Inferno (2016)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Inferno (2016)

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni

DABING: DVD/VOD

V českém znění: Aleš Procházka - Tom Hanks (Robert Langdon), Marika Šoposká - Felicity Jones (Sienna Brooks), Tomáš Borůvka - Omar Sy (Bouchard), Ludvík Král - Irrfan Khan (Harry Sims), Hana Ševčíková - Sidse Babett Knudsen (Elizabeth Sinskeyová), Marek Libert - Ben Foster (Bertrand), Adéla Kubačáková - Ida Darvish (Marta), Irena Máchová - Ana Ularu (Vayetha), Ladislav Cigánek, Petr Gelnar, Bohuslav Kalva, Svatopluk Schuller, Jiří Valšuba

Překlad: Jan Zenáhlík
Dialogy: Pavlína Vojtová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Ženíšek
Režie: Alice Hurychová
Pro Sony Pictures vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 01 kvě 2020 10:24, celkem upraveno 10 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Inferno (2016)

Příspěvek od fabec122 »

Aleš Procházka sice na Langdona nesedí úplně 100%, ale je dobře že ho dodrželi, určitě lepší, než aby jedna postava měla tři dabéry, Irena Máchová by mohla dabovat Vayenthu, kterou jsme tu měli i v návrzích, tak snad to tka bude
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Inferno (2016)

Příspěvek od Rajesh »

:-:
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Inferno (2016)

Příspěvek od ocypuc »

Jsem velice rád za Aleše Procházku. :-:
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Gareth
Příspěvky: 35
Registrován: 01 úno 2011 22:04

Re: Inferno (2016)

Příspěvek od Gareth »

Musím za sebe říct, že mě Aleš Procházka k Tomu Hanksovi vůbec nesedí. Přijde mi, že se p. Procházkovi věkem dostal hlas do takové "jízlivé" polohy a k Hanksovi to prostě vůbec nepasuje. Osobně bych uvítal, kdyby Andělé a démony a Inferno někdo předaboval a náhradu za vynikajícího Vladimíra Dlouhého bych zkusil navrhnout Otakara Brouska ml. Přijde mi, že by se věkem i kultivovaným projevem k Hanksovi skvěle hodil. Pokud ne pana Brouska, tak bych zkusil ještě navrhnout Igora Bareše či Jiřího Schwarze. Z již ozkoušených dabérů se mi po Vladimíru Dlouhém nejvíce na Hanksovi líbili Zbyšek Pantůček a Zdeněk Mahdal.
Paddy
Příspěvky: 757
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Inferno (2016)

Příspěvek od Paddy »

Bohuslav Kalva - Simone Mariani (Velitel ochranky)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“