Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1.DABING: Prima
V českém znění: Jiří Štěpnička - David Thewlis (Inspektor Goole), Norbert Lichý - Ken Stott (Arthur Birling), Milena Steinmasslová - Miranda Richardson (Sybil Birlingová), Ondřej Brzobohatý - Kyle Soller (Gerald Croft), Anna Theimerová - Chloe Pirrie (Sheila Birlingová), Veronika Gajerová - Wanda Opalinska (Paní z charity), Petr Neskusil, Vladimír Kudla, Petr Gelnar, Mikuláš Pánek (titulky) a další

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Mirka Monsportová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s r.o. 2016

2.DABING: Epic Drama
V českém znění: Pavel Šrom - Ken Stott (Arthur Birling), Josef Pejchal - Kyle Soller (Gerald Croft), Lucie Štěpánková - Chloe Pirrie (Sheila Birlingová), Otakar Brousek ml. - David Thewlis (Inspektor Goole), Dagmar Čárová - Miranda Richardson (Sybil Birlingová), Robert Hájek - Finn Cole (Eric), Nina Horáková - Sophie Rundle (Eva), Milada Vaňkátová - Lucy Chappell (Edna), Jan Szymik - Gary Davis (Meggarty), Radka Stupková, Zuzana Novotná, Bohuslav Kalva, Petra Hobzová

Překlad: Iveta Pavlovičová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobila: Společnost SDI Media pro Viasat 2020
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od cenda »

Tak takový obsazení jsem nečekal ani v nejdivočejším snu :o :D :-:
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od Ištván87 »

Sice nevím, jak bude znít na Davidu Thewlisovi pan Štěpnička, ale tohle obsazení vypadá moc pěkně. Jsem docela zvědavej, jak bude Norbert Lichý znít ve vážné roli, ale jsem tomu zcela otevřený. Vypadá to moc dobře. Jestli mi u nějaké herečky nevadí časté obsazování během dabingové krize, tak je to paní Steinmasslová, protože u ní mi přijde, že zase před krizí dabovala spíš sporadicky (jeden, dva filmy ročně), takže se to vyrovnává.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od DAN K. »

Jen doplním, že vysílání je příští týden v úterý ve 20:15 na hlavním kanále Primy:)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od Ištván87 »

Zrovna jsem tenhle film dokoukal v originále a mám další pochvalu k obsazení. Norbert Lichý je alespoň papírově dokonalá volba. Herci je dost podobný a hlas má takřka totožný (jen o něco hlubší), takže tady hodně dobré. Milena Steinmasslová tu mrchu taky skvěle zvládne a Jiří Štěpnička nebude špatný, protože Inspektor vypadá trošku starší. Jen Sheilu by měla dabovat nějaká herečka s hlubším hlasem, ale jak to Anna Theimerová zvládne herecky, to už je jiná, tam bych se asi nebál. A na Geralda by se asi nejlíp hodil Filip Blažek, ale to nebude zas tak důležité. Ale že zrovna takovýhle film budou dávat na Primě, toho bych se nenadál. Tohle ČT docela prokaučovala, protože tam by se to hodilo. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od DAN K. »

Ištván87 píše:Ale že zrovna takovýhle film budou dávat na Primě, toho bych se nenadál. Tohle ČT docela prokaučovala, protože tam by se to hodilo. :D
Podobných áčkových britských detektivek máme teď celý balík, včetně jedné pecky na úrovni Sherlocka. Aktuálně třeba běží na MAXu výborná minisérie Good Cop (82 % na čsfd) se skvěle procítěným dabingem V. Rašilova v hlavní roli.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od Ištván87 »

K obsazení ještě doplním, že tu daboval taky Petr Gelnar. Jinak dabérku Evy jsem nepoznal, nevíte někdo?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od Jirka007 »

co se tyče mě Jiří Štěpnička to herecky zvladl jako vždycky na 1, ale Otakar Brousek ml. by byl taky dobry.

zbytek obsazeni bylo skvěle, libilo se mi hlavně jak pan Štěpnička vyslychal podezřele a i ostatni Anna Suchánková a Milena Steinmasslová byly skvěle a Norbert Lichý byl dobry slyšel jsem ho poprve dabovat, i ta Eva měla dobrou daberku.

dabing byl povedeny
habatom
Příspěvky: 56
Registrován: 28 bře 2012 10:34

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od habatom »

Včera běžel film v premiéře na Epic Drama CZ, nevíte někdo s jakým dabingem? Předpokládám že si vyrobili svůj vlastní, tak by mě zajímalo obsazení... :-?
richardda
Příspěvky: 1110
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Inspektor se vrací / An Inspector Calls

Příspěvek od richardda »

Ano presne tak. Na EPIC byl jiny dabing. Thewlise daboval snad OTAKAR BROUSEK ml. :-?
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“