Assassin’s Creed

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
elbrambo2812

Assassin’s Creed

Příspěvek od elbrambo2812 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Stránský - Michael Fassbender (Cal Lynch / Aguilar), Kateřina Peřinová - Marion Cotillard (Sophia), Vladislav Beneš - Jeremy Irons (Rikkin), Svatopluk Schuller - Michael K. Williams (Moussa), Zlata Adamovská - Charlotte Rampling (Ellen Kayeová), Vojtěch Hájek, Radana Herrmannová, Zbyšek Horák, Ivo Hrbáč, Jiří Krejčí, Jan Maxián, Petr Neskusil, Otto Rošetzký, Vít Říha

ADDITIONAL TRANSLATION CREDITS:
Václav Poláček, Ondřej Píša, Petr Kolman, Lukáš Dušek, Petr Šeba, Michal Farník, Pavel Mondschein

Cenega Czech s.r.o.
SoftLoc Česká republika
Playman s.r.o.

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Zvuková spolupráce: Ondřej Jaskowski
Mix zvuku: Deluxe Media
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. v roce 2016
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 10 zář 2017 19:15, celkem upraveno 4 x.
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od Maximas »

Paráda :-: Zatím se mi to hrozně líbí, hlavně jsem rád za Martina Stránského :-: :)
Naposledy upravil(a) Maximas dne 08 úno 2017 22:14, celkem upraveno 2 x.
Hockauf
Příspěvky: 5
Registrován: 22 led 2017 14:25

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od Hockauf »

Tak tohle vypadá hodně dobře :-:.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od KOMZA »

No vida, ono to jde! :-:
O tom, že Martinu Stránskému jdou proslovy k umírajícím ( :D ), jsme se přesvědčili už před deseti lety u Altaïra, tudíž to lepší ani být nemůže, Vladislav Beneš na Ironsovi samozřejmě také super, Zlata Adamovská v pohodě, Kateřina Peřinová podle mě taky. Akorát si moc nejsem jista Svatoplukem Schullerem, ale tak uvidíme.
Zároveň mě těší přítomnost pánů Lukáše Duška a Petra Šeby, dále pak Cenegy a Playmanu. Řekla bych, že se tedy nemusíme bát nepřesností v překladu, že asasíni budou asasíny, nikoli zabijáky (AC) nebo hašašíny (ACII), stejně tak i krédo a další věci. :)
Hodně jsem se toho děsila a byla jsem dost pesimistická, za což se omlouvám. Teď se naopak těším! ;)

P.S. Jak máme chápat uvedení i postavy Aguilara? Spíš jen jako dodatek, že?
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 10 úno 2017 19:30, celkem upraveno 1 x.
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od fabec122 »

Nejsem žádný znalec ani velký fanda her, potažmo tohohle filmu, takže mě nejspíš zhlédnutí tohohle filmu v nejbližší době nečeká. Martin Stránský byl výborný v herní předlože, určitě bude super i tady, na druhou stranu zas podle mě jeho obsazení zřejmě zatřáslo rozpočtem, zbytek obsazení je bez větší iniciativy nebo nějakého dodržení spjatého obsazení. Kateřina Velebová Marion podle mě dost omladí, stejně tak Vladislav Beneš Ironse, ten už dneska podle mě hlasově i vzhledově působí dost staře, Jiří Plachý by mu teď slušel víc.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od Eleanor »

Martin Stránský je povedená volba, jenom doufejte, že teda nenatočí film fakt podle herní předlohy s Altaïrem. :D
A jinak souhlasím s Fabec122, na Jeremyho Ironse vždycky radši Jiřího Plachého a Kateřina Peřinová má na chladný projev Marion Cotillard zase moc živý hlas.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed

Příspěvek od KOMZA »

Eleanor píše:Martin Stránský je povedená volba, jenom doufejte, že teda nenatočí film fakt podle herní předlohy s Altaïrem. :D
Hodně jsem po tom kdysi pátrala, asi před půlrokem jsem narazila na nějaké vyjádření Ubisoftu, že filmy přímo podle her točit nehodlají, protože by je nedokázali převést tak, jak by si přáli, maximálně by "doplňovali" (byly nějaké spekulace mezi fanoušky ohledně Altaïrova a Eziova dětství, což ale nikdy nebylo potvrzeno ani vyvráceno, podle mě je to ale nereálné). První díl a Eziova trilogie je natolik oblíbené hry, že by Ubisoft asi doopravdy neriskoval jakýmsi pošpiněním, když může být natočeno spoustu dalších příběhů z celého universa AC.
Myslím tedy, že nás film o Altaïrovi nečeká, ačkoli mně by se to rozhodně zamlouvalo, protože jsem byla hodně zklamaná, když jsem zjistila, že se místo do Svaté země podíváme do Španělska! :D :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“