Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Pavel Trávníček - Roger Carel (Asterix), Josef Carda - Alexandre Astier (Heinohus), Jiří Štěpnička - Guillaume Briat (Obelix), Alexej Pyško - Serge Papagalli (Majestatix), Dalibor Gondík - Lorànt Deutsch (Lecorbus), Jiří Dvořák - Artus de Penguern (Minimínus), Jan Köhler - Oscar Pauwels (Citrusdžus), Tomáš Juřička - François Morel (Alfabetix), Zdeněk Mahdal - Laurent Lafitte (Duplicatha), Simona Postlerová - Géraldine Nakache (Dulcia), Michal Holán - Elie Semoun (Cubitus), Petr Pospíchal - Bernard Alane (Panoramix), Karel Heřmánek - Philippe Morier-Genoud (Caesar), Jakub Saic - Lionnel Astier (Automatix), Petr Svoboda - Franck Pitiot (Platfus), Zdeněk Junák - Alain Chabat (senátor Prosperus), Jiří Ployhar - Damien Gillard (Medius), Šárka Vondrová - Florence Foresti (Bledulína), Svatopluk Schuller - Christophe Bourseiller (senátor Falerius), Bohuslav Kalva - Laurent Morteau (Archaix), Otto Rošetzký - Olivier Saladin (Samus), Antonín Navrátil - Arnaud Léonard (Trubadix), Karel Richter - Brice Fournier (senátor Pesticius), Zbyšek Horák, Bohdan Tůma, Dana Pešková, Klára Sochorová

Překlad: Kateřina Vinšová
Zvuk: Jiří Götz
Mix: Karel Zámečník, Tomáš Bělohradský ml.
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro Bisocop vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 19:49, celkem upraveno 9 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1554
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Asterix. Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od fabec122 »

Wow :shock: , tak to jsou naprosto super jména, snad i výsledek bude tak skvělý. Nejvíce jsem rád za návrat Jiřího Štěpničky na Obelixe
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Asterix. Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od James55 »

Řekl bych, že za Asterixem má být dvojtečka, ne tečka. http://www.bioscop.cz/_web/film/asterix-3D Na ČSFD to zřejmě doplňoval někdo, kdo si to po sobě nepřečetl...
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od IRONHIDE »

Jiří Štěpnička co víc si přát
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1312
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Stanley Roe »

Určitě jste si všimnuli shody obsazení s kontroverzním redabingem Asterix a překvapení pro Caesara ... podle těch pochvalných komentů pro hlasy hlavních rolí u tohoto dabingu by onen redabing snad nemusel být tak hrozný ... :-)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Ištván87 »

Tak na Jirku Mádla jsem zvědavej. Vzhledem k tomu, že v Bathory nedaboval ani sám sebe, tak si říkám, jestli je schopnej dabovat. Jinak je to vynikající herec, tak to snad bude dobrý. Každopádně kdyby všechny dabingy za současné situace měly takhle kvalitní obsazení, tak bychom byli všichni mnohem šťastnější.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Ištván87 »

Škoda. Zrovna to, na co jsem se těšil nejvíc. Jinak mám stejně takové zvláštní pocity. Nějak mi nepřijde úplně nejšťastnější dělat obsazení animáku podle hranýho filmu, ale snad to bude dobrý.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
habatom
Příspěvky: 56
Registrován: 28 bře 2012 10:34

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od habatom »

Právě jsem shlédl trailer s českým dabingem a zděsil jsem se co je to tam za paskvil! Jsem milovník Asterixe a doufám že toto obsazení co tady visí je oficiální? Je to to nejlepší co může být: Trávníček a hlavně ŠTĚPNIČKA!!!! :-D :-: :-:
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Doufek »

Stejně nejlepěí Obelix byl Schánilec a pak Lábus.
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od balcin »

Jen k traileru. Ten se dělá bohužel velmi dopředu. Takže se obsazení nemusí shodovat s obsazením filmu. Obsazení, které vidíte, je konečné. Balcárek
Odpovědět

Zpět na „Filmy“