Batman proti Robinovi / Batman vs. Robin

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Batman proti Robinovi / Batman vs. Robin

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Vondra - Jason O'Mara (Bruce Wayne / Batman), Jakub Nemčok - Stuart Allan (Damian Wayne / Robin), Šárka Vondrová - Grey Griffin (Samantha Vanaver), Andrea Romano (Batpočítač), Andrea Romano (Jill), Petr Gelnar - Jeremy Sisto (Calvin Rose / Pařát), Bohuslav Kalva - David McCallum (Alfred Pennyworth), Peter Onorati (Draco), Ladislav Cigánek - Kevin Conroy (Dr. Thomas Wayne), Robin Atkin Downes (velmistr), Svatopluk Schuller - 'Weird Al' Yankovic (Anton Schott / The Dollmaker), Troy Baker (soví poručík) + (titulky), Petr Neskusil - Sean Maher (Dick Grayson / Nightwing), Tadeáš Brožek - Griffin Gluck (mladý Bruce Wayne), Griffin Gluck (mladý Talon)

POZNÁMKA: Pařát = Talon (Calvin Rose)

Překlad: Robert Hájek
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Luděk Koutný

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska
Distributor: Magic Box 20.5. 2015 (DVD)
Naposledy upravil(a) Papo dne 08 čer 2015 23:17, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Voky29
Příspěvky: 60
Registrován: 31 srp 2008 16:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman vs. Robin / Batman vs. Robin

Příspěvek od Voky29 »

Film jsem poprvé viděl v originále, po čase jsem si jej pustil s dabingem, kdy jsem ještě nevěděl kdo bude Batmana dabovat, když se do vysílačky ozval Vondra, film jsem vypnul, Ligu spravedlivých jsem ještě nějak přežil. Na Batmana mi vůbec nesedí, na Bruce už vůbec ne. V těhle filmech většinou Vondra daboval nějakou tupou vedlejší postavu a u Batmana se s ním nemůžu nějak smířit. Co bych dal za Rošetzkého, Novotného čí Vondráčka. Pořád se tak nějak experimentuje, musím říct, že se mi daleko víc líbil i pan Horák. Batman v Red Hoodovi měl v jeho podání aspoň kousek nějaké šťávy.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“