Griffinovi / Family Guy

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Mitchell
Příspěvky: 39
Registrován: 29 zář 2015 10:34

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Mitchell »

Alespoň se objevil Pavel Soukup na Tomu Tuckerovi.
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Tomasak »

Zatím co jsem pochytil

Bohdan Tůma - Seth MacFarlane (Peter Griffin), Veronika Gajerová - Alex Borstein (Lois Griffin), Ivan Jiřík - Seth Green (Chris Griffin), Gustav Bubník - Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Martin Sobotka - Seth MacFarlane (Brian Griffin), Terezie Taberyová - Mila Kunis (Meg Griffin), Petr Gelnar - Patrick Warburton (Joe Swanson), Petr Burian - Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Irena Hrubá - Lori Alan (Diane Simmonsová), Pavel Soukup - Seth MacFarlane (Tom Tucker), Libor Terš - Mike Henry (John Herbert), Ladislav Cigánek - James Woods (James Woods),


Na číslování z Primy Cool dlabou, na obsazení dlabou. Ale překlad se poved. Celkově je to velké zklamání :vztek:
Kam vlastně zmizla osmá řada?
Naposledy upravil(a) Tomasak dne 08 úno 2017 22:32, celkem upraveno 1 x.
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Janek3b »

Snad tohle někdo předabuje, prvních pět řad mělo skvělý dabing, další dvě alespoň nadprůměrný, ale tohle je žumpa. To nemohli zachovat alespoň vedlejší role? Připadá mi, že tohle bylo dělané hodně narychlo s minimálním rozpočtem.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Jack_6428 »

Kvantita převyšující kvalitu. Prima to nedělá, ani se k tomu nevrátí, takže těžko čekat něco jiného. Hrozně úplně to nezní, ale není to prostě ono.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mitchell
Příspěvky: 39
Registrován: 29 zář 2015 10:34

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Mitchell »

Hádám, že písničky podobně jako ve vánočních speciálech dabovat nebudou... Uvidíme v zítřejší epizodě, no...
martin5504™
Příspěvky: 67
Registrován: 29 lis 2014 10:18

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od martin5504™ »

No po prezretí musím priznať, že to nieje až také zlé ako som čakal, vedľajšie postavy ako napr. Bonie, Diane či Gillian boli dodržané, škoda, že Pavel Šrom sa nevydaril, čo mi do hlavy nejde prečo. Keby sa ešte vymenil Radovan Vaculík za Pavla Vondru na Mortovy ako to bolo niekedy, by som bol celkom aj spokojný. Aj keď Bohumil Klempl nebol bohvie aký dabér, chýbať mi tam chýba.
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Tomasak »

Brian bez Klepla nezní už tak inteligentně až namyšleně. A jelikož jezdí v hybridu a volí demokraty tak je to velká chyba.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Eleanor »

Já se divím, že se na to ještě dokážete s těmito "dabingy" dívat. Pro mě ten seriál skončil, když Jan Vondráček přestal dabovat Stewieho. Dál mě ten seriál už nezajímá, ať tam třeba obsadí Tůmu na všechny role. :lol:
Kolousek001
Příspěvky: 42
Registrován: 02 dub 2012 20:05

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Kolousek001 »

Sem asi slepej ale dneska vidím v TV 9. sérii - dabing samozřejmě hrůza oproti prvním sériím, ale ta důležitá otázka, dávali 8. sérii nebo mi něco uniklo?
martin5504™
Příspěvky: 67
Registrován: 29 lis 2014 10:18

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od martin5504™ »

9. seria je ta najnovsia, ostatne sa vysielali u nich popripade aj na Prima Cool.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“