Jedovatý nepřítel / Copperhead

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Jedovatý nepřítel / Copperhead

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB

V českém znění: Libor Terš - Brad Johnson (divoký Bill Longley), Petr Pospíchal - Billy Drago (Jesse Evans), Bohdan Tůma - Brad Greenquist (Garrett), Marek Libert - Gabriel Womack (Roscoe Burrell), Petr Burian - Keith Stone (Will Bonney), Jolana Smyčková, Lukáš Hlavica a další

Překlad: Dita Šafaříková
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Hana Haladová
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček
Výroba: Barrandov Televizní studio a. s. 2014
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedovatý nepřítel / Copperhead

Příspěvek od videofil »

Dabing byl docela pěkný. Hlavně Petr Pospíchal k Billymu Dragovi seděl dokonale. I když Pavel Soukup k němu pasuje podle mě nejlíp, tak Pospíchal se po včerejšku u mě zařadil co se Draga týče na druhé místo.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jedovatý nepřítel / Copperhead

Příspěvek od Budy »

Doplnil jsem některé role a dabéry. Mám dojem, že zde daboval i Bohuslav Kalva, ale jistý si nejsem. Jinak nevím, film jsem celý neviděl, tak že nemůžu posoudit ani dabing, ale Libor Terš se mi na Johnsona moc nehodil.
18.05.2008 – 07.05.2015
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedovatý nepřítel / Copperhead

Příspěvek od videofil »

Budy: Díky za doplnění. Taky mám pocit, že tam pan Kalva daboval. Nevím to jistě, jestli to byl on, ale možná daboval toho jednoho starého pistolníka, jak nemusel toho místního šerifa. Jo, k Bradu Johnsonovi byl nejlepší Ivan Vyskočil v Melrose Place. Libor Terš asi nebyla nejlepší volba, ale zase tak špatné to naštěstí také nebylo. ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“