Interstellar / Interstellar

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Interstellar

Příspěvek od Fifa.21 »

Osobně jsem s obsazením nadmíru spokojen :-: Myslím, že je to maximum, co šlo za současné sitace vytřískat. Těším se a jsem zvědav, jak to bude vypadat jako celek...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Interstellar

Příspěvek od Ištván87 »

Tak je ovšem škoda, že nejvtipnější postava celýho filmu už nebude vtipná (myslím TARSe, ale to vám asi došlo).
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Interstellar

Příspěvek od Lukiz »

Mně přijde dost zvláštní, že zrovna postavu, u které není vidět že mluví, takže nepotřebuje žádného protřelého dabéra co umí drží synchron... tak ji mluví zrovna takový.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Interstellar

Příspěvek od Ištván87 »

Navíc zrovna Libor Terš patří mezi ty dabéry, kteří ze všech nejvíc v posledních letech spadli k používání autopilota. Jeho dobré herecké výkony jsou už dávno pryč. A zrovna TARS je nejsilnější v tom, že má takový sarkastický poznámky, pronášený úplně v klidu. To je něco, co Libor Terš možná kdysi uměl, ale v posledních letech se spíš pitvoří. Rád bych se mýlil, ale TARS bude nejspíš zabitý, takže ani ten kousek humoru, co v tom filmu byl, tam v češtině už nebude. O obsazení Jolany Smyčkové a Radky Přibyslavské radši pomlčím - z toho jsem se pořád ještě nevzpamatoval. Palce nahoru za Jakuba Saice, Filipa Jančíka a Ladislava Freje. Nevadí mi Martin Sobotka a jsem zvědavý na Bedřicha Šetenu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Interstellar

Příspěvek od farb »

Já myslím, že dobrý. Vzhledem k současné dabingové situaci hodně dobrý. Problém vidím jen u Smyčkové a Terše, ale jen proto, že si je v těch rolích nedokážu představit. Nicméně to neznamená, že ve výsledku nemůžou bejt dobrý. Zkrátka konstelace dobrá, uvidíme co z toho vyleze.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Interstellar

Příspěvek od Eleanor »

Na dnešní dabingovou situaci docela vydařený dabing. Kdo mě hodně překvapil, tak byla Jolana Smyčková na Anne Hathaway - ta volba se hodně vydařila, ani jsem nedoufala, že by se ty dvě k sobě hlasově tak hodily. :-: Naopak mimořádně rušivá mi připadala Radka Přibyslavská na Jessicu Chastain. Ty dvě vážně nemají podobný hlas a je mezi nimi znát velký věkový rozdíl. (Aniž bych se chtěla dotknout paní Přibyslavské)... Ale vážně mě to spojení hodně znechutilo.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Interstellar

Příspěvek od Ištván87 »

Souhlasím. Jakub Saic a Ladislav Frej jsou vynikající, dost mile mě překvapila Jolana Smyčková. Filip Jančík nepřekvapil, byl výborný. Na druhém konci spektra ovšem stojí jednak Radka Přibyslavská, která se prostě k Murph hlasově absolutně nehodí (má moc tvrdý, hluboký hlas) a pak samozřejmě Libor Terš, který taktéž nepřekvapil, bohužel. TARS ztratil vše ze svého kouzla. Pan Terš se místy sice i snaží, ale tady jde hlavně o mizernou castingovou volbu. Myslím, že jako celek je tenhle dabing celkem povedený, hlavně díky Jakubu Saicovi, který přeci jen dabuje hlavní roli. Cooper je v češtině stejně dobrý jako v originále, což je skvělé. Rozhodně lepší dabing než třeba Inception, který kazilo hned několik překladatelských lapsů.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
elbrambo2812

Re: Interstellar

Příspěvek od elbrambo2812 »

taliano
Saic, Hrbáč, Terš - tuhle trojici zrovna moc nemusím a když jsem je viděl, tak jsem si taky začal myslet, že na konec budu přepínat na původní znění, ale těmhle třem se dabing v tomto filmu tak povedl, že už je také uznávám, jako dobré dabéry.

Frej - ten byl asi nejlepší. Nikdy před Insterstellarem jsem neviděl film, kdy by Caina daboval někdo jiný, než p. Oliva, ale teď musím říct, že na Cainovi už CHCI slyšet JEN pana Freje!
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Interstellar

Příspěvek od Pan X »

:-: :-: :-: Film a dabing mě opravdu nadchnul!!!! :-: :-: všichni podali skvělé výkony, podtrhávalo to atmosféru filmu, za mě jednoznačně skvělý dabing a nádherný film :-: za mě 10/10! :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“