Humans

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Humans

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek
Info: CSFD | IMDB | FDB

1. série
V českém znění: Petr Gelnar - Tom Goodman-Hill (Joe Hawkins), Kristýna Valová - Gemma Chan (Anita), Petra Hobzová - Katherine Parkinson (Laura), Jan Battěk - Theo Stevenson (Toby Hawkins), Viktorie Taberyová - Lucy Carless (Mattie Hawkins), Vladimír Kudla, Petr Neskusil, Ludvík Král, Michal Holán, Radka Stupková, Jiří Ployhar - Akie Kotabe (Dr. Ji Dae Sun) + titulky a další

Vyrobilo: VSI pro AMC Networks Central Europe v roce 2015

2. série
Od února 2017 na AMC

Vyrobilo: VSI pro AMC Networks Central Europe v roce 2016/17

3. série
V českém znění: Petr Gelnar - Tom Goodman-Hill (Joe Hawkins), Kristýna Valová - Gemma Chan (Anita), Petra Hobzová - Katherine Parkinson (Laura), Robin Pařík - Theo Stevenson (Toby Hawkins), Viktorie Taberyová - Lucy Carless (Mattie Hawkins), Oldřich Hajlich - Ivanno Jeremiah (Max), Jakub Saic, Kateřina Petrová, Jan Szymik, Filip Švarc, Petr Burian, Zuzana Slavíková, Terezie Taberyová, Marek Holý, Irena Hrubá a další

Režie: Tomáš Tintěra
Českou verzi pro AMC Networks Central Europe vyrobilo VSI v DW Agentuře v roce 2018
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 28 říj 2023 17:32, celkem upraveno 12 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Humans

Příspěvek od Jack_6428 »

Titulky nejsou, takže jsem přidal podle sluchu, ale myslím, že dobře. Chybí ještě 4 dabéři, jedním z nich by měl být i Radovan Vaculík/Jiří Ptáčník. U Pixie Davies (Sophie), Katherine Parkinson (Laura) a Emily Berrington (Niska) si nejsem jist. Kdo bude chtít, může pomoci doplnit. Sophie ale asi bude Anna Marie Šedivková.

Dojem z dabingu překvapivě docela slušný. Jen mě trochu překvapilo, že název seriálu zůstal nepřeložen.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Humans

Příspěvek od Michaela2 »

Lauru dabuje Petra Hobzová, dále Radka Stupková, Ptáčník tam nedabuje, bude to zřejmě Vladimír Kudla, ale nejsem si jistá, jeho hlas de facto neznám
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Humans

Příspěvek od Jack_6428 »

Michaela2 píše:Lauru dabuje Petra Hobzová, dále Radka Stupková, Ptáčník tam nedabuje, bude to zřejmě Vladimír Kudla, ale nejsem si jistá, jeho hlas de facto neznám
Ahoj Míšo, máme se? :mrgreen: Petru a Radku jsem doplnil, dík. Na pana Kudlu jsem úplně zapomněl. Nejspíše tím, že není až tak často slyšet. Hlas má ale příjemný. Jsou si s Ptáčníkem dost podobní, ale je to na 99% on. Dík podruhé. Teď ještě kdyby někdo mohl potvrdit tu Annu Marii na Sophii.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Humans

Příspěvek od Michaela2 »

hoj, jde to :mrgreen:

ano, také vnímám jistou podobnost, překvapuje mě, jak jejich hlasy znějí neskutečně mladě, když už jim je k 70 :o :-: tu holku nepoznám, já, co se mladých dabérů týká, končím V.Taberovou a Petrem Neskusilem :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Humans

Příspěvek od Jack_6428 »

Ty brďo, no fakt. Ono jim vážně bude brzy 70. A přitom znějí na polovic. Tak to je vážně docela hustý :shock:
Ještě doplním u těch pár dabérů role, aby to bylo ťipťop. To mi nějak uniklo. Hehe xD Chápu, no. Já těch mladých znám několik, asi z toho neustálýho sledování Nicku a Disney, ale zbytek jde i mimo mě. Zrovna tu Annu Marii ale znám z jinýho seriálu a tady zní dost podobně, tak proto sem ji nadnesl. Tak uvidíme, třeba potvrdí někdo jiný. Seriál jako takový je celkem slušný. Dobrý večer :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Humans

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak včera byl již 5. díl, začíná to být vypjatější, a musím říct, že celkově to většina zvládá dobře a zní to OK. Docela se mi to i líbí - co se hlavního obsazení týče.

Jedna věc mně osobně už ale opravdu vadí a ruší - Jiří Ployhar a Ludvík Král neboli "vedlejšáci". V podstatě jen dva lidi na všechny no name (objeví se jen jednou nebo dvakrát) postavy + k tomu mluví i své vedlejší. Kdyby aspoň uměli čarovat s hlasem, ale to se zde nekoná, takže všechny v jejich podání zní stejně. Nudně. Z čehož mi plyne, že by na sobě měli pánové pracovat anebo je na vině režisér, kterého bohužel nemám šanci zjistit, jelikož v titulcích k tomuhle seriálu kromě výroby nic nezazní - že by se někdo za svoji práci styděl? Jistě by se do té půl minuty vešlo těch informací vícero.

Já chápu, že ne každý může být hlasový mág ala Tůma a někdo prostě zní prkenně stejně ať se snaží sebevíc, ale přijde mi, že někteří dabéři (Ployhar/Král/Terš/Holán a další) se svým hlasem pracovat ani nezkoušejí a jedou ve svém monotónním typickém stylu, protože jim to je buď jedno a vyhovuje anebo se točí narychlo. Anebo znají jen 2 polohy, které stále střídají. Když už vím, že během 8 epizod namluvím asi 15 různých postav, tak se je snažím aspoň trochu odlišit. A když jsem obsazován do mnoha seriálů na vedlejší anebo i hlavní postavy, snažím se dvojnásob. A když se nesnažím sám, protože nevím přesně jak, měl by mi pomoci režisér. To říkám teď obecně, nic proti těm čtyřem. Určitě by se našlo příkladů více. A nevěřím, že to je o rozpočtu. Přeci nebudeme připlácet dejme tomu 200Kč za to, že dabér XY změní hlas. To by mi přišlo už přišlo fakt moc. To už rovnou můžeme jet všechno přes počítač a nechat všechno na zvukaři :roll:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Humans

Příspěvek od filip »

3.SÉRIE
V českém znění: Petr Gelnar - Tom Goodman-Hill (Joe Hawkins), Kristýna Valová - Gemma Chan (Anita), Petra Hobzová - Katherine Parkinson (Laura), Robin Pařík - Theo Stevenson (Toby Hawkins), Viktorie Taberyová - Lucy Carless (Mattie Hawkins), Oldřich Hajlich - Ivanno Jeremiah (Max), Jakub Saic, Kateřina Petrová, Jan Szymik, Filip Švarc, Petr Burian, Zuzana Slavíková, Terezie Taberyová, Marek Holý, Irena Hrubá a další

Režie: Tomáš Tintěra
Českou verzi pro AMC Networks Central Europe vyrobilo VSI v DW Agentuře v roce 2018
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“