Drákula / Dracula

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Drákula / Dracula

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Filip Jančík - Jonathan Rhys Meyers (Drákula / Alexander Grayson / Vlad Tepes), Pavlína Dytrtová - Jessica De Gouw (Mina Murrayová / Ilona), Daniel Rous - Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Ilona Svobodová - Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherbyová), Marek Holý - Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Lukáš Hlavica - Nonso Anozie (Renfield), Anna Remková - Katie McGrath (Lucy Westenraová), Jan Vondráček - Ben Miles (Browning), Zbyšek Horák (titulky)

Epizodní role: Regina Řandová - Charlotte Asprey, Jemma Redgrave (Lady Laurentová, Minerva Westenraová), Vladislav Beneš - Robert Bathurst (Lord Thomas Davenport), Radana Herrmannová - Pandora Clifford (Lady Hope Dawsonová), Radek Kuchař - Miklós Bányai (Szabo), René Přibil - Simon Dutton, Tim Bentinck (Sir Clive Dawson, Generál Ogilvy), Ludvík Král - Anthony Howell (Lord Laurent), Zbyšek Horák - Michael Nardone, Andrew Lee Potts (Hermann Kruger, Gabriel Hood), Ivo Novák - Jack Fox (Alastair Harvey), Oldřich Hajlich - Lewis Rainer (Daniel Davenport), Jan Szymik - Anthony Calf (Dr. Murray), Petr Lněnička - Alec Newman (Josef Cervenka), Radka Stupková - Neve McIntosh (Janina Kleibersonová), Luděk Čtvrtlík, Tereza Chudobová, Bohdan Tůma, Martin Zahálka, Kateřina Petrová a další

Překlad: Martin D. Antonín
Zvuk: Petr Kočík
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí výroby: Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Luděk Koutný
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro FTV Prima s.r.o. 2014
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od Doufek »

I když jsem doufal v Michala Jagelku tak Filip taky dobrý
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od kubik-dulik »

Nejmenuje se dabérka Pavlína Kostková?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od Michaela2 »

tak to já jsem naopak za Filipa Jančíka ráda, k takovým typům jako je JRM mi právě Filip sedí nejvíce, ještě jsem spojení neslyšela, ale už ted vím, že to bude symfonie pro má ouška :) :P
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od oberon »

Doplněno ještě pár jmen podle odposlechu, zbytek doplním zítra odpoledne. Zatím jsem viděl jenom kousek, Filip Jančík se mi líbí (i když mi na herce pořád o kapku víc seděl Michal Jagelka) a trochu mě mrzí, že si Katie McGrath opět nenadabovala Jolana Smyčková, ale jinak to vypadá celkem dobře...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od DAN K. »

Michal Jagelka sedi skvěle na JRM, ale na Draculu se nehodi ani trochu. On je tam svudnej, uhrancivej, mucenej, hruznej, demonickej, to by nikdo jinej, nez FJ tak pekne neudelal, MJ na to nema tu spravnou barvu hlasu, v nekterych scenach je dabing lepsi nez original. Nekde v druhe pulce serialu je takovy divoky monolog o pomste a utrpeni a dracula se tam vzeka a rve, to je udelany uplne vyborne, imho je to dabingovy vykon roku.
Calliope
Příspěvky: 31
Registrován: 01 říj 2010 10:20

Re: Drákula / Dracula

Příspěvek od Calliope »

Osobně si neumím představit, že by Dracula mluvil hlasem Michala Jagelky... Za Filipa Jančíka jsem nesmírně ráda, super volba. :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“