Heights / The Heights

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Heights / The Heights

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jiří Plachý - Ray Aranha (pan Mike), Tomáš Juřička - Alex Désert (Stan Lee), Martin Sobotka - Ken Garito (Arthur 'Dizzy' Mazelli + titulky), Petra Hanžlíková - Cheryl Pollak (Rita MacDougalová), Petr Haničinec - Donnelly Rhodes (Harry Abramowitz), Martina Hudečková - Charlotte Ross (Hope Lindenová), Vladislav Beneš - Shawn David Thompson (J.T. Banks), Libor Hruška - Zachary Throne (Lenny Wieckowski), Simona Postlerová - Tasia Valenza (Jodie Abramowitzová), Michal Dlouhý - Jamie Walters (Alex O'Brien)

Epizodní role: Miroslav Saic - Duncan Fraser (Mac MacDougal), Daniel Rous - Johnny Cuthbert (Sean MacDougal), Jana Andresíková - Meredith Bain Woodward (Chick MacDougalová), Filip Jančík - Tony Pantages (Richie), Michal Jagelka - Chance Quinn (Matty), Miloš Vávra - Alan Blumenfeld (Sam Morris), Alois Švehlík - Barry Cullison (Smitty Banks), Pavel Šrom - Jerry Wasserman (Jimmy Bandisi), Lucie Juřičková - Kathy Evison (Natalie), Lalainia Lindbjerg (Trudy), Miroslava Pleštilová - Jill Schoelen (Betty B), Růžena Merunková - Camille Saviola (Shelley Abramowitzová), Bedřich Šetena - Dale Wilson (Cyrus Linden), Stanislava Jachnická - Pamela Adlon (Rosie), Jana Hermachová - L. Scott Caldwell (Joanne), Milena Steinmasslová - Sandra P. Grant (Nicole), Vít Ondračka - DeJuan Guy (Tyree), Jana Walterová - Jennifer Rhodes (paní Mazelliová), Václav Postránecký - Alex Bruhanski (pan Mazelli), Jan Šťastný - Danton Stone (otec Carmine), Martin Zahálka - Thomas Mitchell (Ted), Vladimír Dlouhý - Gordon Currie (Evan), Jana Boušková - Gloria Reuben (Juliette), Valérie Zawadská - Tracy Scoggins (Belinda), Pavel Vondra - Christopher Collet (Paul Brinkman), Zdeněk Žák - Nicolas Surovy (Jake O'Brien), Zdeněk Blažek - Ken Pogue (Kenneth Brinkman), Ladislav Potměšil, Jan Hanžlík, Jiří Havel a další

Překlad, dialogy a texty písní: Jan Jirák
Dramaturgie: Alena Fišerová
Zvuk: Leoš Martínek
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Výroba: Marcela Tůmová
Režie českého znění: Jana Semschová
České znění připravila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského
Česká televize, 1994
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od Michaela2 »

na více info už si bohužel nevzpomínám :(

přikládám úvodní znělku, třeba si někdo dle ní na něco vzpomene...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od puffy »

Mas dobru pamät, ale nie neomylnu. Pomylit si hlas Dylana s Davidom. Ts, Ts. ;) :)


Jiří Plachý - Ray Aranha (pan Mike)
Tomáš Juřička - Alex Désert (Stan Lee)
Martin Sobotka - Ken Garito (Arthur 'Dizzy' Mazelli + titulky)
Petra Hanžlíková - Cheryl Pollak (Rita MacDougalová)
Petr Haničinec - Donnelly Rhodes (Harry Abramowitz)
Martina Hudečková - Charlotte Ross (Hope Lindenová)
Vladislav Beneš - Shawn David Thompson (J.T. Banks)
Libor Hruška - Zachary Throne (Lenny Wieckowski)
Simona Postlerová - Tasia Valenza (Jodie Abramowitzová)
Michal Dlouhý - Jamie Walters (Alex O'Brien)

Překlad, dialogy a texty písní: Jan Jirák
Dramaturgie: Alena Fišerová
Zvuk: Leoš Martínek
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Výroba: Marcela Tůmová
Režie českého znění: Jana Semschová
České znění připravila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského
Česká televize, 1994
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od Michaela2 »

No u něj jsem si jistá nebyla, to uznávám 8-)
A kdepak jsi to vyhrabal ? Však toto není možné nikde najít :o A jsem v šoku, myslela jsem si, že tenhle seriál bežel před BH 90210 ... byla jsem přesvědčená, že Petru Hanžlíkovou jsem poprvé slyšela právě zde a na základě role Rity jsem si ji oblíbila a ty mi ted říkáš, že Rita byla až po Brendě, zvláštní :-?

děkuji za info :-:

a líbil se ti na Jamieho více Michal nebo Gustav Bubník ? :)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od puffy »

Na internete sa da najst vsetko. Jeden clovek to ma komplet nahrane.
Ale zadarmo som ziskal len kratku ukazku.
Podla nej mi Brandon na Raya Pruita nesedel.
Ja mam dost problem, ked daber, ktory daboval v BH nejakeho herca dabuje potom ineho herca z BH.
Vynimkou je len Zounar, ktory daboval Dylana a potom jeho kopiu Noaha, takze to je vlastne v poriadku.

