Julie a Julia / Julie & Julia

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marian21
Příspěvky: 166
Registrován: 21 srp 2009 22:47

Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od Marian21 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: :Zlata Adamovská - :Meryl Streep (Julia Child), :Jana Páleníčková - :Amy Adams (Julie Powell), :Pavel Šrom - :Stanley Tucci (Paul Child), :Marek Libert - :Chris Messina (Eric Powell), :Daniela Bartáková - :Jane Lynch (Dorothy McWilliams), Petra Jindrová - Linda Emond (Simone Becková), Helena Brabcová - :Mary Lynn Rajskub (Sarah), Radka Malá - Helen Carey (Louisette Bertholleová), Bohuslav Kalva - Remak Ramsay (John McWilliams), Milan Slepička, Lucie Kožinová - Amanda Hesser (sama sebe) + Erin Dilly (Judith Jonesová), Jaroslav Horák, Hana Talpová - Diane Kagan (Phila McWilliamsová) + Frances Sternhagen (Irma Rombauerová), Radana Herrmannová - Deborah Rush (Avis De Votová) a další

Překlad: Jan Zenáhlík
Zvuk: Martin Ženíšek
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobila: LS Productions dabing v roce 2009
Naposledy upravil(a) Marian21 dne 02 led 2011 11:41, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od Joe Black »

Všechno vypadá vcelku OK. Díky za Zlatu, i Jana Páleníčková se snese, ale co se mi moc nezdá je Mary Lynn Rajskub. ale co, nic se neděje. Jo a ženské postavy by měly být přechýlené, pokud tomu v dabingu není jinak.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od Brocc »

Mno, mně se nelíbí obsazení Stanley Tucciho, Pavel Šrom ho už sice daboval, ale imho jsou i lepší varianty.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od Joe Black »

Toho bych se tolik neebál, snad půjde. Jen jsem ještě zvědavej na Jane 'Sue Sylvester' Lynch a Danielu Bartákovou. To si neumím představit.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od DAN K. »

Dabing je perfektni, jako ostatne vzdy kdyz je v titulcich uvedeno rezie ladislav k. j. novak;) vsechny hlasy mi sedely, akorat me zarzila jedna vec, zna nekdo original? je tam scena kde meryl navstivi kurz bridze a pani popisuje bodovani karet, vcetne zolika. brdiz se ale urcite se zoliky nehraje a mam pocit, ze ani ty karty se takhle nebodujou. Uplne jsem si vzpomnel na tu scenu, jak ho hrali v How I met your mather:)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Julie a Julia / Julie & Julia

Příspěvek od Sagres »

Jindrovou prosím otagovat, já ji slyšel jako Linda Emond (Simone Becková), tak asi mluvila víc rolí. Malá - Helen Carey (Louisette Bertholleová), Kalva - Remak Ramsay (John McWilliams), Talpová - Diane Kagan (Phila McWilliamsová) + Frances Sternhagen (Irma Rombauerová), Herrmannová - Deborah Rush (Avis De Votová), Kožinová - Amanda Hesser (sama sebe) + Erin Dilly (Judith Jonesová) ...
Ta Daniela Bartáková je vážně divná volba. :?

Edit: Sáru nedabuje Jindrová, ale Brabcová :!: :nesouhlas: Na ní určitě zní lépe než by zněla ta Jindrová ;)
Naposledy upravil(a) Sagres dne 28 úno 2015 13:22, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“