Výměna topiců

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Olda808 »

Pokud by měl někdo zájem o některé z mých profilů, tak mi napište a domluvíme se. Poslední dobou na tom nejsem nejlépe s časem, tak bych byl moc rád za "odlehčení". Zvláště pak, jestli byste si někdo nevzali Petra Jindrová. Sice nevím, jak jsem ji získal, ani se nepamatuji, že bych o ni žádal, ale zvelebení by si zasloužila a některé ostatní profily dabérů/režisérů, se kterýma je nejvíc práce. Díky.
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 18 pro 2016 17:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Výměna topiců

Příspěvek od palg »

přenechám: Vincentův svět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Výměna topiců

Příspěvek od oberon »

Zdravím milí spoluuživatelé. Bohužel jak už si nejspíš někteří z vás všimli, moje aktivita na fóru rapidně klesla. Je tomu tak z důvodu pracovního a celkového vytížení. Nějaký ten čas jsem si myslel, že se postupem času budu schopen navrátit ke všem svým topicům a všechno opožděně doplnit, ale bohužel si myslím, že tahle šance už je pryč. Chci tady proto nabídnout možnost k převzetí. Projdětě si mé topicy a pokud budete mít zájem, můžeme se domluvit na přepsání (nežádám nic na výměnu). Existuje pár srdcovek, které bych si rád ponechal. Není jich moc a všechny takhle z hlavy nedokážu vyjmenovat, takže sem prostě případný zájemce může napsat, o co by mlě zájem a pokud nepůjde právě o jeden z těch mála topiců, které bych si rád ponechal, tak mu ho nejspíš bez problému přepíšu. Tohle všechno má ovšem jednu podmínku - nový majitel musí být někdo, kdo vše převezme proto, aby to opravdu pravidelně a poctivě aktualizoval a doplňoval. Já už to bohužel nezvládám a tohle celé je o tom, aby se topicy dostaly k někomu schopnějšímu, tak si prosím o nic nepište jenom proto, abyste se mohli pyšnit vlastnictvím a dál na to nechali "padat prach", tak jako já (za což se stydím)...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Výměna topiců

Příspěvek od oberon »

Přepsáno vše, s výjimkou: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Cobie Smulders, Robin Lord Taylor, Victoria Cartagena, Caity Lotz, Chris Hemsworth, Erin Richards, Elizabeth Henstridge, Chloe Bennet, Tom Hiddleston, Adrianne Palicki, Drew Powell. V těchto případech jde buďto o srdcovky, anebo o herce jejichž aktivita mi zatím nepřipadá tak zatěžující (ve spoustě případů takřka nulová, když nejde o jeden jediný seriál kde si stále drží svého jednoho dabéra)...

Všem děkuji a pokud by vám padl do oka ještě některý ze zbylých topiců (myslím, že když odečtu ty přepsané a těch pár srdcovek, tak zbývá ještě spousta kousků), nabídka stále platí...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna topiců

Příspěvek od videofil »

Zdravím, stejně jako oberon, ani já nemám mnoho času DF navštěvovat. Jak z důvodů pracovních, tak školních. Na "stará kolena" jsem si začal dělat výšku, takže nevím, kde mi hlava stojí. Proto většinu svých profilů také nabídnu k dispozici, ponechám si pouze své srdcovky. Během několika málo dní zde nahodím seznam. Ale DF v žádném případě neopouštím!!!
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Ištván87 »

Zdravím. Rád bych se obrátil na oberona, zda ještě platí ta nabídka na přepsání některých jím vytvořených topiců (přísahám, že bych se o ně staral jak o vlastní), protože bych měl zájem o filmy Muž z oceli a Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti. Pokud se nejedná právě o některé z těch srdcovek. I kdyby tohle nešlo, tak bych se rád ujal filmu Jih proti severu. Topic tu zakládal Q a ten už nebyl skoro dva roky přihlášen, takže nemá kdo doplňovat informace.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Výměna topiců

