Divergence / Divergent

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Divergence / Divergent

Příspěvek od Olda808 »

Na dabing jsem byl velmi zvědavý, nejvíc pochopitelně na Zuzanu Slavíkovou a musím říct, že vzhledem k charakteru role bylo vybráno dobře. Myslím si, že i kdyby to dabovala Jitka, tak musí nasadit hrubší tóninu hlasu, že její "klasika" by se pro roli nehodila. Celkově je ten dabing povedený.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Divergence / Divergent

Příspěvek od Joe Black »

Tak jsem na to mrknul a musím říct, že hlavně Terezie je super, i Vojta. A v podstatě i zbytek... Až na Zuzanu Slavíkovou... Nevím, ta jediná se mi tam nějak nehodí. Asi to bude tím, že jsem až příliš u Kate zvyklý na Jíťu, ale myslím si, že by měla být i tady. Se Zuzanou zní Kate o hodně starší, bez ohledu na to, jakou mrchu tu hraje.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Divergence / Divergent

Příspěvek od ocypuc »

Povedený dabing. Hlavní dvojice skvělá. Co se týče Kate Winslet, sice Jitka Ježková je na ni lepší, ale tady se žádné zklamání nekonalo, protože Zuzaně Slavíkové se ta role opravdu povedla. Jako bonus pro mě byla Viktorie Taberyová, jejíž hlas mám rád a není oposlouchaný.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Filmy“