Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od fabec122 »

Hlavní role vypadají výborně, slyšet Ondřeje Vetchého bude super, ale koukám, že ve virtualu se zase vykašlali na návaznost k minulým dílům, a hromadu vedlejších postav přeobsadily :evil: , z těch dalších určitě bude přeobsazen i dabér James Callise, když ve výčtu není ani Lumír Olšovský či Bohdan Tůma
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od puffy »

Ja som teda s obsadenim spokojny. Dost som sa obaval, ci obsadia Hudeckovu a Pantucka, takze velke diky za nich. :-:
A na Vetcheho sa tiez tesim. Bude prijemne ho zase pocut.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od Ištván87 »

fabec122 píše:Hlavní role vypadají výborně, slyšet Ondřeje Vetchého bude super, ale koukám, že ve Virtualu se zase vykašlali na návaznost k minulým dílům, a hromadu vedlejších postav přeobsadili :evil:
No, jak se to vezme. U Jima Broadbenta nebylo zbytí, neboť pan Hlavica bohužel již nežije. Gemmu Jones dabuje opět paní Syslová a ani bych se nedivil, kdyby ostatní postavy byly spíš jen štěky. Pokud nešlo o štěky už v předchozích filmech, což nevím, protože jedničku jsem už dlouho neviděl a na dvojku se koukat nedá. :D Jinak třeba na Celii Imre se paní Molínová ani trochu nehodí, tak je možné, že se dělal casting některých rolí.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od Džejňulka »

Díky za Martinu Hudečkovou a Zbyška Pantůčka, bez nich by to nebylo ono. U Dempseyho jsem čekala spjatého Mahdala, který se k němu i hodí, ale protože ho nemusim, tak ho ráda oželím. Ondřej Vetchý má moc krásný hlas, slyšela jsem ho v dabingu snad jen v přátelích a byl k sežrání, tak nemám strach.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od Olda808 »

Faktem je, že jelikož jsem měl vždycky radši DVD dabing z prvního filmu, tak jsem si myslel na Marcelu Nohýnkovou a Zlatu Adamovskou. Na druhou stranu Dana Syslová je na 2. příčce, takže je to zase hezké dodržení žebříčku. Co se týče Martiny Hudečkové, Zbyška Pantůčka a Dagmar Čárové, tak jsem měl hodně velký strach, aby někoho nenapadlo experimentovat a podobně, protože Bridget bez Martiny by byl prostě mrtvý útvar a obávám se, že hlavní postava by naprosto ztratila šmrnc, který jí Martina dodává, podobně jako to pan Filipovský dokázal u Funése. Tedy, především pro ty, kteří znají předchozí 2 filmy. Příjemným překvapením jsou pro mě Ondřej Vetchý, i když tady jsem doufal ve Filipa Blažka, třeba se mi to podaří ještě někde jinde, a Blanka Zdichyncová, která už moc v dabingu slyšet není, vlastně po smrti Edny Krabappelové se mi zdá, že vůbec.
Papírově to tedy vypadá na velmi povedený dabing a pevně věřím, že realita bude vynikající.
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 02 říj 2016 23:05, celkem upraveno 1 x.
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od fabec122 »

Jan Maxián - James Callis (Tom)
Pavel Tesař - Neil Pearson (Richard Finch)
Petr Lněnička - Ed Sheeran (Ed Sheeran)
Dagmar Čárová uvedena jako Dáša Čárová

Dabing opravdu povedený, zvlášť ústřední trojice je opravdu povedená a Ondřej Vetchý je super osvěžení v dabingových řadách, škoda jen, že je malá šance, že si Patricka Dempseyho nadabuje někdy znova.Potěšili mě taky na úvod čtení dabéři u jednotlivých herců
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od Olda808 »

Konečně viděno a :-: ! Překlad a dialogy jsou naprosto dokonalé. Hlášky, díky kterým umíralo celé kino. Hlasy perfektně padnou, na můj vkus jen trošku nesedí kombinace Dana Černá - Sally Phillips (nikoli Hykyšová!), a Martinu Hudečkovou bych za to dokonce navrhl na Cenu FF. Kombinaci Ondřej Vetchý - Patrick Dempsey jsem si neuměl představit, ale je hrozně fajnová, stejně tak Dalimil Klapka - Jim Broadbent, Blanka Zdichyncová - Celia Imrie a Jan Vondráček - Enzo Cilenti, který roli nadaboval s úžasným italským přízvukem.
Za mě rozhodně 10/10 a ještě bych přidal i nějakou tu cenu. :D

Oprava:
Dana Černá - Sally Phillips (Shazza), Zuzana Hykyšová - Kate O'Flynn (Alice), Elizaveta Maximová

Doplnění:
Nikola Votočková - Sarah Solemani (Miranda), Hana Krtičková - Shirley Henderson (Jude), Marek Němec - Adam Leese (fotograf), Jan Vondráček - Enzo Cilenti (Gianni), Helena Brabcová - Laura Checkley (Susan) & Souad Faress (soudkyně), Lucie Kožinová - Joanna Scanlan (maskérka Cathy), Eva Spoustová - Aiste Gramantaite (členka dívčí kapely), Petr Lněnička (titulky)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od Džejňulka »

mně se to líbilo moc, překladu jsem se trochu bála hlavně kvůli výrazům typu milf, apod., ale lidi se celkem smáli, takže asi dobrý :)
nejlepší podle mýho bylo: v lůně přírody, to mi připadalo ještě vtipnější než ta originální hláška :)
Martina Hudečková byla super, Zbyšek Pantůček mě málem rozbrečel v jednom momentu, jak byl skvělej :) a Ondřej Vetchý zněl sexy a vtipně, zároveň pohodářsky, hodně se mi k Dempseymu hodil, rozhodně víc než Filip Blažek a možná že pro mě trumfnul i Mahdala
nejvíc jsem se musela smát, když potrhlá maskérka promluvila hlasem Lucie Kožinové :lol: :-:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
tattoo01
Příspěvky: 8
Registrován: 04 kvě 2009 23:24

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvek od tattoo01 »

Trošku oneskorene názor p. Olgy Walló: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8796066819
Odpovědět

Zpět na „Filmy“