Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od takezo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.Série:
V českém znění: Kristina Jelínková - Krysten Ritter (Chloe), Ivana Korolová - Dreama Walker (June Colburnová), Jan Maxián - Eric André (Mark Reynolds), Jana Páleníčková - Liza Lapira (Robin), Michal Holán - Michael Blaiklock (Eli Webber), Martin Sobotka - James Van Der Beek (James Van Der Beek)

Bohdan Tůma - Peter Mackenzie (Donald Colburn 1x01, 1x04, 1x07), Daniel Dítě - Peter Mackenzie (Donald Colburn 1x03, titulky), Irena Hrubá - Eve Gordon (Connie Colburnová), Jolana Smyčková - Gameela Wright, Rosalind Chao (Policistka, Pastorka Jin), Nikola Votočková - Rebecca Grant, Marin Hinkle (Yolanda, Karen), Petr Neskusil - Tate Ellington, Ray Ford (Steven, Luther), Zbyšek Pantůček - Michael Landes, Kevin Sorbo (Scott, sám sebe), Jaroslav Kaňkovský, René Slováčková, Petra Tišnovská, Filip Švarc a další

Tvůrci neuvedeni
Režie českého znění: Daniel Dítě
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. v roce 2012

2.Série:
V českém znění: Kristina Jelínková - Krysten Ritter (Chloe), Ivana Korolová - Dreama Walker (June Colburnová), Jan Maxián - Eric André (Mark Reynolds), Jana Páleníčková - Liza Lapira (Robin), Michal Holán - Michael Blaiklock (Eli Webber), Martin Sobotka - James Van Der Beek (James Van Der Beek)

Bohdan Tůma - Dean Cain, John Gemberling, Ronnie Clark, Rico E. Anderson, Ben Zelevansky, Maurice Webster, Sam Champion, Christopher Cho, Matt Hobby, Rodney J. Hobbs (sám sebe, Zonk, Wayne, Reggie, Allen, Jason 2x12, Sam Champion, Polda, host, barman), Daniel Dítě - Peter Mackenzie, David Joyner, Richard Dean Anderson (Donald Colburn, obchodník + titulky, sám sebe), Filip Švarc - Ben Lawson, Michael Croner, Kyle Howard, Nicholas D'Agosto, Ryan Windish (Benjamin, Robert, Daniel, Will, Beckett Everett), Irena Hrubá - Eve Gordon, Kaliko Kauahi, Nora Dunn, Jill Basey, Sara Van Horn (Connie Colburnová, Paní Nguyenová, Joyce Bermanová, stará paní, starší žena v obchodě), Jana Páleníčková - Missi Pyle, Kiernan Shipka, Shanti Lowry, Meg Chambers Steedle (Angie Betancourtová, sama sebe, Valentina, Emily), Jan Maxián - Frankie Muniz, Jordan Feldman (Frankie Muniz, zaměstnanec v obchodě), Jolana Smyčková - Jennie Pierson, Rosalind Chao (Pepper, Pastorka Jin), Michal Holán - Thomas Lennon, Mark-Paul Gosselaar, Nick Thune (Trey, sám sebe, Willoughby), Nikola Votočková - Shanti Lowry, Kerris Dorsey (Valentina, Molly), Petra Hobzová - Busy Philipps, Rosalind Chao, Olivia Taylor Dudley (Busy Philippsová, Pastorka Jin 2x09, Katarina), Petra Tišnovská - Marin Hinkle, Jennie Pierson, Angelique Cabral, Teresa Huang (Karen, Pepper 2x09, Fox Paris, Hillary), Petr Neskusil - Jason Olive, Hartley Sawyer, Ray Ford, Michael Stahl-David (Trey, Charles, Luther, Teddy), René Slováčková - Annie Little, Nora Kirkpatrick (Faith, Crissy), Zbyšek Horák - Bruce Davison, Charles C. Stevenson Jr., Maurice Webster (Gabe Sharpe, Prodavač, Jason 2x11), Zbyšek Pantůček - Joel Spence, Bill Doyle, Wes Armstrong, David Krumholtz, Tom Amandes, Mickey Maxwell, James S.W. Lee, Joel Spence (Donnie Jarvis, režisér, Viktor, Patrick Kelly, Pan Harkin, Manžel Faith, Waiter, Donnie Jarvis) a další

Tvůrci neuvedeni
Režie českého znění: Daniel Dítě
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. v roce 2013
Naposledy upravil(a) takezo dne 11 dub 2014 15:18, celkem upraveno 10 x.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od Michaela2 »

Michal Landes a Pantůček ? :o :D Kdyby Prima angažovala Kalouse na Van der Beeka to bych byla hodně překvapena, takže nezklamali ... režíroval to zřejmě DD, ten téměř nikdy nedodržuje žádná spjatá spojení, slyšel vůbec někdy o dabingforu ? možná by se mohl někdy inspirovat :D
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od Džejňulka »

Kousek jsem viděla a co mě překvapilo, že se mi Martin Sobotka na "Dawsonovi" docela i líbil, hlavně mi seděl na tu postavu - bývalá hvězda, snažící se být známá i něčím jiným než nejznámější rolí a snaží se působit na ženy sexy, čímž je pro mě tak trošku šašek :)
Jinak - jste si jisti tou Votočkovou na Marin Hinkle? Já jsem měla dojem, že na ní slyším Irenu Hrubou :-? :-?
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od takezo »

Gratulace pro druhou sérii. :-: Dabéři hlavních postav už mluví i role vedlejší. :vztek:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od Džejňulka »

v díle 2x08 dabuje Marin Hinkle Petra Hanžlíková
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
mihran
Příspěvky: 71
Registrován: 24 srp 2010 00:27

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od mihran »

Pod otazníky se skrývá Petra Hobzová
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od takezo »

Děkuju. Prostě si ten její hlas nezapamatuju. Nějak teď nestíhám, jinak bych dělal nahrávky. Takže Díky. :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Mrcha od vedle / Don't Trust the B---- in Apartment 23

Příspěvek od filip »

Seriál skutečně režíroval Dan Dítě.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“