Mission Impossible – Národ grázlů

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Originální název: Mission: Impossible – Rogue Nation

Související: Mission: Impossible, Mission: Impossible II, Mission: Impossible III, Mission Impossible - Ghost Protocol

V českém znění: Pavel Vondra - Tom Cruise (Ethan Hunt), Petr Rychlý - Simon Pegg (Benji Dunn), Marek Libert - Jeremy Renner (William Brandt), Radka Přibyslavská - Rebecca Ferguson (Ilsa Faustová), Pavel Rímský - Ving Rhames (Luther Stickell), Jan Vlasák - Simon McBurney (Atlee), Jiří Schwarz - Alec Baldwin (Alan Hunley), Zdeněk Podhůrský - Sean Harris (Solomon Lane), Antonín Navrátil - Tom Hollander (ministerský předseda), Terezie Taberyová - Hermione Corfield (prodavačka v obchodě s deskami), Zdeněk Mahdal - Jens Hultén (Janik Vinter), Miroslava Součková - Jingchu Zhang (Lauren), Zdeněk Maryška, Bohdan Tůma, Petr Gelnar, Radovan Vaculík

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Zdeněk Mahdal ml.
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy: Petr Finkous
Režie: Bohdan Tůma
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2015
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od Rajesh »

Hmm..a Gustav Bubník pořád nikde, škoda. :(
elbrambo2812

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od elbrambo2812 »

Úůůůůůůůžasný! :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od puffy »

Obsadenie vedlajsich postav je skvele. :-: :-: :-:
Ale hlavna postava je znova obsadena pre mna neakceptovatelne, tak si to znova pustim len v originale. Skoda. Ale dalo sa to cakat. Ked sa nevedia dohodnut tvorcovia dabingu, tak divaci trpia. :-> :-> :->
18.11.2009 - 28.12.2016
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od ravenin »

Nechápu co pořád kdo má proti Pavlu Vondrovi. Ano, pravdou je že celé dlouhé roky, někdy od devadesátých, i pro mne bylo spojení Cruise=Bubník jednoznačné, nicméně v posledních letech mi na Toma lépe sedí právě Vondra, jelikož se mi zdá že pan Bubník má stále barvu hlasu, ikdyž je také starší, pořád blíže onomu "floutkovi" Cruise z dob dávnějších, než teď kdy už i Cruise není "nejmladší pán"....... Takže asi tolik z mé strany.....
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od Michaela2 »

nejmladší není, ale jako floutek pořád vypadá, tak asi proto ...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od puffy »

Vondra je skvely na Willa Smitha na ktoreho ho pre zmenu nepochopitelne neobsadzuju.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od Michaela2 »

puffy : přesně :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Mission Impossible – Národ grázlů

Příspěvek od oberon »

Pod raveninův příspěvek bych se mohl podepsat :) . A to jsem si myslel, že budu skoro jediný, kdo má tenhle názor. Cruise už IMHO pěknejch pár let nepůsobí jako floutek. Obzvlášť těch několik posledních ho řádím spíš do skupiny "drsňák/sympaťák" a na to mi Vondra padne jako ulitej. Ve všech jeho posledních filmech byl výtečnej. A i když chápu, že by někdo rád slyšel G.Bubníka, tak moc nerozumím tomu, proč kvůli obsazení P.Vondry odsuzovat celý dabing. To spojení žádný přestřel není. Ale to je holt škoda každého, kdo tak učiní ;) . Já se možná ještě víc, jak na Cruise, těším na Rennera s hlasem M.Liberta, už v minulém díle to stálo za to. Stejně tak P.Rychlý a jako bonus ještě R.Přibyslavská, která mi na tenhle typ rolí krásně sedne...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“