Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5665
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od ReDabér »

Ne, jasně že ne :D
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Pokec

Příspěvek od -kNiGHT- »

Všichni jsou nahraditelní. Ani tisíce postů z nikoho nenahraditelného neudělá. Markt byl samostřednej jedinec, co až potom co byl zabanován zjistil, že nebyl středem "vesmíru" ani tady na dabingfóru :< Měl bych ho litovat? Rozhodně ne. Neznal jsem jeho nick ani historii než dostal ban. A jak tak sleduju tak ve výsledku na tomto fóru nadělal víc problémů než užitku. To jak se choval on a ten předním co dostal ban, lze krásně vyčíst z jejich reakcí v historii, jak si o to koledovali. Žádná škoda. Místo příspěvků do databáze, řeší či pomlouvají jiné svojí nezlomnou pravdou o dokonalosti jejich světa. "Ten mi přebral téma filmu, ten mi přebral profil herečky, kterej jsem předtím smazal !!1!.." Děti a jejich problémy... Kolik vám probůh je? Jednou je to fórum, kde jsou nastavené pravidla a když nejsou tak vám je rádi sdělí ti co ho založili - protože je tvoří admini a ne uživatelé s tisíci posty.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Naposledy upravil(a) Lukiz dne 31 pro 2015 02:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Pokec

Příspěvek od ocypuc »

To už se budou řešit imigranti i na dabingforu?
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Jsem nevěděl, že Filip Švarc je imigrant.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Pokec

Příspěvek od ocypuc »

Ale stránka hatefree s tím souvisí.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Ta stránka hlavně souvisí s tím, jak se někteří lidé vyjadřují na adresu jiných.
Spíš bych očekával reakci na ten text v černém poli, ale ten asi někomu přijde v pořádku. ;)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Pokec

Příspěvek od ocypuc »

No ale Radce Přibyslavské taky hodně lidí nadávalo za to, že vzala roli Penny v TBBT. Očividně mu psal nějaký narušený fanoušek, který neusnesl, že dabuje asi něco, co se mu nelíbí, protože originál je přece lepší. Ale to pořád neznamená, že by to měl zvěřejňovat na stránce, která se jen přiživuje na uprchlické krizi.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Na "stránce" to nikdo nezveřejňuje, jak je uvedeno, jde o lidovou tvořivost. :D
HonzaXXII
Příspěvky: 1947
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od HonzaXXII »

Mně se teda hlas Filipa Švarce taky moc nelíbí (ale podotýkám, že jsou výjimky, které si bez něho neumím představit, třeba červený strážce číslo 2 nebo Defort ve Vietcongu), ale tohle už je teda až příliš moc. No jo, kultura Eminemů, Rytmusů, apod. přináší své ovoce :roll:

Imigranty bych tu opravdu neřešil. Od toho jsou jiné stránky, které dobře známe snad všichni.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“