Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Muž z oceli, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti, Wonder Woman, Liga spravedlnosti, Aquaman, Shazam!, Wonder Woman 1984

DABING: Kino

V českém znění: Filip Švarc - Joel Kinnaman (Rick Flag), Pavel Vondra - Will Smith (Floyd Lawton / Deadshot), Martina Šťastná - Margot Robbie (Dr. Harleen F. Quinzelová / Harley Quinn), Irena Hrubá - Viola Davis (Amanda Wallerová), Lukáš Hlavica - Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Pavel Tesař - Jared Leto (Joker), Marek Libert - Jai Courtney (Boomerang), Jiří Krejčí - Jay Hernandez (Chato Santana / El Diablo), Svatopluk Schuller - Ike Barinholtz (Griggs), Terezie Taberyová - Cara Delevingne (June Mooneová / Enchantress), Tomáš Borůvka - Adewale Akinnuoye-Agbaje (Waylon Jones / Killer Croc), Rozita Erbanová - Shailyn Pierre-Dixon (Zoe Lawtonová), Milada Vaňkátová - Karen Fukuhara (Katana), Roman Hájek - David Harbour (Dexter Tolliver), Michal Holán - Scott Eastwood (plukovník GQ Edwards), Ludvík Král - Adam Beach (Slipknot), Petr Neskusil - Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Kateřina Petrová - Corina Calderon (Grace / Diablova manželka), Pavel Šrom - Ted Whittall (admirál Olsen), Petr Gelnar - Common (Monster T), Miloš Vávra - Aidan Devine (Předseda), Ivo Novák - Jaime FitzSimons (seržant Bravo), Otto Rošetzký - Jim Parrack (Frost), Ladislav Novák - Jameson Kraemer (doktor v metru), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Dana Procházková, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Lukáš Polifka, Martin Ženíšek
Mix: Marek Hart - SoundSquare
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 27 dub 2020 08:02, celkem upraveno 27 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Fifa.21 »

Ale jo, já jsem osobně spokojen.
Pavel Vondra - konečně, Martina Šťastná - adekvátní volba, Pavel Tesař - jsem tomu plně otevřený.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Dosty43 »

Vypadá to zajímavě už se nemůžu dočkat :D

Pavel Tesař : Joker - zajímavá volba jsem hodně zvědavý :)

Pavel Vondra : Will Smith - paráda :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Michaela2 »

ach jo, když už ho konečně dabuje PV, tak ve filmu, který mě vůbec nezajímá ... každopádně za Pavla Vondru chválím :-:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Ištván87 »

Obsazení takové klasické, ale jsem hodně zvědavý (v dobrém) na Pavla Tesaře a hodně rád za Pavla Vondru. Takže uvidíme.Na tenhle film se hodně těším, takže nejspíš půjdu na originál i na dabing. Jinak v obsazení můžete u postavy, jíž dabuje Rozita Erbanová, napsat místo Deadshot's daughter Deadshotova dcera.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Dosty43 »

Sebevražedný oddíl - TV spot - Dabing

https://www.youtube.com/watch?v=RAShwAErlqs
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Ištván87 »

Tak jsem dnes před Jasonem Bournem viděl dabovaný trailer na SS. Byl to samostatný dabing pro trailer (Violu Davis nedabovala Irena Hrubá), což je dobře, protože Deadshot tu zněl najednou jako Hitch nebo Fresh Prince - prostě Pavel Vondra nevěděl, že to není jen komická figurka, ale drsnej odstřelovač. :D Ale jak říkám, to bude v pohodě. Jen nevím, kdy se dostanu na originál, protože nějakého "inteligenta" v našem kině napadlo, že bude nejlépe tu ten film dávat jen s dabingem.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od jackb »

mezi související bych přidal Muže z oceli a Batman v Superman a ten údaj Deadshotova Dcera mi příjde navíc (podle přímení to dojde každému)

dále: Michal Holán - Scott Eastwood (plukovník GQ Edwards), Roman Hájek - David Harbour (Dexter Tolliver), Pavel Šrom - Ted Whittall (admirál Olsen), Svatopluk Schuller - Ike Barinholtz (Griggs), Ludvík Král - Adam Beach (Slipknot), Petr Neskusil (titulky)

A kdyby neměl Killer Croc tak brutálně zkreslený hlas, tak bych vsadil na to, že ho dabuje Hlavica, ale takhle to nemůžu tvrdit na 100%
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Dosty43 »

Tak dabing super, Vondra si to dával jako vždy :D
Spojení Martina Šťastná - Margot Robbie se povedlo byla užasná.
Pavel Tesař - Jared Leto mluvil málo ale líbil se mi.
Irena Hrubá - Viola Davis :-:

I když jsem zaznamenal opakování hlasu ve vedlejších rolích i tak dabning hodnotim za 1.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvek od Ištván87 »

jackb píše: A kdyby neměl Killer Croc tak brutálně zkreslený hlas, tak bych vsadil na to, že ho dabuje Hlavica, ale takhle to nemůžu tvrdit na 100%
Souhlas. Pokaždé když promluvil (což sice nebylo často, ale i tak), tak jsem měl dojem, že má Batman další modulátor hlasu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“