Bounty / The Bounty

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od gillan »

Ano ,též jsem koukal. Žádné info k filmu se nekonalo... pouze na začátku zdělen název filmu a na konci info : Vyrobilo studio Ber 2017... nic víc.
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od Route95 »

Viděl jsem jen kousek dabingu na AMC. Hopkinse daboval Tomáš Juřička, Gibsona Martin Písařík, Neesona Petr Gelnar, dále jsem tam slyšel Michal Holán, Radek Hoppe, Zbyšek Horák a Oldřich Hajlich.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od Michaela2 »

tím Písaříkem jsi si jistý ? Tohle studio používá svou oposlouchanou skvadru dabérů a že by sáhli po Martinovi mě dost překvapuje :-?
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od Route95 »

Jsem si jistý, teda pokud nemá někdo podobný hlas jako Písařík.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od filip »

4.DABING: AMC
V českém znění: Martin Písařík - Mel Gibson (Fletcher Christian), Tomáš Juřička - Anthony Hopkins (William Bligh), Petr Gelnar - Liam Neeson (Charles Churchill), Michal Holán, Radek Hoppe, Zbyšek Horák, Oldřich Hajlich a další

Vyrobilo Studio Bär v roce 2017
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od Ištván87 »

Je zajímavé si po letech vzpomenout na tu diskuzi ohledně dabérů Anthonyho Hopkinse, resp. o tom, kdo je v tomhle filmu lepší. Když si vezmu, že jsem za tu dobu měl příležitost slyšet hlas Anthonyho Hopkinse v originále (předtím jsem jeho hlas neznal), tak bylo v pořádku, že se mi líbil víc Václav Postránecký. Když si vezmu hlas Anthonyho Hopkinse v originále, tak Václav Postránecký je asi jeho nejlepší a nejpřesnější dabér. Má prakticky stejný hlas. A herecky je taky skvělý. Navíc má tenhle dabing výhodu, že spadá do období, kdy byl Pavel Soukup herecky na vrcholu. Dnes je z něj bohužel pouhý stín dřívější slávy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
urby
Příspěvky: 670
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvek od urby »

1.dabing
Upřesnění:
Jaroslav Kaňkovský - Andrew Wilde (McKoy).

Doplnění:
Radka Malá - Sharon Bower (Betsy Blighová), Jan Řeřicha - Jon Gadsby (Norton).
Odpovědět

Zpět na „Filmy“