12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Fifa.21 »

Jak koukám, tak se to natáčelo spolu s Vlkem :-? obsazení je jakž-takž, ale osobně bych tam něco proházel.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Eleanor »

:lol: To je vtip ne? Michael Fassbender a Aleš Procházka? :lol: To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost? No a Jakuba Saice dát na Benedicta Cumberbatche? I tady by se Aleš Procházka hodil víc! Slyšeli jste někdo někdy Cumberbatche v originále? Se pohybuje tak nejmíň o oktávu jinde, než Jakub Saic... No, ještě že jsem to už viděla v originále... :roll:
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Lukiz »

Eleanor píše:To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost?
:?:
Chiwetel Ejiofor - Martin Stránský na 1. místě
Michael Fassbender - jediný Aleš Procházka má 2 filmy
Naposledy upravil(a) Lukiz dne 07 kvě 2014 13:07, celkem upraveno 1 x.
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Eminem007 »

ani já nejsem s toho dost nadšený, škoda že nevyšli Lukáš Hlavica, Michal Dlouhý nebo Miroslav Táborský.
ach jo, ten Filip Švarc, to zas bude něco... :( :(
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od James55 »

Eleanor píše:To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost?
A už jsi ten film s dabingem viděla, že kritizuješ? Aleš Procházka by se na Ejiofora IMHO v žádném případě nehodil. Mně obsazení hlavních rolí vyhovovalo a předvedli dobré herecké výkony. A Brad Pitt tam má jenom malou roli, Filip Švarc se dá určitě přežít. A jak píšeš o té své "spjatosti", tak díky ní by měl jen Chiwetel Ejiofor dalšího dabéra. Hlasů je dostatek (aspoň v porovnání s jinými dabingy z Budíkova), kritika výše mi přijde opravdu neopodstatněná...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Michaela2 »

James55 píše:Aleš Procházka by se na Ejiofora IMHO v žádném případě nehodil. .
absolutní souhlas

a pokud jde o Pitta, tak radši Filip Švarc než P.Vondra
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Budy »

Míšo, co se týče Pitta, tak zase nesouhlasím já. :) Na malou roli (nebo kde je Pitt mladší) klidně Filipa Švarce, ale Pavel Vondra se mi na něj také líbí.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Michaela2 »

Budy: no upřímně, mně se na něj nelíbí ani jeden, ani PV ani FŠ :D když ne Michal, z těch co ho už dabovali, tak se mi líbil Gustav Bubník a Filip Čapka :)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od bloom »

Lukiz píše:Michael Fassbender - jediný Aleš Procházka má 2 filmy
Ještě s ním ale i David Novotný. ;)

Dabing vypadá evidentně dobře, jedině si nejsem jistý spojením Benedict Cumberbatch - Jakub Saic. Je mi jasné, že Vojtěch Dyk ho asi moc dabovat nebude, ale já osobně bych si nepřál, aby se zrovna z Jakuba Saice stal jeho náhradník. Ale jinak smekám před slušným počtem dabérů.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“