Star Wars: Síla se probouzí

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od oberon »

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, Star Wars: Klonové války, Star Wars: Klonové války, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Solo: Star Wars Story, Star Wars Povstalci, Rogue One: Star Wars Story, Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder, Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů, Star Wars: Poslední z Jediů, Star Wars: Vzestup Skywalkera

V českém znění: Jiří Štěpnička - Harrison Ford (Han Solo), Milena Steinmasslová - Carrie Fisher (Leia Organa), Štěpán Benoni - Adam Driver (Kylo Ren), Eva Josefíková - Daisy Ridley (Rey), Filip Tomsa - John Boyega (Finn), Filip Blažek - Oscar Isaac (Poe Dameron), Tereza Bebarová - Lupita Nyong'o (Maz Kanata), Jan Šťastný - Andy Serkis (Nejvyšší vůdce Snoke), Radek Valenta - Domhnall Gleeson (Generál Hux), Jaroslav Plesl - Anthony Daniels (C-3PO), Stanislava Jachnická - Gwendoline Christie (Kapitánka Phasma), Petr Pelzer - Max von Sydow (Lor San Tekka), Matylda Bartůňková - Cailey Fleming (Malá Rey), Otakar Brousek ml. - Tim Rose (Admirál Ackbar), Zdeněk Dolanský - Andrew Jack (Major Ematt), Lukáš Jurek - Greg Grunberg (Snap Wexley), David Matásek - Brian Vernel (Bala-Tik), Václav Rašilov - Ken Leung (Admirál Statura), Miloš Vávra - Simon Pegg (Unkar Plutt), Tomáš Borůvka, Helena Dytrtová, Pavlína Dytrtová, Petr Gelnar, Michal Gulyáš, Jakub Hejdánek, Marek Hrazdil, Ivo Hrbáč, Irena Hrubá, Martin Janouš, Bohuslav Kalva, Tomáš Karger, Lucie Kožinová Žďánská, Ludvík Král, Jiří Krejčí, Klára Kuklová, Stanislav Lehký, Daniel Margolius, Luděk Nešleha, Ivo Novák, Jiří Ployhar, Otto Rošetzký, Svatopluk Schuller, Martina Šťastná, Zdeněk Vencl, David Voráček, Vladimír Žďánský

Překlad: František Fuka
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier
Asistent režie: Marek Hrazdil
Produkce: Majda Holubcová, Kateřina Jindrová Zítková
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Kreativní supervize české verze: Magdalena Dziemidowicz
Výsledný mix: Shepperton International
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2015
elbrambo2812

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od elbrambo2812 »

Tééda... Jsem rád, že se to tu ještě před dnešní premiérou objevilo! A vám oběma moc děkuju, že jste to sehnali. Obsazení se mi zdá vážně náramně podařené a bude to nejspíše ten případ, že alespoň pro mě bude dabing sedmých Star Wars lepší než film. Uvidím v pátek a už se mooc těším!
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 19 črc 2016 15:45, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od Jirka007 »

no jo co dodat filipe zakon schvalnosti doufam že tě přistě neodradi zjištovat obsazeni
co se tyče obsazeni tak je celkem dobre hlavně že vyšel Jiří Štěpnička a dalši za mě tedy spokojenost, jen mě mrzi C3PO.
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 25 říj 2016 17:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od jackb »

Hodně mě štve nedodržení Juřičky na C-3PO - člověk by čekal, že když kolem toho dělají takové tajnosti, tak si dají alespoň záležet (vtipný, že ale v nějakém seriálu na Disney Channelu ho daboval). A Kalvu taky obsazovat nemuseli, protože ten daboval dost důležitou postavu.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od filip »

Co k tomu dodat? Je to prostě Virtual. Nevím, co stálo za přeobsazením Tomáše Juřičky a raději to nechci ani vědět. Ale daboval i v nových epizodách SW I-III, které byly castované, takže to nechápu.
Yoda v tom filmu není? Pokud ne, tak je obsazení pana Kalvy přestřel, to si měli ohlídat.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
elbrambo2812

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od elbrambo2812 »

Přesně tak... kde je Luke? Taky tam má být Simon Pegg. A to, co vůbec nechápu, je to, že v Avengers dali ve Virtualu (pan Žďánský konkrétně) na Andyho Serkise Pantůčka a tady ho dabuje Šťastný - proč?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od jackb »

Serkis ale opět hraje CGI postavu, takže dodržování není potřeba

A všechno kolem Luka je opředeno tajemstvím a i obsazení v tom pokračuje.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od Jirka007 »

Možna že u Avengers se dělal casting a vyšel jim Pantuček a u noveho se casting nedělal ale nechci spekulovat
jinak dabing zhodnotim po zhlednuti
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od puffy »

Mne sa obsadenie páči.
Najviac sa tesim, ze si Štěpnička konecne nadabuje Forda v ulohe Han Sola. :-:
A co sa tyka C-3PO, tak som rad, ze ked nevysiel famozny Bubník, tak neobsadili ani Juřičku. Cha, cha.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Star Wars: Síla se probouzí

Příspěvek od Ištván87 »

Tak přeobsazení Tomáše Juřičky je velkej přestřel, kterej nechápu. Leda že by se C3PO znovu castoval a ve Virtualu se neobtěžovali nahlásit, že to není potřeba. Nicméně podle poslechu jeho hlasu je Jaroslav Plesl naprosto perfektní volba. Ale zbytečná. Nicméně jinak se mi to obsazení líbí. Uvidíme jak to bude znít ve výsledku. A u Bohuslava Kalvy to bude asi jako Bohumila Švarce ml. v dabingu epizod IV - VI. Akorát asi nebude mluvit ve špatném pořadí, tak si toho spousta lidí nejspíš ani nevšimne. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“