Wolf Hall

Moderátor: Sen

cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Wolf Hall

Příspěvek od cenda »

No jo tak ti si s tím aspoň hlavu nelámou jestli se víc hodí xy nebo xz, prostě máš čas/nemáš čas a už se dabuje :D . Ale aspoň může někoho uklidnit, že existuje alternativa, kde významné role mluví zkušení dabéři :D
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Wolf Hall

Příspěvek od fabec122 »

Od 9.4. na ČT Art
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Wolf Hall

Příspěvek od fabec122 »

Od 13.8. na Viasat History, čekám, že bude další novota, nebo použijí druhý dabing.
Viděl jsem na ČT, dabing bych řekl lehce nadprůměrný, kazí to obsazení hlavně obou hlavních rolí. Jiří Dvořák je na Rylance, který vypadá starší než kolik mu je prostě příliš mladý. Michal Dlouhý byl o něco lepší volba, ale Jakub Saic by to zvládl líp, M. Dlouhý se velmi snažil přiblížit originálu, ale příjde mi, že Lewis a J. Saic mají tu přirozenou dikci skoro totožnou.
Ve vedlejších rolích mi vadil hlavně Marek Vašut, ten byl podle mě úplně mimo.
Na druhou stranu tu zas byli velmi dobrá Hana Kusnjerová, Jaromír Meduna či povedený výběr nepříliš známých hlasů jako Petr Šmid.
Vzhledem k tomu, kolik tu je celkově hlasů, tak si na tom chtěla dát zjevně ČT záležet, ale myslím, že to mohlo být o něco lepší...
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Wolf Hall

Příspěvek od fabec122 »

3.DABING - Viasat history
Luboš Ondráček - Mark Rylance (Thomas Cromwell)
Zbytek nepoznávám, nejspíš to bude dabing z Brna
Dukey
Příspěvky: 5
Registrován: 23 bře 2013 09:45

Re: Wolf Hall

Příspěvek od Dukey »

Pro Viasat History dela SDI Media pokud si dobre pamatuju.
V teto verzi jdou slyset "dokumentarni" hlasy. Jeste ocekavam pani Filipovou :D
TOP dabéři: Petr Lněnička, Marek Libert, Marek Holý, Antonín Navrátil, Pavel Vondra
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Wolf Hall

Příspěvek od Stanley Roe »

Ke třetímu dabingu ještě:

Zdeněk Bureš - Jonathan Pryce (kardinál Wolsey), Tereza Grygarová, Jan Grygar, Ladislav Běhůnek a další

PS: Co je ovšem "prasárna", že VIASAT HISTORY ty seriály přejaté z BBC (nevím jestli všechny, ale setkal jsem se s tím i u titulu Nadějné vyhlídky) vysílá prostříhané .. kupř ten první díl Wolf Hallu měl na Viasatu pouhých cca 46 minut ... což je k TVripu z ČT o jedné hodině a čtyřech minutách neuvěřitelná darda 18 vystříhaných minut! :evil:
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Wolf Hall

Příspěvek od AGAMENON »

3. dabing je hodně špatný (Viasat snad nikdy neudělal, aspoň, slušný dabing k hraným věcem), málo hlasů (každý mluví x postav), často nevhodně obsazené, snaha o odlišení vede k pitvoření.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Wolf Hall

Příspěvek od AGAMENON »

Viasat:
Petr Jančařík - Mark Gatiss (Stephen Gardiner)
Ladislav Běhůnek - Anton Lesser (Thomas More) + Will Keen (Thomas Cranmer) + Richard Dillane (hrabě ze Suffolku)
Jana Štvrtecká - Charity Wakefield (Marie Boleynová) + Jessica Raine (Jane Rochfordová)
Kateřina Horáčková - Claire Foy (Anna Boleynová)
Jan Grygar - Bernard Hill (vévoda Norfolský) + Jonathan Aris (James Bainham) + Richard Durden (biskup John Fisher)

Žádní tvůrci nejsou uvedeni.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“