Husí kůže / Goosebumps

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Husí kůže 2: Ukradený Halloween

DABING: Kino

V českém znění: Petr Lněnička - Jack Black (R.L. Stine / Slappy / Neviditelný kluk), Anna Marie Jurková - Odeya Rush (Hannah Stineová), Oldřich Hajlich - Dylan Minnette (Zach Cooper), Petr Neskusil - Timothy Simons (Stevens), Lucie Benešová - Amy Ryan (Gale Cooperová), Kristina Jelínková - Jillian Bell (Lorraine Cooperová), Jindřich Žampa - Ryan Lee (Champ), Petr Gelnar - Keith Arthur Bolden (ředitel Garrison), Ladislav Novák - Steven Krueger (Davidson), Rozita Erbanová - Halston Sage (Taylor), Svatopluk Schuller - Ken Marino (Carr), Tomáš Borůvka - R.L. Stine (Black), Martina Kechnerová - Amanda Lund (Brooksová), Jan Szymik - Kevin Harrison (Cooper), Martin Sucharda - Caleb Emery (Jock), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová, Šárka Lipská
Zvuk: Roman Čadek
Mix: Pavel Rejholec - SoundSquare
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Columbia Pictures vyrobila LS Productions ve studiu Buďánka - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 27 dub 2020 07:37, celkem upraveno 13 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od Joe Black »

Díky za přidání, včera jsem sem chtěl zrovna napsat, jestli to už nemá obsazení... :) Vypadá to ale na zajímavý film a myslím, že i dabing nebude zlý, jsem zvědav.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od Fifa.21 »

Podle mě naprosto zbytečné experimentování s J. Blackem a P. Lněničkou. Existuje hned několik (pokud to je nutností) neagenturních herců, kteří Jackovi nikterak neublíží, Petr Lněnička bohužel není jedním z nich.

A mimochodem, co má být studio Buďánka?
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od starpep »

Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od Fifa.21 »

Samozřejmě, mě to jen příjde jako nepodstatná specifikace (která imho nebude v klasickém výčtu).
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od filip »

Je to podstatná specifikace, že to nevzniklo přímo v Jinonicích a je to tak i v dubbing card.
A hlavně je jako produkční i Šárka Lipská, takže si myslím, že je na místě, tam mít tuto poznámku.

A Petr Lněnička je hlavní role v kinodabingu :arrow: casting v zahraničí a byl už v traileru, který netočil Láďa Novák.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
konupka
Příspěvky: 58
Registrován: 10 kvě 2014 18:57

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od konupka »

Nevím jak je to se zvaním a nezvaním, ale castuje se v zahraničí a casting probíhá za účasti zahraničního supervizora. Na to jak má dabingový hlas vypadat jsou sestaveny přesné pokyny a často jsou na úplném konci spektra hlasového i hereckého českého "spjatého hlasu". To, že někdo někoho výborně dabuje pro televizi a DVD ještě neznamená, že se bude líbit supervizorovi. Stejně jako by dneska bylo nemožné, aby L. de Funése daboval pan Filipovský, protože ho dělal sice výborně a nedostižně, holt ale po svém a dabing má věrně kopírovat originál.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od filip »

Včera se mi poštěstilo, když mi přišla od Ládi Nováka zpráva, že dostal dva lístky na předpremiéru, ale nemá čas tam jít, takže mi je dává, aby nepropadli. Tudíž jsem se na premiéru, která byla jen pro pozvané hosty (lidi z Falconu, lidi z LS) vydal.
A z dabingu jsem byl velmi mile překvapen. Abych řekl pravdu, papírově se mi obsazení Petra Lněničky moc nelíbilo, ale v kině jsem naprosto změnil názor. Zvládl to skvěle a hlas mi tam seděl, stejně jako i ty ostatní hlasy. Hodně dobrý byl výkon Jindřicha Žampy, který umí skvěle hláškovat. Ale co je myslím nejdůležitější na mém hodnocení, je to, že se smíchy řezalo celé kino, což je dobře. Kvalitní dabing komedie se dá poznat dle jedné hlavní věci - když se diváci dobře baví, a to se zde povedlo skvěle.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvek od Pan X »

Konečně jsem viděl a moc se mi dabing líbil! :-: opravdu paráda :-: Petr Lněnička naprosto senzační!!! a všichni podali skvělé výkony, skvělý, za mě 10/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“