Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od takezo »

Zdravím. Je nějaký rozumný důvod proč se hned po přihlášení ihned odhlašuju? Nemůžu do profilu vůbec nic doplnit. Prosím s tím něco udělat. :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Jirka007 »

narazil jsem tady na foru na problém

vysvětlím to na příkladu

jdu do profilu seriálu Alcatraz a v topicu by se mělo dat kliknout na herečku Sarah Jones ale nechce to jit, nebo ku příkladu ve Wolf Hall nejde tam kliknout na daberku Mariku Šoposkou, nebo ku příkladu jsem narazil že nefungoval i odkaz na Miladu Vaňkátovovou apod.
elbrambo2812

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od elbrambo2812 »

Mám podobný problém. Třeba u filmu Star Wars: Síla se probouzí (či u Rogue One) nejde rozkliknout ani jeden odkaz u souvisejících filmů (koukám, že tam nefunguje ani odkaz na Evu Josefíkovou a na Štěpána Benoni).

U Avengers: Age of Ultron nefunguje odkaz na Vladimíra Kratinu, přitom tady to jde bez problémů.

Dále nejde kliknout na Kláru Sedlmajerovou (např. u filmu Můj kamarád drak), atd... Podobných nefunkčních odkazů je tu spoustu. :shock:
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Teď jsem ty odkazy zkoušel a fungují mi. Nevím, zda to někdo napravoval…
elbrambo2812

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od elbrambo2812 »

Ano, nejspíš opravoval. Děkuji. Fungovalo to hned po pár dnech, co jsem to sem napsal...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Hádám, že to souvisí s tím, jak ty příspěvky fungují.
Je to v databázi, ale kvůli snížení zátěže serveru se obsah těch příspěvků ukládá do mezipaměti, aby se při každém zobrazení nemuseli všichni dabéři a herci složitě hledat.
Jednou za čas se ta mezipaměť promazává, aby když vznikne např. nový profil dabéra, začal fungovat i odkaz na něj v dříve vytvořeném příspěvku.
Bohužel, občas se po vymazání mezipaměti nepodaří připojit k databázi (počet souběžných spojení je omezen) a hádám, že si pak fórum myslí, že žádný z těch herců neexistuje, a tak na ně odkazy nevytvoří.
Když se ale mezipaměť zas příště vymaže (nevím už jak často... den?) a příspěvek se znovu vygeneruje, odkazy zas fungovat začnou.

Je to starý a neudržovaný systém, bohužel... :(
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od takezo »

Já se pořád sám od sebe odhlašuju. Děláto to taky někomu? Díky.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

Mě štve, že co chvíla nejde vyhledávat, že to napíše zkuste to později. Dost často se stává, že stránka se dlouho načítá, nebo že to napíše General Error. A když se člověk přihlásí jako registrovaný, tak všechny příspěvky změní o hodinu čas.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
DaveTheMan
Příspěvky: 63
Registrován: 13 dub 2016 21:41
Bydliště: Brno

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od DaveTheMan »

ocypuc píše:A když se člověk přihlásí jako registrovaný, tak všechny příspěvky změní o hodinu čas.
To se mi dělo taky, musíš si zapnout letní čas (Uživatelský panel -> Nastavení fóra)
Naposledy upravil(a) DaveTheMan dne 05 srp 2017 21:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

Poslední dobou mi přijde, že jsou stránky DF strašně pomalé. Když kliknu na nějaké téma, kolikrát se to načítá i víc jak minutu, pokud se to teda načte a nehodí to klasickou chybu General Error nebo to celé spadne. Přičítal bych to stáří svému počítači, ale ostatní stránky to načítá bez problémů, navíc se mi to stává i když se připojím přes mobil.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“