Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Pavel Šrom - Tom Hanks (Chesley 'Sully' Sullenberger), Tomáš Juřička - Aaron Eckhart (Jeff Skiles), Zlata Adamovská - Laura Linney (Lorraine Sullenbergerová), Jakub Saic - Patch Darragh (Patrick), Ludvík Král - Mike O'Malley (Charles Porter), Petr Neskusil - Sam Huntington (Jeff Kolodjay), Pavlína Mourková - Ann Cusack (Donna Dentová), Bohuslav Kalva - Jamey Sheridan (Ben Edwards), Zdeněk Mahdal - Christopher Curry (Rob Kolodjay), Renata Volfová - Jane Gabbert (Sheila Dailová), Jarmila Švehlová - Valerie Mahaffey (Diane Higginsová), Oldřich Hajlich - Max Adler (Jimmy Stefanik), Dana Pešková - Molly Hagan (Doreen), Kateřina Petrová - Anna Gunn (Elizabeth), Eva Miláčková - Delphi Harrington (Lucille), Bohdan Tůma - Vincent Lombardi (Lombardi), Otto Rošetzký - Chris Bauer (Larry), Jaroslav Horák - Michael Bloomberg (sám sebe), Vladimír Kudla - Holt McCallany (Mike Cleary), Zbyšek Horák, Ladislav Županič, Adéla Kubačáková, Miloš Vávra, Petr Burian, Klára Jandová, Milada Vaňkátová

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
Pro Warner Bros. vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 19:46, celkem upraveno 3 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od fabec122 »

Tak nezbude nic jiného, než čekat, až to bude někdy v TV, a tam to snad předabují, když ani u tak známého herce, jako je Hanks, není třeba dodržet některého z jeho spjatých dabérů, tak už je možné opravdu všechno, a Juřička na Eckharta to jen doplňuje :-: :-: :-:, to jsem zvědavý, jaké překvapení nás čeká u Inferna
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od Eminem007 »

tak tohle je opravdu katastrofální dabing, co se týče herce Aarona Eckharta je pro mě jeden z mích oblíbených herců a taky je zároveň sympaťák, to že ho bude dabovat pan Juřička bude zní jak přihřátej b***rant (předem se omlovám za tento víraz), divím se proč nebyl obsazen pan Hruška a nebo Stránský a ani paní Adamovská ani Šrom taky nic moc :(
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od tomas.prochazka »

Prej Šrom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od ocypuc »

To je hrozné obsazení :->
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od Michaela2 »

no je jasné, že se režisér pochvaly nedočká, jelikož a protože Tom Hanks :mrgreen: a myslím, že ji ani pan Balcárek moc nečeká :) jenže ... v návrhu Fifa jmenoval Marcela Vašinku, po přečtení jsem se v duchu zasmála a řekla si, že tu má zas někdo halucinace ( což si tu v poslední době říkám často), mrkla jsem na trailer a v halucinaci jsem žila já, Hanks už je starý pán ( nebo aspon v tom filmu jak děda vypadá), navíc jsem byla překvapena, jak hrubý má hlas :o ( dle dabérů Dlouhý, Dvořák, Procházka bych tipovala opak)... díky bohu že jeho origo hlas nemám naposlouchaný, páč české dabéry bych nedávala :) takže chápu, že režisér nesáhl po jednom z Hanksových dabérů, zřejmě chtěl někoho, kdo bude více odpovídat jeho současné vizáži, kdyby ne, tak by nemusel chodit příliš daleko a sáhnout po Z.Mahdalovi ( jehož hlas vnímám stále velmi mladistvý), který ho už x krát daboval :) i když nejsem si jistá, že se mi P.Šrom bude líbít, ze zvědavosti si ten film dám :)

mně se moc nelíbí Zlata, holt jsem zvyklá na Lucku Juřičkovou, ale třeba se mi zalíbí :) Juřička mi jako fail nepřipadá :) chválím neoposlouchané volby dabérek (Volfová, Švehlová, Mourková), J.Švehlová je dokonce herečce velmi podobná :)
elbrambo2812

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od elbrambo2812 »

Ach jo... a já se na to tak těšil. :cry:
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od balcin »

Michaela2 píše:no je jasné, že se režisér pochvaly nedočká, jelikož a protože Tom Hanks :mrgreen: a myslím, že ji ani pan Balcárek moc nečeká :) jenže ... v návrhu Fifa jmenoval Marcela Vašinku, po přečtení jsem se v duchu zasmála a řekla si, že tu má zas někdo halucinace ( což si tu v poslední době říkám často), mrkla jsem na trailer a v halucinaci jsem žila já, Hanks už je starý pán ( nebo aspon v tom filmu jak děda vypadá), navíc jsem byla překvapena, jak hrubý má hlas :o ( dle dabérů Dlouhý, Dvořák, Procházka bych tipovala opak)... díky bohu že jeho origo hlas nemám naposlouchaný, páč české dabéry bych nedávala :) takže chápu, že režisér nesáhl po jednom z Hanksových dabérů, zřejmě chtěl někoho, kdo bude více odpovídat jeho současné vizáži, kdyby ne, tak by nemusel chodit příliš daleko a sáhnout po Z.Mahdalovi ( jehož hlas vnímám stále velmi mladistvý), který ho už x krát daboval :) i když nejsem si jistá, že se mi P.Šrom bude líbít, ze zvědavosti si ten film dám :)

mně se moc nelíbí Zlata, holt jsem zvyklá na Lucku Juřičkovou, ale třeba se mi zalíbí :) Juřička mi jako fail nepřipadá :) chválím neoposlouchané volby dabérek (Volfová, Švehlová, Mourková), J.Švehlová je dokonce herečce velmi podobná :)
Děkuji, ano přesně tak to je.Balcárek
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od fabec122 »

Chápu argumenty, které tu uvedla Michaela, potažmo je potvrdil sám pan režisér, vcelku bych byl i ochotný přijmout i nahrazení spjatých dabérů, problém však podle mě pořád přetrvává v tom, že se Pavel Šrom nehodí na postavu "Sullyho" jako takového, poněvadž ho mám spjatého spíše s drsnými typy postav, jako vojáků, či postavami s různým arogantním či ironickým podtextem hlasu a s výrazným hlasitým projevem, kdežto "Sully" celý čas mluví klidně, a spíše potichu bez větších emocí
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvek od balcin »

Uvidíte, myslím, že Pavel podal svůj životní výkon.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“