Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Jack_6428 »

17.
Radek Škvor - Ash
Rozita Erbanová - Serena
Petr Neskusil - Clemont
Michal Michálek - James
Pavel Soukup - vypravěč
+ Bohuslav Kalva

18.
Jan Škvor - Ash
Rozita Erbanová - Serena
Petr Neskusil - Clemont
Michal Michálek - James
Radka Stupková - Jessie
Marek Libert - Meowth
Pavel Soukup - vypravěč
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Tak jsem všechno popřidával. Omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale byl jsem zrovna týden pracovně mimo. Nepřidal jsem 16. sérii, protože ten rok výroby od Filipa je zatím jediné info o ní a tudíž mi nepřijde správné ji zatím přidávat.

Každopádně Rozita Erbanová jako Serena není moc dobrá zpráva. To je přesně to, co nemám rád, když někdo, kdo mluvil jednu hlavní roli, pak mluví další. To by se stávat nemělo. Je to podle mě škoda.
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

ashketchum píše:super tesim sa no jan skvor nedaboval aj Jamesa?
opravujem mato mylilo lebo to bol Radek v 6 a 7 filme ako James

a ozaj preco vlastne namiesto Radeka Skvora bude Jan Skvor?

mohly by dodabovat aj 16 do konca
Naposledy upravil(a) ashketchum dne 07 říj 2016 12:44, celkem upraveno 2 x.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Výměna Radka Škvora za Jana Škvora, stejně jako výměna Evy Spoustové za Radku Stupkovou je proto, že jsou v agentuře a s agenturními dabéry se prostě nejedná, tuplem ne na Barrandově, který ten dabing dělal. Což je škoda.

A 16. série, alespoň podle toho, co psal Filip, je zjevně také nadabovaná, jenže proto, že o ní nemám prakticky žádné informace, jsem ji zatím nepřidal.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od oberon »

To možná platí u Evy Spoustové, ale Radek Škvor v agentuře vůbec není, jen zkrátka hodně cestuje a proto je v posledních letech takřka pravidelně zastupován svým bratrem Janem. Jednodušše je těžké ho sehnat...
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Aha, tak to se moc omlouvám. Vážně jsem myslel, že je v agentuře a proto prakticky přestal dabovat. Ale je fakt, že už se poslední dobou nějak ztrácím v tom, kdo je a kdo není v agentuře :oops:
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

a neviete ci budu dabovat aj tie 4 casti xy mega evolution ? by to tam aj pasovalo
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Jack_6428 »

Co tím myslíš? Buď konkrétní.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

prosrte pribeh otom Alanovy a jeho Charizartovy lebo v tej hlavnej verzii sa ties obiavy Alan a oba tie prybehy na seba nadvezuju aj xy ci xy mega evolution
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Osobně o tom pochybuji. Když u nás televize nejou moc ochotné vysílat ani hlavní seriál, tyhle speciály už vůbec chtít nebudou. A jelikož u nás není žádný web, jako je Pokémon TV v některých jiných zemích, kam by to mohli umístit, tak pochybuji, že se budou namáhat s dabingem. Ale je to škoda, protože tyhle speciály, hlavhě pak ten poslední, jsou velmi důležité pro hlavní dějovou linku 19. série, která pak bude dávat mnohem menší smysl.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“