Název filmu

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

Ráda bych zjistila název jednoho filmu z dětství, z něhož si ale pamatuji jen jednu scénu... matka veze v autě své děti , jsou asi 4, někam je doveze a říká, at´ zůstanou v autě, že se za nima za nějakou tu dobu vrátí, děti čekají hodně dlouho, ona se ale nevrací, opustila je, utekla od nich s novým chlapem... více si nepamatuji, běželo to tak na konci 80. let

asi nikdo neví, že ? :)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od videofil »

Tak takových filmových klišé je několik. Z toho se to fakt nedá poznat. :D Nevíš aspoň, kdo v tom hrál nebo jaký to byl film ( americký, francouzský... )?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

no nechat děcka uprostřed silnice v autě na mě jako klišé nepůsobí, rozhodně ne v těch 80. letech :D já jsem nikdy žádnej jinej film s touhle tématikou neviděla :-) zda byl americkej, či jakej, to fakt nevím, mi bylo tak 5 :D to bys chtěl po mně moc, ale v té době amerika v bedně moc nefrčela, spíš bych to tipovala na anglickej :) Minule podle indície "žena podvádí muže + Prima večer + 90.léta" Lukiz našel správnej film, tak třeba se i ted´ najde Čáryfuk ( toho jsem měla taky ráda :D), kterej mi to rozluští :)
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Já zas kdysi viděl něco podobného, to zas matka zavezla své děti autem v noci kamsi na lesní cestu a pak je zavraždila, přežilo jen jedno dítě a to od toho šoku odmítalo mluvit. Ta matka si vymyslela historku, že je na té lesní cestě zastavil a přepadl nějaký neznámý chlap a ten prý vraždil. Po celou dobu filmu (myslím, že byl dokonce dvoudílný), se ukazovaly scény s tím domnělým pachatelem, jak se to mohlo odehrát, až na konci vyšlo najevo, že pachatelem byla ona matka. Dávali to na Nově tak v 94, 95 pozdě v noci.
Nikdy jsem po tom nepátral, americké béčkové kriminálky dávno nesleduju, ale když už jsi zmínila podobný scénář. ;)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Název filmu

Příspěvek od takezo »

To já mám taky něco podobnýho :D Například nevím do dnes co to bylo za film, když jsem jako malej viděl v bedně, kdy při prodadu silnice spadl autobus do tý díry a ty lidi se pak snažili zachránit. Z díry koukal jen zadek a furt se propadali :D
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Název filmu

Příspěvek od Lukiz »

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

Krikri: no to je strašný, co popisuješ :o to bych pak měsíc se bála jít v noci na záchod :lol: , nemám ráda takové hororové filmy... ten můj byl spíše psychologicky laděný a je fakt, že si na něj, respektive na tu popisovanou scénu, minimálně tak jednou za rok vzpomenu, nevím proč :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

aaaa Lukiz zase čaroval :mrgreen:

ted už jen zbývá zjistit, kdo daboval mou Farrah Fawcett :) ale já se dívat nebudu :nesouhlas:


takezo: v tvém podání to vypadá jako crazy komedie, ale obávám se, že to komedie nebude :D
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Název filmu

Příspěvek od takezo »

Michalea2: Vždyť ty víš jak mám rád ty crazy béčkový filmy :D :D
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Název filmu

Příspěvek od Lukiz »

Michaela2: Dagmar Čárová.

To je hlavně kouzlo strýčka Googla a bratránka Ulozto. :D
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“