Na lodi / El barco

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1.série
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Juanjo Artero (Ricardo Montero), Radek Kuchař - Mario Casas (Ulises), Anna Suchánková - Blanca Suárez (Ainhoa Montero), Radka Přibyslavská - Irene Montalá (Julia Wilson), Libor Hruška - Luis Callejo (Julian De la Cuadra), Regina Řandová - Neus Sanz (Salomé), Vilém Udatný - Juan Pablo Shuk (Ernesto Gamboa), Lumír Olšovský - Ivan Massague (Bublina), Jana Stryková - Marina Salas (Vilma), Filip Švarc - Javier Hernández (Piti), Braňo Holiček - David Seijo (Ramiro), Marek Holý - Bernabé Fernández (Andrés Palomares), Martina Kechnerová - Giselle Calderón (Estela), Klára Nováková - Patricia Arbúes (Valeria), Ladislav Cigánek, Pavel Rímský a další

Překlad: Eva Kalábová
Úpravy: Jitka Hoferková a Martin Učík
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: pro AXN SDI MEDIA v roce 2011


2.série
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Juanjo Artero (Ricardo Montero), Radek Kuchař - Mario Casas (Ulises), Anna Suchánková - Blanca Suárez (Ainhoa Montero), Radka Přibyslavská - Irene Montalá (Julia Wilson), Libor Hruška - Luis Callejo (Julian de la Cuadra), Regina Řandová/ Irena Hrubá - Neus Sanz (Salomé), Vilém Udatný - Juan Pablo Shuk (Ernesto Gamboa), Lumír Olšovský - Ivan Massague (Bublina), Jana Stryková - Marina Salas (Vilma), Filip Švarc - Javier Hernández (Piti), Filip Čapka - David Seijo (Ramiro), Vojtěch Hájek - Bernabé Fernández (Andrés Palomares), Martina Kechnerová - Giselle Calderón (Estela), Klára Nováková - Patricia Arbúes (Valeria), Martin Zahálka, Václav Knop a další

Překlad: Eva Kalábová
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Václav Knop

Vyrobila: pro AXN SDI MEDIA v roce 2012


3.série
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Juanjo Artero (Ricardo Montero), Radek Kuchař - Mario Casas (Ulises), Anna Suchánková - Blanca Suárez (Ainhoa Montero), Radka Přibyslavská / Jitka Moučková - Irene Montalá (Julia Wilson), Libor Hruška - Luis Callejo (Julian), Regina Řandová - Neus Sanz (Salomé), Vilém Udatný - Juan Pablo Shuk (Gamboa), Lumír Olšovský - Ivan Massague (Bublina), Filip Švarc - Javier Hernández (Piti), Radek Hoppe - David Seijo (Ramiro), Vojtěch Hájek - Bernabé Fernández (Andrés Palomares), René Slováčková - Giselle Calderón (Estela), Klára Nováková - Patricia Arbúes (Valeria), Martina Kechnerová - Marina Salas (Vilma), Petr Gelnar - Jan Cornet (Max) + Alberto Jo Lee (Cho Sung)
Bohuslav Kalva - Héctor Alterio (Ventura), Jakub Nemčok - Gabriel Ángel Delgado (Ratón), Ladislav Cigánek - Algis Arlauskas (Alexander Montes)

výroba: 2013
Naposledy upravil(a) Michaela2 dne 21 lis 2011 13:15, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

doplněna 2.série, nastaly 2 změny, kdo dabuje Ramira, netuším, zeptám se v SDI.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od bloom »

To mě těší, že 2.série zůstává v SDI, snad tomu tak bude i u dalších seriálů...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

doplněni tvůrci + info z produkce : El Barco první série: Ramira daboval Holíček Braňo. Do druhé série přeobsazen Filipem Čapkou. Holíček se ženil a po svatbě odjel na svatební cestu, takže nemohl dabovat v prvních dílech druhé série. Proto byl přeobsazen.

Brano takový mladý a už ženatý ? :o :nesouhlas: :D dle mě Filip Čapka zní příliš staře na dvacetiletýho kluka, zde by se vyjímal často nevhodně obsazovaný Radek Hoppe :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

doplněna 3.série, krom dalších změn v hl. rolích, dabéři hl. postav dabují už i všechny vedlejší :roll:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

Radka Přibyslavská v průběhu série nahrazena Jitkou Moučkovou :evil: ( určitě režisér mooooc přemýšlel kým Radku nahradit)

- Stryková nahrazena Kechnerovou, která původně dabuje Giselle, kterou nyní dabuje Slováčková :D
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Krikri »

I tento seriál jsem sledoval.:)
Doplnění ke 3. řadě:

Petr Gelnar - Jan Cornet (Max) + Alberto Jo Lee (Cho Sung)
Bohuslav Kalva - Héctor Alterio (Ventura)
Jakub Nemčok - Gabriel Ángel Delgado (Ratón)
Ladislav Cigánek - Algis Arlauskas (Alexander Montes)

V posledních dvou dílech 1. řady dabuje Pavel Rímský. Ve 12. dílu toho kapitána Sunigu v retrospektivních scénách a ve 13 dílu (rovněž vzpomínky) jednoho z šéfů projektu Alejandría.
Vážně nikdo nepoznal, že ve 3. a 4. dílu druhé řady Salomé nedabuje Řandová, ale Irena Hrubá?
V 5. a 6. dílu druhé řady měla jinou dabérku i Vilma, ale jméno určit nemůžu.
Ve druhé řadě má malé štěky i Václav Knop, např. v 1. dílu jeden z astronautů, v 5. dílu ten chlap, s kterým Leonor mluvila přes vysílačku, dále různé nápisy a názvy dílů.
Ve 3. řadě jsem nepoznal dabérky Sol, Marimar ani té ozbrojené kapitánky z posledních dílů. Stejně tak by bylo třeba u 2. řady doplnit dabéry Victora, Toma, Leonor a Dulce, ani ty jsem nepoznal.

Taky by mě zajímalo, proč je tu Gamboa uveden křestním jménem jako Luis, když toto jméno v seriálu nikdy nezazní a když ho oslovují křestním, vždycky jedině Ernesto. Stejně tak první důstojník se nejmenuje Angel, nýbrž Julian De la Cuadra. A Robertovu přezdívku Burbuja by taky bylo dobré přepsat na počeštělé Bublina.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Na lodi / El barco

Příspěvek od Michaela2 »

jj, opravím to, já jsem to psala dle IMDB hned po 1.dílu, kdy jsem ty postavy ještě tolik neznala a další série už nesledovala, kvalita dabingu šla dolů a to mi vadilo díky ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“