Tento serial ale vôbec nepoznam. U nas nikdy nesiel. Pritom je to tiez od Spellinga, tak by to mohlo byt dobre, ale vela ludi to asi nezaujalo, ked to zrusili po par dieloch.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od Michaela2 »

puffy píše: Ja mam dost problem, ked daber, ktory daboval v BH nejakeho herca dabuje potom ineho herca z BH.
no to já taky a děje se to bohužel celkem často :roll: ale Michal Dlouhý se mi na něm líbil, chtěla jsem,aby ho daboval i v BH, na Gustava jsem si musela zvykat, ale dnes bych už chtěla zase slyšet G.Bubníka :) ... seriál byl celkem fajn, měla jsem ho ráda, ne tak načančaný jako BH a jiné seriály :) zajímavé je, že režisérka obsadila Martinu Hudečkovou na Charlotte Ross a pak následně na podobný typ Jennie Garth, přestože Martina Hudečková není herečkám vůbec podobná :)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od puffy »

V českém znění: Jiří Plachý - Ray Aranha (pan Mike), Tomáš Juřička - Alex Désert (Stan Lee), Martin Sobotka - Ken Garito (Arthur 'Dizzy' Mazelli + titulky), Petra Hanžlíková - Cheryl Pollak (Rita MacDougalová), Petr Haničinec - Donnelly Rhodes (Harry Abramowitz), Martina Hudečková - Charlotte Ross (Hope Lindenová), Vladislav Beneš - Shawn David Thompson (J.T. Banks), Libor Hruška - Zachary Throne (Lenny Wieckowski), Simona Postlerová - Tasia Valenza (Jodie Abramowitzová), Michal Dlouhý - Jamie Walters (Alex O'Brien)

Epizodní role: Miroslav Saic - Duncan Fraser (Mac MacDougal), Daniel Rous - Johnny Cuthbert (Sean MacDougal), Jana Andresíková - Meredith Bain Woodward (Chick MacDougalová), Filip Jančík - Tony Pantages (Richie), Michal Jagelka - Chance Quinn (Matty), Miloš Vávra - Alan Blumenfeld (Sam Morris), Alois Švehlík - Barry Cullison (Smitty Banks), Pavel Šrom - Jerry Wasserman (Jimmy Bandisi), Lucie Juřičková - Kathy Evison (Natalie), Lalainia Lindbjerg (Trudy), Miroslava Pleštilová - Jill Schoelen (Betty B), Růžena Merunková - Camille Saviola (Shelley Abramowitzová), Bedřich Šetena - Dale Wilson (Cyrus Linden), Stanislava Jachnická - Pamela Adlon (Rosie), Jana Hermachová - L. Scott Caldwell (Joanne), Milena Steinmasslová - Sandra P. Grant (Nicole), Vít Ondračka - DeJuan Guy (Tyree), Jana Walterová - Jennifer Rhodes (paní Mazelliová), Václav Postránecký - Alex Bruhanski (pan Mazelli), Jan Šťastný - Danton Stone (otec Carmine), Martin Zahálka - Thomas Mitchell (Ted), Vladimír Dlouhý - Gordon Currie (Evan), Jana Boušková - Gloria Reuben (Juliette), Valérie Zawadská - Tracy Scoggins (Belinda), Pavel Vondra - Christopher Collet (Paul Brinkman), Zdeněk Žák - Nicolas Surovy (Jake O'Brien), Zdeněk Blažek - Ken Pogue (Kenneth Brinkman), Ladislav Potměšil, Jan Hanžlík, Jiří Havel a další

Překlad, dialogy a texty písní: Jan Jirák
Dramaturgie: Alena Fišerová
Zvuk: Leoš Martínek
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Výroba: Marcela Tůmová
Režie českého znění: Jana Semschová
České znění připravila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského
Česká televize, 1994
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Heights / The Heights

Příspěvek od Michaela2 »

děkujuuu :-: ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“