Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: HBO
V českém znění: Dana Černá - Tina Fey (Kim Bakerová), Martina Kechnerová - Margot Robbie (Tanya Vanderpoelová), Martin Sobotka - Martin Freeman (Iain MacKelpie), Pavel Soukup - Alfred Molina (Ali Massoud Sadiq), Petr Gelnar - Christopher Abbott (Fahim Ahmadzai + titulky), Vladislav Beneš - Billy Bob Thornton (plukovník Hollanek), Petr Neskusil - Nicholas Braun (Velký Brian), Pavel Vondra - Stephen Peacocke (Nic), René Slováčková - Sheila Vand (Shakira Kharová) + Ava Del Cielo (Elena Coughlinová), Oldřich Hajlich - Evan Jonigkeit (svobodník Coughlin), Robin Pařík - Fahim Anwar (Jaweed) + Stafford Douglas (seržant Gundacker), Marek Libert - Josh Charles (Chris), Zuzana Slavíková - Cherry Jones (Geri Taubová), Jakub Saic - Scott Takeda (Ed Faber) + Dylan Kenin (Antoine), Radek Hoppe - Eli Goodman (Tucker Wang) + Thomas Kretschmann (pasažér v letadle) + Tommy Truex (desátník Caswell), Vladimír Kudla - Hakim Zamir (Qadar), Libor Terš - Vic Browder (Terry) + Glen Roberts (plukovník Roberts), Vojtěch Hájek - Matthew Page (poručík Stern), Filip Švarc - Sterling K. Brown (seržant Hurd), Kateřina Peřinová - Monique Candelaria (recepční Geri Taubové), Jan Škvor - Kazim Aminy (Nabil), Ondřej Balcar a další

Překlad: Jana Děžínská
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Smyczek
Dialogy a režie: Michal Pavlík
Vyrobila: společnost SDI Media pro HBO v roce 2016

2. DABING: Prima
V českém znění: Zuzana Slavíková - Tina Fey (Kim Bakerová), Martin Sobotka - Martin Freeman (Iain MacKelpie), Radovan Vaculík - Christopher Abbott (Fahim Ahmadzai), Martina Kechnerová - Margot Robbie (Tanya Vanderpoelová), Petr Neskusil, Michal Holán, Petr Gelnar, Luděk Čtvrtlík, Martina Šťastná, Jaromír Meduna - Alfred Molina (Ali Massoud Sadiq), Vladislav Beneš - Billy Bob Thornton (plukovník Hollanek), Radek Škvor, Ivan Jiřík, Radek Hoppe, Libor Terš, Bohdan Tůma, Petr Burian, Petra Hobzová, Terezie Taberyová, Irena Hrubá a další

Překlad: Renáta Mlíkovská
Dramaturgie: Hana Pernicová
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí výroby: Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: FTV Prima spol. s r. o. ve Studiu Audiotech 2017

3. DABING: FilmBox
V českém znění: Tereza Chudobová - Tina Fey (Kim Bakerová) a další

Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro SPI International v roce 2019
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 12 úno 2023 11:58, celkem upraveno 3 x.
richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od richardda »

Dabing jsem zatim neslysel, ale fandove serialu STUDIO 30ROCK budou asi zírat. Obzvlast kdyz vidim, ze Zuzana Slavikova v obsazeni taky figuruje. :shock:
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od Jirka007 »

no ja jsem se pravě dodival a s dabingem jsem spokojeny

Dana Černá byla dle mě skvěla, stejně tak se mi libila i Martina Kechnerová, co se tyče mužskych roli tam mě samozřejmě nejvic potěšil Vladislav Beneš, libil se mi i Martin Sobotka, kdo na mě pusobil tak nějak zvlaštně byl Pavel Soukup tam bych radši viděl Jiřiho Pragera, ale neni to nic co by se nedalo poslouchat.
richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od richardda »

Tak ten serial (jinak teda fanouskum Tiny doporucuju) zjevne neznal ani reziser ceske verze. :D Kazdopadne - i kdyz se mi dabing serialu libi - i Zuzana Slavikova i Dana Cerna maji do originalu na mile daleko. Tohle bych ja osobne obsadil Miriam Chytilovou, ta by byla presna.
NOVA, jedině ona.
richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od richardda »

Stanley Roe píše:Na MAXu novota se Slavíkovou. :-)
Za vsechny fanousky ceske verze STUDIO 30ROCK tleskam! :-:
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od KOMZA »

Nedá mi to, musím na tento tvůj názor zareagovat i tady - já jsem s tímto spojením nanejvýš spokojená! :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvek od Newmy »

3.DABING Filmbox
V českém znění: Tereza Chudobová - Tina Fey (Kim Bakerová), ...

Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro SPI International v roce 2019

Zazní jen výrobce
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“