Doktorka Quinnová / Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
cenda
Příspěvky: 739
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Doktorka Quinnová / Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie

Příspěvek od cenda »

Obrázek
Info: IMDB |CSFD |FDB
Související díla: Doktorka Quinnová, Doktorka Quinnová: Srdce na dlani

V českém znění: Ivana Milbachová - Jane Seymour (Dr. Michaela Quinnová), David Vejražka - Joe Lando (Byron Sully), Stanislav Lehký - Jim Knobeloch (Jake Slicker), Martin Janouš - Frank Collison (Horace Bing), Pavel Pípal - Henry G. Sanders (Robert E.), Jan Škvor - Shawn Toovey (Brian Cooper), Stanislava Jachnická - Jonelle Allen - (Grace), Miloslav Mejzlík - Geoffrey Lower (reverend Timothy Johnson), Milan Slepička - Larry Sellers (Tančící oblak), Milena Dvorská - Barbara Babcock (Dorothy Jenningsová), Jan Bartoš - Orson Bean (Loran Bray), Alexej Pyško - Mark Collie (pan Garrick), Václav Knop - Stephen Meadows (pan Carraway), Rozita Erbanová - Kaile Zaretsky (Katie), Miloslav Študent - Bruce Dickinson (Ted Harp), Jakub Nerger - Eduardo Yanez (Valdez), Luděk Nešleha - Rudy Ramos (kapitán Ruis), Jiří Klem, Simona Prasková, Jana Hermachová, Ernesto Čekan, Dora Kršková, Jiří Havel, Vladimír Fišer (titulky) a další

Režie: Aleš Sobotka
Vyrobila: Česká televize 2003
Naposledy upravil(a) cenda dne 31 říj 2015 13:52, celkem upraveno 2 x.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
cenda
Příspěvky: 739
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Doktorka Quinnová/Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie

Příspěvek od cenda »

Bohužel se mi nepodařilo najít info o ostatních tvůrcích :( , kdyby měl někdo nějaké informace budu vděčný za jejich doplnění.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Doktorka Quinnová / Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie

Příspěvek od Sen »

Nejde spíše o Jakuba Nergera? Odkud pochází informace o režisérovi?
cenda
Příspěvky: 739
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Doktorka Quinnová / Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie

Příspěvek od cenda »

Pravděpodobně půjde, bylo to řečeno celkem nesrozumitelně, díky za upozornění. Informaci o režisérovi jsem našel kdysi dávno na nějaké stránce týkající se přímo seriálu, kterou v současné době nemůžu najít, ale odpovídalo by tomu naprosto přesné dodržení všech dabérů (bohužel už bez Ivana Gübela) ze seriálu i na vyložený štěky a taky podobně obsazené malé role jako v seriálu.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Odpovědět

Zpět na „Filmy“