Juno / Juno

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
cl3rick
Příspěvky: 49
Registrován: 09 kvě 2008 22:02
Bydliště: Havířov

Juno / Juno

Příspěvek od cl3rick »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Lucie Vondráčková - Ellen Page (Juno MacGuff), Pavel Vacek - Michael Cera (Paulie Bleeker), Jana Štvrtecká - Jennifer Garner (Vanessa Loring), Aleš Zbořil - Jason Bateman (Mark Loring), Ivana Milbachová - Allison Janney (Brenda 'Bren' MacGuff), Zdeněk Junák - J.K. Simmons (Mac MacGuff), Kateřina Mendlová - Olivia Thirlby (Leah), Dita Kaplanová, Petr Dočkal, Erika Kubálková, Milan Němec, Eva Jelínková, Zuzana Ščerbová, Aleš Slanina, Vendula Kachlířová a další

Překlad: Petr Pálenský
Dialogy: Pavel Vacek
Produkce: Eva Stožická
Zvuk: Petr Šišovič
Režie českého znění: Tomáš Sagher
Vyrobilo: Studio Ebbi pro společnost Dimas 2008
Naposledy upravil(a) cl3rick dne 16 říj 2009 16:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno

Příspěvek od Joe Black »

Vida, jak se mohou do Brna dostat i lidi jako Lucka Vondráčková či Ivana Milbachová. Neboj Markusi, třeba se v Dollhausu Milbachové dočkáš i bez pomoci draky. ;-)
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Juno

Příspěvek od Nobody »

Ono to bude tím, že se tam Ivana přestěhovala. :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno

Příspěvek od Joe Black »

Nobody píše:Ono to bude tím, že se tam Ivana přestěhovala. :D
To je hezké. Tím se Markusovy šance na Ivanu v Dollhausu mnohonásobně zvyšují, ne? ;-)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno

Příspěvek od Markus »

Tak snad to není jen mé přání. :D Jinak o tom ale pochybuji. V Brně Elizu už dvakrát dabovala Zuzana Ščerbová, plus si na Primě myslí, že je na ní Ivana Milbachová stará, takže tomu nedávám šanci...
Obrázek
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno

Příspěvek od Joe Black »

Markus píše:Tak snad to není jen mé přání. :D Jinak o tom ale pochybuji. V Brně Elizu už dvakrát dabovala Zuzana Ščerbová, plus si na Primě myslí, že je na ní Ivana Milbachová stará, takže tomu nedávám šanci...
No jasně, já Ivanu ještě na Elizu neslyšel... :oops: Ale taky v to věřím. Nezbývá nám než čekat a doufat, ale nakonec mě paní Ščerbová na Elizu tolik nevadí, ale to už ty, Markusi, víš... ;-)
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Juno

Příspěvek od danpiper »

Joe Black píše:
Markus píše:Tak snad to není jen mé přání. :D Jinak o tom ale pochybuji. V Brně Elizu už dvakrát dabovala Zuzana Ščerbová, plus si na Primě myslí, že je na ní Ivana Milbachová stará, takže tomu nedávám šanci...
No jasně, já Ivanu ještě na Elizu neslyšel... :oops: Ale taky v to věřím. Nezbývá nám než čekat a doufat, ale nakonec mě paní Ščerbová na Elizu tolik nevadí, ale to už ty, Markusi, víš... ;-)
tak to jsi opravdu přišel o hodně :) jinak souhlasím s tím, že ikdyž je paní Ščerbová tady všemi proklínána, tak mi taky tak strašná nepříjde. Ale zpět k Juno......
Dabing velmi dobrý, Lucka je tu super (já se bál, aby tu nebyla ta dětská dabérka z X-menů), ostatní taky dobří. Ale jen jedna maličkost, trošku mi vadilo, že místo ,,džuno" se říkalo ,,juno", ale to je jen maličkost....
Uživatelský avatar
starydabing
Příspěvky: 115
Registrován: 07 dub 2010 16:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno / Juno

Příspěvek od starydabing »

Teraz v septembri na vychádza film JUNO na DVD od Hollywood Classic Entertainment. Žeby nový dabing?
StaryDABING on Obrázek & Obrázek
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Juno / Juno

Příspěvek od Newmy »

starydabing píše:Teraz v septembri na vychádza film JUNO na DVD od Hollywood Classic Entertainment. Žeby nový dabing?
Původní.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“