Avengers: Sjednocení / Marvel's Avengers: Assemble

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Avengers: Sjednocení / Marvel's Avengers: Assemble

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Prima

1. SÉRIE:
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark/Iron Man), Michal Jagelka - Roger Craig Smith (Steve Rogers/Kapitán Amerika), Zbyšek Horák - Travis Willingham (Thor), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner/Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton/Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey (Nataša Romanovová/Black Widow), Nika Futterman (Gamora), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson/Falcon), Filip Švarc - David Kaye (J.A.R.V.I.S.), Jan Maxián - Drake Bell (Spider-Man), Martin Zahálka - Chi McBride (Nick Fury), Frank Welker (Odin), Jan Vondráček - Liam O'Brien (Red Skull), Dwight Schultz (Attuma), Maurice LaMarche (Dr. Doom), Kevin Michael Richardson (Groot), Tomáš Juřička - Charles Adler (M.O.D.O.K.), Brian Bloom (Hyperion), Jason Spisak (Justin Hammer), David Sobolov (Drax), David Boat (Thing), Jakub Saic - Grant George (Scott Lang/Ant-Man), Chris Cox (Star-Lord), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Jakub Nemčok - Daryl Sabara (Molecule Kid), Bohdan Tůma - Seth Green (Rocket), James C. Mathis III (Heimdall) a další

Překlad: Petr Zeman, Zdeněk Dostál
Produkce: Kateřina Nehasilová, Ondřej Černý, Jan Junek
Zvuk: Martin Václavík, Dušan Matuška
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: společnost SDI Media, 2013/2014

2. SÉRIE:
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark/Iron Man), Libor Bouček - Roger Craig Smith (Steve Rogers/Kapitán Amerika), Zbyšek Horák - Travis Willingham (Thor), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner/Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton/Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey (Nataša Romanovová/Black Widow), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson/Falcon), Filip Švarc - David Kaye (J.A.R.V.I.S.), Fred Tatasciore (Crimson Dynamo), Tom Kenny (Whirlwind), Roger Craig Smith (noční můra - Winter Soldier), Jan Maxián - Drake Bell (Spider-Man), Roger Craig Smith (Joey), Petr Burian - Grant George (Scott Lang/Ant-Man), Jim Meskimen (Ultron), Troy Baker (Red Guardian), Pavel Vondra - Chi McBride (Nick Fury), Troy Baker (Loki), Pavel Šrom - Chi McBride (Nick Fury), Brian Bloom (Hyperion), Anthony Ruivivar (Nighthawk), Liam O'Brien (Red Skull), Jack Coleman (Dr. Strange), James C. Mathis III (Heimdall), Kevin Michael Richardson (Groot), Dwight Schultz (Attuma), Troy Baker (noční můra - Loki), Jason Spisak (Justin Hammer), David Kaye (Corvus Glaive), Jiří Valšuba - Phil LaMarr (Nuke), Will Friedle (Star-Lord), David Kaye (Corvus Glaive), Ludvík Král - Anthony Ruivivar (Nighthawk), Trevor Devall (Rocket), Fred Tatasciore (noční můra - Ultron), Rudolf Kubík - Isaac C. Singleton Jr. (Thanos), Phil LaMarr (Dr. Spectrum), Jason Spisak (Speed Demon), Svatopluk Schuller - Jim Meskimen (Arsenal), Jonathan Adams (Absorbing Man), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Tomáš Juřička - Brian Bloom (Hyperion), Jim Meskimen (Ultron), Charles Adler (M.O.D.O.K.), Liam O'Brien (Red Skull), Stephen Collins (Howard Stark), Jakub Saic - Bob Bergen (Winter Soldier), Anthony Ruivivar (Nighthawk), Phil LaMarr (Dr. Spectrum), Rene Auberjonois (Ebony Maw), Kateřina Velebová - April Stewart (Zarda), Laura Bailey (Darkstar), Klára Sochorová - Hynden Walch (Supergiant), Adéla Kubačáková - Kari Wahlgren (Proxima Midnight), Zdeněk Maryška - Clancy Brown (Uatu - Pozorovatel) a další

