Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Souvisí s: Krvavá hostina, Krvavá hostina 2: Masakr

1. DABING (DVD, Film+)
V českem znění: Filip Švarc - Martin Klebba (Blesk), Pavel Šrom - Clu Gulager (Barman), Radka Stupková - Diane Ayala Goldner (Biker Queen), Marek Libert - Carl Anthony Payne II (Slasher), René Slováčková - Hanna Putnam (Secrets), Pavel Vondra - Tom Gulager (Greg Swank), Vojtěch Hájek - Craig Henningsen (Jean Claude Segal) a další

Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Magic Box v roce 2009


2. DABING (Prima)
V českem znění: Radovan Vaculík - Martin Klebba, Josh Blue (Blesk / Prorok), Vladimír Kudla - William Prael (Hobo), Zdeněk Maryška - Clu Gulager (Barman) a další

Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve Studio Grant v roce 2012
Naposledy upravil(a) DJRoccoiNc dne 16 bře 2015 15:40, celkem upraveno 4 x.
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Příspěvek od -kNiGHT- »

Dabing 2.
Vladimír Kudla - William Prael (Hobo)
Zdeněk Maryška - Clu Gulager (Barman)

Hlas ženy co namluvila úvodní popisky mi přijde jako Marie Retková. Ale asi to ona nebude. Každopádně je často slyšet v dokumentech.

Občas by mne opravdu zajímala cena dabingu u podobných filmů. 2 a více dabingů pro tyhle video filmy je opravdu nádhera. To si neumí snížit cenu za půjčení licence na dabing natolik, aby se nevyplatilo jiné společnosti udělat si nový dabing? achjo...
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Příspěvek od salgado »

Já si spíše říkám, proč podobné filmy vůbec dabovat a vysílat... :D
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Ja k tomu poviem iba toľko, že 1. dabing je u mňa top. Naozaj skvelé obsadenie, v ich podaní skvelé a nezabudnuteľné hlášky, na ktorých som sa neskutočne smial. Pri dabingu FTV Prima to tak bohužiaľ nebolo. Dabéri sa nedokázali zžiť s postavami natoľko, aby ma to nejako výrazne zaujalo. Je škoda, že neodvysielali pôvodný dabing a už keď chceli svoj dabing, mali do toho zapojiť oveľa viac kreativity. Neviem, či tento dabing je výsledkom dabingovej krízy alebo niečoho iného, ale rozhodne kvalitou neprevyšuje pôvodný dabing.
foma2805
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2017 01:13

Re: Krvavá hostina 3: Šťastný konec / Feast 3: The Happy Finish

Příspěvek od foma2805 »

Proč takové filmy dabovat? Ta primácká verze mě úplně dostala, tlemil jsem se tomu ještě hodinu potom. To totiž není hororový béčko, ale parodie na ty béčka. První dabing jsem pak po čase skouknul taky a jak jsem se těšil že se zasměju , tak nic. Prd. Pojali to moc vážně...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“