Jiří Prager

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jiří Prager

Příspěvek od Mark LS »

2001 Rosalinda - Raúl Padilla (Bonifacio)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - William Lucking (Nadporučík Chomsky), David Proval (Carl Will), Leon Russom (Kapitán Paul Nagel)
2007 Chameleon [4.série] - Peter Moore (Policejní vyjednavač), Rex Linn (Agent Ellis Talbot), Jon Polito (Constantin Falzone)
2008 Will & Grace [3.série] - Leslie Jordan (Beverley Leslie), Noel Conlon (Kněz), Adam Barr (Muž)
2008 Will & Grace [4.série] - Leslie Jordan (Beverley Leslie), Barry Livingston (Vince), Richard Assad (Taxikář)
2008 Will & Grace [5.série] - Gene Wilder (Pan Stein), Leslie Jordan (Beverley Leslie)
2008 Will & Grace [6.série] - Leslie Jordan (Beverley Leslie)
2008 Will & Grace [7.série] - Steve Ryan (Poručík), Stephen Tobolowsky (Ned Weathers), Rip Taylor (Rip Taylor), Leslie Jordan (Beverley Leslie), Lee Majors (Burt Wolfe), Dmitri S. Boudrine (Hank)
2008 - 2009 Will & Grace [8.série] - Leslie Jordan (Beverley Leslie), Gil Smith (Policista)

+
Mark LS píše:2002 Divoký měsíc - Emilio Bardi (Ignacio "Nacho")
2004 Vášeň a nenávist - Alberto Casanova (Raúl Ortiz)
2005 Vždy tě budu milovat - Alfonso Iturralde (Otec Pablo)
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 29 kvě 2014 13:07, celkem upraveno 1 x.
martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Jiří Prager

Příspěvek od martin.grossmann »

1971 - Báječná Angelika - Patrick Lemaître (Pilipot)
1985 - Nevěrně tvá - Jan Tříska (Jerzy Czyrek)
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Jiří Prager

Příspěvek od byvojik »

2009 Jak jsem poznal vaši matku [1.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2009 Jak jsem poznal vaši matku [2.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2010 Jak jsem poznal vaši matku [3.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2010 Jak jsem poznal vaši matku [4.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2010 Jak jsem poznal vaši matku [5.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2011 Jak jsem poznal vaši matku [6.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2012 Jak jsem poznal vaši matku [7.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2013 Jak jsem poznal vaši matku [8.série] - Marshall Manesh (Ranjit)
2014 Jak jsem poznal vaši matku [9.série do 10. dílu] - Marshall Manesh (Ranjit)
Zbynek12

Re: Jiří Prager

Příspěvek od Zbynek12 »

Zdravim herce Jiriho Pragera,velice dabujete vynikajici,tamy v prehledu co jsou uvedene vase vsechny filmy a serialy ktere jste daboval,i uzivatele tady to uvadeji.Vybavujou se mi hodne titulu,i ŠMOULOVE,AKTA X,atd.Nesmim zapomenout daboval jste pane Pragere Rakousky serial Komisar Rex kde byl jeste komisar Alex Bradtner-Geoden Burdhard-v ceskem Lubos Ondracek,hlavne daboval jste hlavne policejniho komisare Fritze Kunze-Martin Weinek vy Jiri Prager,nadaboval jste ho stejne vynikajici jako vasi 2 Brnensti predchudci herci Zdenek Bures a Bedrich Vytisk a vy pane Prager jste s Brnenskyma hercama daboval spolu s Martinem Slamou,Janou Čtvrteckou,vy Milan Horsky,Zdenek Junak j dalsi,na Komisare Rexe nesmim zapomenout.Pane Prager jak se Vam jak dabovalo serial Komisar Rex?
Zbynek12

Re: Jiří Prager

Příspěvek od Zbynek12 »

Vsiml jsem si v prehledu serialu Jiriho Pragera jak sem si vsiml,zapomneli jste uvest mezi prehled serialu dabing Rakousky serial Televize ÓRF KOMISAR REX,DABING POLICNIHO KOMISARE FRITZE KUNZE V PODANI MARTIN WEINEK KTERY DABOVAL MARTINA WEINEKA KTERY VYSTRIDAL DVA BRNENSKE TAKY VYNIKAJICI DABOVALI MARTINA WEINEKA PANI HERCI ZDENEK BURES ,DEDRICH VYTISK,A NAKONEC JIRI PRAGER KTERY TAKY MARTINA WEINAKA DABOVAL.TO UVEDTE DODATECNE DO PREHLFU SERIALU DIKY.
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Jiří Prager

Příspěvek od pavel.no »

1992 - Únik z temnot (Beyond Darkness) - Gene Lebrock (otec Peter)
Geth
Příspěvky: 17
Registrován: 02 srp 2016 23:56

Re: Jiří Prager

Příspěvek od Geth »

Jiří Práger opravdu namluvil prvního mluveného Krtečka z roku 1957. Právě teď jsem ho to slyšel říkat v Tandemu Jana Rosáka z 4. 11. 2010 (rádio Region - střední Čechy). Stál prý na stoličce a maminka ho držela zezadu, aby nespadl. Zmiňoval se tam i o panu Hlinomazovi a Filipovském, kteří u dabingu byli s ním. Pan Práger hovořil také o tom, že jeho jméno je uvedeno na kopiích pro 8 mm film. Není mi ale jasné, proč není uveden ve verzi, která se běžně vysílá v televizi. Buď bylo dabingů pro různé formáty více nebo byl nějaký neznámý důvod, proč jeho jméno neuvedli. To by nám ale nejspíše řekl jen on sám ....
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Jiří Prager

Příspěvek od PATdevast »

Pan Prager je jedním z mých nejoblíbenějších dabérů. Bohužel mám pocit, že frekvence jeho výskytu v dabingu se poměrně snížila. Doufám, že to nemá nic společného se zdravotním stavem a pan Prager si pouze vybírá ty nejpříhodnější role :) . Viděl jsem ho v seriálu Dabing street a bylo velmi příjemné spojit si jeho hlas i s hereckým projevem. Bohužel o nekvalitě tohoto seriálu mluví už jen to, že ho nechali hned v první epizodě zemřít.
Skynet
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2010 01:13

Re: Jiří Prager

Příspěvek od Skynet »

Bohužel má. :cry: Kvůli zdravotním komplikacím teď např. musel odmítnout dabing nového Johnyho Englishe. Za mě si tam neumím představit nikoho jiného.
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Jiří Prager

Příspěvek od dabing fans »

2019 Tenkrát v Hollywoodu - Al Pacino (Marvin Schwarzs)
Odpovědět

Zpět na „P-T - Profily dabérů a režisérů“