Příspěvek od bloom »

Přátelé, nabízím ke správě všechny své profily dabérů a režisérů a v podstatě i všechny profily filmů, seriálů a minisérií (kromě některých srdečních záležitostí).
Z profilů herců nabízím:

Adam Scott, Aidan Gillen, Alexandra Vandernoot, Alicia Witt, Andy Comeau, Barry Shabaka Henley, Billy Connolly, Blythe Danner, Bonnie Somerville, Boris Quercia, Brian Blessed, Buck Henry, Carey Mulligan, Catherine Dent, Cloris Leachman, Colin Hanks, Daniel Auteuil, David Jason, David Schwimmer, Dom DeLuise, Dominique Pinon, Eddie Jemison, Eileen Atkins, Embeth Davidtz, Evan Handler, Frances de la Tour, François Périer, Fred Willard, Gad Elmaleh, George Kennedy, Georges Corraface, Giancarlo Giannini, Harvey Keitel, Hope Davis, Hugh Grant, Hugo Speer, Chris Messina, Iain Glen, Ian Richardson, James Cromwell, James Frain, Jason Watkins, Jayne Atkinson, Jean Reno, Jenna Fischer, Jesse Eisenberg, Jim Broadbent, Jim Carter, John Carroll Lynch, Jon Lovitz, Jordi Mollà, Julian Wadham, Julianne Nicholson, Ken Marino, Kenneth Cranham, Kenneth Welsh, Kurt Fuller, Larry Miller, Lindsay Duncan, Mark Strong, Matthew Broderick, Maury Chaykin, Miguel Sandoval, Michael C. Hall, Michael Imperioli, Michael Shannon, Michel Duchaussoy, Michelle Fairley, Orson Welles, Paolo Villaggio, Patrick Malahide, Paul Giamatti, Peter Krause, Rebecca Hall, Robbie Coltrane, Robin Williams, Rupert Graves, Russell Tovey, Saffron Burrows, Samy Naceri, Scott Speedman, Shaun Dooley, Shea Whigham, Simon Callow, Stanley Tucci, Steve Martin, Sullivan Stapleton, Susan Sarandon, Terence Hill, Tchéky Karyo, Tim Pigott-Smith, Tim Robbins, Traylor Howard, Vince Vaughn, Virginia Madsen, Willie Garson
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Výměna topiců

Příspěvek od Manche »

Ištván87 píše:Zdravím. Rád bych se obrátil na oberona, zda ještě platí ta nabídka na přepsání některých jím vytvořených topiců (přísahám, že bych se o ně staral jak o vlastní), protože bych měl zájem o filmy Muž z oceli a Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti. Pokud se nejedná právě o některé z těch srdcovek. I kdyby tohle nešlo, tak bych se rád ujal filmu Jih proti severu. Topic tu zakládal Q a ten už nebyl skoro dva roky přihlášen, takže nemá kdo doplňovat informace.
Já jsem se chtěl oberona zeptat, jestli do těch jeho srdcovek patří i Hvězdná brána: Archa Pravdy. U samotného seriálu asi už není celkem co doplňovat... :-?
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Výměna topiců

Příspěvek od oberon »

Patří, patří. Momentálně čekám, až najdu čas na proskákání nahrávky z AMC, kterou mam uloženou v O2TV (než se někdo začne ptát - ne, bohužel tu nahrávku nemůžu nikomu poskytnout, protože se z toho systému nedá nijak dosta), abych ten třetí dabing doplnil pořádně, pokud jde o to. Věcí na doplňování je hodně a času bohužel málo, tak se to snažím procházet nějak systematicky. Topic seriálu mi pomáhal doplnit Click (za což mu tleskám), takže tam už asi opravdu není co doplňovat. Ale myslim, že i přes těch několik srdcovek z řad seriálů/filmů/herců je mezi mnou nabízenými profily spousta zajímavých kousků :D ...
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“