Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

jan skvor celkem vali parada vydel jsem 17 aj 18
:)
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

nechapu proc se tam Rozita Erbanova nespomina i kdis tam dabuje ?
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

Na internetu se mi povedlo najít zajímavou informaci ohledně Petra Písaříka: The third main character, Brock, was voiced by Martin Písařík, who was mistakenly credited as Petr Písařík in seasons 1-3 and movies 1 and 2.

Vím, že sa tu tato "záhada" už řešila, no teď je "oficiálně" potvrzené, že se jednalo o chybu, jelikož Brockův hlas byl v řadách 1-4 stejný. Poprosím opravit v úvodním postu.

Do poznámky by bylo vhodné uvést tohle: Poznámka k Petru Písaříkovi. V závěrečných titulcích k 1., 2. a 3. sérii je uváděno toto jméno, ale jedná se o chybu. Jde totiž o Martina Písaříká, který nadaboval Brocka.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Předpokládám, že tato informace pochází z Bulbapedie. To ale není žádný oficiální zdroj informací, je to jenom typická Wiki, kam může přispívat každý. Navíc, na rozdíl od klasické Wikipedie, ani nevyžaduje odkazování na zdroj, takže je velmi snadné si informace prostě vymyslet. I když předpokládám, že to nebyl tento příopad. Hádám, že to tam někdo dal v dobré víře, dost možná i ovlivněn těmi změněnými titulky u repríz, které jsme tu už ostatně také didkutovali.
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

Souhlasím, že na Bulbapedii se často najdou dezinformace, ale v tomhle případě tomu 100% věřím. Brocka dabuje v dabingu z Novy stejná osoba - Martin Písařík. Petr je buď chyba, nebo něco jako pseudonym.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Taky si to myslím, ale pokud neuvidím nějaké opravdu oficiální potvrzení, a mám obavy, že po tolika letech už ho asi neuvidím, tak to raději nechám jak to je.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

No, Nick bych prakticky vyloučil. Nedávno jsem totiž četl, že na placené kanály má Disney v Evropě monopol. Bohužel se to týká Disney XD, který u nás neexistuje a nejspíš ani existovat nebude a Disney Channel vysílá z XD minimum věcí, takže bych si na něj také moc nevsadil. Největší šanci vidím na neplacených kanálech. Případně na Netflixu, kde už se, pomalu ale jistě, začínají české dabingy taky rozjíždět.
A taky je otázka, kterou sérií začnou. První dva díly Sun & Moon (20. série) už mají anglický dabing a v USA mají začít na Disney XD už 5. prosince. Z toho mi plyne, že naši vysílatelé mohou příští rok klidně začít 20. sérií a ten zbytek, byť je nadabovaný, prostě přeskočit.
Mimochodem, ani bych se nedivil, kdybychom se nakonec dočkali dřív Yo-Kai Watch, než Pokémonů :lol:
stepanekfilip
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2016 13:11

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od stepanekfilip »

Taky si myslím že na Disney to vysílat nebudou. A když jsem psal na Primu, tak psali že tam taky ne. Možná to bude vážně jen na tom Netflixu, jinak jedine tak Barrandov...
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

No, právě že Barrandov už poslední dobou na dětské pořady kašle. Naopak Smíchov teď dětské pásmo ještě posílil, takže bych si spíš vsadil tam.
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

ReDabér píše:Já jsem si vždy myslel, že Petr Písařík daboval Brocka.
od Dp zas Brocka daboval Jan Maxian
Odpovědět

Zpět na „Seriály“