Bůh masakru / Carnage

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Jitka Ježková - Kate Winslet (Nancy Cowanová), Dagmar Čárová - Jodie Foster (Penelope Longstreetová), Jiří Štěpnička - Christoph Waltz (Alan Cowan), Jaromír Meduna - John C. Reilly (Michael Longstreet), Pavel Šrom, Jana Postlerová, Irena Hrubá, Bohdan Tůma (titulky)

Produkce: Zuzana Špeciánová
Překlad: Jan Feldstein
Dialogy: Karel Novák
Zvuk: Miloš Sommer
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Soundwave pro Hollywood Classic Entertainment v roce 2012

2. DABING: Filmbox
V českém znění: Jitka Ježková - Kate Winslet (Nancy Cowanová), Dagmar Čárová - Jodie Foster (Penelope Longstreetová), Václav Knop - Christoph Waltz (Alan Cowan), Jaromír Meduna - John C. Reilly (Michael Longstreet), Antonín Navrátil, Zdeněk Mahdal, Hana Talpová, Miroslava Součková, Libor Terš (titulky) a další

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od Eleanor »

Podle mě by se měl najít jiný dabér na Christopha Waltze. Jakkoli mám pana Štěpničku ráda, myslím, že se na něj věkově ani hlasově nehodí... :?
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od oberon »

Mně se na Waltze pan Štěpnička taky moc nelíbí. Na druhou stranu pan Knop mi přišel naprosto perfektní, jestli ne on, tak by nemusel být špatný Otakar Brousek ml...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od bloom »

Mně se naopak spojení s Jiřím Štěpničkou velmi líbí, už když jsem viděl originál, tak jsem si ho představoval a doufám, že ho bude dabovat i v Nespoutaném Djangovi, kam by se podle traileru hodil. Václav Knop byl podle mě skvělou volbou na postavu Hanse Landy, to je IMHO přesně typ rolí, který mu nejlépe sedí, ale jako spjatý dabér Waltze se mi více líbí Jiří Štěpnička.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1300
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od Fifa.21 »

Mně osobně Waltz se Štěpničkou nevadí, ale přece jenom mi příjde takový "sladký", to pan Knop měl takovou tu jízlivost v hlase, což právě dělá Waltze Waltzem, ale oba dva ho trošku postaršují. Nejvíce by se mi líbil Jan Szymik, který si myslím odpovídá jak hlasově tak věkově.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od DAN K. »

tohle je velmi tezka divadelni role, nedokazu si tu predstavit nikoho jinyho nez jednoho ze nejlepsich ceskych divadelnich hercu soucasnosti jiriho stepnicku. maximalne m. taborsky nebo v. benes, vaclav knop byl v HP skvelejch, ale to byla takova karikovana role plna nadhledu temer na hranici parodie, ladna furt tak jednim okem pomrkaval do kamery, do vazny role by to imho nefungovalo, a jak vidite, tak uz si to mysli treti ruznej reziser ;) se stepnickou ma waltz takovej vetsi sarm a eleganci. a po hlase nezni stepnicka na vic nez na 50 let, ten vekovej rozdil 10 let neni vubec slyset. Mne se toto obsazeni vsech roli moc libi.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od Eleanor »

Včera jsem to viděla a musím uznat, že tento film má velice dobře zvládnutý dabing. :-:
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od -kNiGHT- »

Pavel Šrom - Joseph Rezwin (Walter - hlas z telefonu)
Bohdan Tůma - Nathan Rippy (Dennis - hlas z telefonu)
Jana Postlerová - Julie Adams (sekretářka - hlas z telefonu)
Irena Hrubá - Tanya Lopert (Michaelova matka - hlas z telefonu)
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bůh masakru / Carnage

Příspěvek od bloom »

Dabing FilmBoxu:
V českém znění: Jitka Ježková - Kate Winslet (Nancy Cowanová), Dagmar Čárová - Jodie Foster (Penelope Longstreetová), Václav Knop - Christoph Waltz (Alan Cowan), Jaromír Meduna - John C. Reilly (Michael Longstreet), Antonín Navrátil, Zdeněk Mahdal, Hana Talpová, Miroslava Součková, Libor Terš (titulky) a další

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time

Nebylo to špatné, ale překlad a dialogy byly IMHO lepší v dabingu DVD.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“