Překlad: Martin Petřík
Produkce: Lenka Čížková, Kateřina Nehasilová, Jana Trefná
Zvuk: Jaroslav Novák, Martin Václavík
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: společnost SDI Media, 2015
Naposledy upravil(a) Papo dne 19 pro 2023 20:14, celkem upraveno 45 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Jack_6428 »

Zajímalo by mě, když je to SDI/Marvel, jestli je nějakej zvláštní důvod proč to jede na Nově a ne na Disney. Podobně jako Transformers, kteří byli rovněž v SDI a měli by běžet "správně" na Nicku (místo Barrandova).
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Obelix »

A k tomu první série běžela na Primě, pokud se nepletu. :D
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Obelix »

Jen drobná úprava u paní produkční. Je to Lenka Čížková, ne Číšková :D

Ale i to je pro mě trochu s podivem, jelikož celou tuto sérii jednám ve spojitosti s Avengers výhradně s Kateřinou Nehasilovou (viz první série). Takže ta se v titulcích určitě také objeví.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Obelix »

Zdeněk Maryška - (Uatu Pozorovatel)
Star-Prince
Příspěvky: 42
Registrován: 02 črc 2015 20:06

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Star-Prince »

1. série - Red Skull - Jan Vondráček
Star-Prince
Příspěvky: 42
Registrován: 02 črc 2015 20:06

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Star-Prince »

1 série - Jakub Nemčok ( molekul kid )
elbrambo2812

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od elbrambo2812 »

Nemá někdo info o 2. polovině 2. série? Skončilo to epizodou 14 a od té doby (od 11. července 2015 pokud se nepletu) o tom seriálu vůbec nic nevím. No a teď jsem čekal, že to v lednu 2016 zase začnou vysílat a ono nic...

Taky by ještě mohli dodabovat 3. sérii seriálu Dokonalý Spider-Man, kde skončili u 8. epizody (což není ani polovina série).
Docela se o ty seriály začínám bát. I když už nejsem malý "prcek", tak se na ně dívám rád - mám je jako doplněk k filmům. Teď už mi nezbývalo nic jiného, takže bohužel - titulky.

A ještě by mě zajímalo, zda bude SDI dělat i seriál Strážci Galaxie, který i v Americe nějak nešťastně skončil na konci listopadu.

Myslel jsem, že se snaží všechny první série, jakéhokoliv seriálu nadabovat a pak jej vysílají v TV stejně jako v USA...
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 08 čer 2016 15:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Jack_6428 »

Já bych tam moc nehledal. Zatím. Podle mě prostě jen čekají, až bude k dispozici více dílů anebo bude ve vysílání "místo". Zbývající díly Spidermana jsou z poloviny/druhé poloviny minulého roku. A Strážci Galaxie jsou ještě novější a mají těch dílů zatím jen deset. Čili obojí relativně nové s malým počtem dílů. A prodleva 3-6 měsíců mezi americkým a evropským/českým Disney je celkem běžná. Málokterý jejich seriál/film tady běží stejný měsíc či dokonce týden, přestože se to zlepšuje. A k některým pořadům se náš Disney vrací později i když díly už jsou. Je tam jen jedna věc a sice to, že náš Disney Channel některé seriály DXD vynechal (třeba Trona), takže obavu chápu. Ale můžou ještě překvapit. A když ne, pojede to ráno na Primě - což je i můj osobní tip... A co se Spidermana týče, ten se podle mě na Disney vráti koncem jara...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvek od Obelix »

Myslím, že mohu prozradit, že druhá půlka druhé série Avengers Assemble by měla být už několik měsíců nadabovaná. Poslední překlad jsem odevzdával na začátku září. Takže jde nejspíš jen o to, kdy se ho Nova rozhodne zařadit do vysílání. Počítám, že práva mají, když vysílali první půlku.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“