Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Doplněno... Pastýřka byla teda luxusní, povedla se na výbornou... Přiznám se, že takovýhle dojem jsem z ní neměl ani z anglického originálu... Klobouk dolů... :-:
Kutil
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2016 18:42

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Kutil »

Ingrid má vskutku perfektný dabing, dokonca si myslím že lepší ako originálny hlas :-: :)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od takezo »

Ivo Novák - Michael Socha (Will Scarlet), nic moc
Dana Černá :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od fabec122 »

Ivo Novák opravdu zvláštní volba, zatím asi nejhorší v seriálu, Dana Černá zatím výborná, stejně tak Lucie Štěpánková

Filip Švarc - Tyler Jacob Moore (Hans)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Jo uznávám, že Dana je skvělá, na ten typ role možná ještě lepší než by byla Petra Hanžlíková. Ivo Novák je zvláštní volba, ale ne vždy může vyjít všechno podle našich přání. Stále si říkám, že mohl dopadnout i mnohem hůř, tak to ještě není až tak zlý. Zvyknout se na to spojení dá. A Lucie Štěpánková je super! :-:
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Jirka007 »

k doplněni k dilu 4x04

Zdeněk Mahdal - Brad Dourif (Zoso)

jinak Elsa a Ingrid jsou dobře obsazene, detailni zhodnoceni všech včetně nich zase zhodnotim na konci serie
Kutil
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2016 18:42

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Kutil »

5. sériu nedajú, aspoň nie hneď...
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od fabec122 »

Tak to se dalo čekat, přecijen světová předpremiéra finále 5. řady na Coolu by byla dosti překvapivá :D
Kutil
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2016 18:42

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Kutil »

Tak seriál nám skončil a ja by som sa chcel poďakovať Prima Cool za to že sa rozhodli odvysielať tento skvelý a výnimočný seriál. Muselo to dať neskutočne veľa práce a úsilia preložiť, zrežírovať a nadabovať také množstvo postáv v tak krátkom čase. Z dabérov sa mi najviac páčil hlas Terezi Chudobovej (Emma Swan), Jozefa Pejchala (Krasoň), Filipa Jančíka (Robin Hood), Dany Černej (Ingrid) a Jana CInu (Peter Pan) ktorého hlas bol myslím lepší ako originál :). V podstate však boli všetci skvelí a výber hlasou bol na jednotku. Ešte raz veľká vďaka Prima Cool za odvysielanie neuveriteľných štyroch sérii za sebou. Zrejme je tento seriál úspešnejší v Čechách ako na Slovensku, keďže slovenská televízia Joj ho v polovici 2. série prestala vysielať :( . Nevadí vďaka Coolu som si ho mohol pozrieť kompletne nadabovaný :). Dúfam, že ho onedlho začnú vysielať znova s novou 5. sériou :).
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Jirka007 »

takže ja přidam k hodnoceni ke 4.serii

nejočekavanějši postavy pro mě byla Elsa a Ingrid

Elsa - ta byla uděla dobře Lucii Štěpankovou sem často dabovat neslyšel a na Elsu mi přišla dokanale s tim přijemnym hlasem

Ingrid - jsem rad že si ji dabla Dana Černá, ktera se mi do serialu hodila lepe než [DaberPetra Hanžlíková - Tišnovská]Petra Tišnovská[/Daber]

dale

Anna- překvapivě dostala jmenovkyni Annu Suchankovou ktera mi nevadila protože je mladši

Kristoff - ten mi take nevadil

u Zloby byla Regina Řandová dobra a ten jeji hlas k ni pasoval jak byla zla

u Učně jsem předpokladal že ho dostane Karel Richter a předpoklad mi vyšel a nevadil mi

v pohodě byla Cruela a Uršula i "Autor"

ted se dostane k vybrani ktery mi vadilo ale po čase jsem si zvykl a to byl Will na ktereho mi Ivo Novák moc neseděl

celkově se mi 4.serie libila ze čtyř nejvic

takže spokojenost asi nejlepši dabing od Primy v současnosti

Doufam že Prima Cool odvysila co nejdřive 5.řadu mohla by to odvysilat o Prazdninach pokud to pujde dobře

jinak bych předpokladal že to odvysilaji někdy na podzim
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 30 lis 2016 21:08, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“