Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Ištván87 »

Nedívali jste se někdo včera nebo dnes na 5. epizodu 8. série? Kluci si tam pouštěli Krotitelé duchů. Nevíte, kdo to daboval Billa Murraye? To byl asi někdo ze štábu - někdo kdo nedabuje.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od oberon »

Shodou okolností jsem se na ten díl nedávno koukal a jsem stejnýho názoru, odhadnul bych to na zvukaře. Je to škoda, vzhledem k tomu, že se v průběhu celé série objevoval Pavel Šrom, kterej tu roli dokonce mluvil v dabingu ČT...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Ištván87 »

Michel píše:
Slipio píše:9. SÉRIE
Jiří Plachý - Leonard Nimoy (Spock), Martin Preiss - William Shatner (kaptán James T. Kirk)
Tvůrci dabingu mají můj velký respekt, že sehnali dabéry z TOSky jen na tu párvteřinovou scénu - záběr v TV. :-: A nebo že by ty dvě věty koupili od ČT? :-?
Lukiz píše:Ukázka zní stejně jako v TOS, i bych řekl, že Martin Preiss tam má ten mladší hlas, takže usuzuji, že to je přímo kopírované ze seriálu TOS.
Dneska ten díl běžel znovu. Máš určitě pravdu, ale ještě líp se to pozná na hlasu pana Plachého, protože ten už v posledních letech zní naprosto jinak než předtím, takže dneska by to už takhle nenamluvil. Každopádně je to super.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ReDabér »

Tak jsem právě dokoukal ty osudové díly sedmé série, ve kterých nastala ta tolik probíraná bolestivé změna dabérek na Penny a Amy, a rád bych to zhodnotil. I. Máchová, i když její hlas mám moc rád, byla na Amy zbytečně drsná. Na N. Votočkovou jsem si musel dlouho zvykat, přišlo mi ze začátku, jako by svou postavu spíš ironizovala, ale teď mi na ni dokonale padne.
A u Penny? Musím se přiznat, že by mi RP na ni vůbec nevadila. Její hlas není horší než původní - je jen jiný, dělá Penny jemnější. Nebylo by mi vůbec proti srsti, kdyby na Penny zůstala, ale J. Moučková-Špiková je už spjatá od začátku a neměly by se dělat zbytečné změny.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Ištván87 »

Mně právě Penny s hlasem Radky Přibyslavské příšla tak o dvě dekády starší než by být měla. Na Nikolu Votočkovou jsem si původně taky musel zvykat, ale přišlo mi, že tak po třech nebo čtyřech dílech už byla vynikající. Irena Máchová se na ní nehodila vůbec a naopak by mi spíš sedla k Penny. Změna z Jitky Moučkové na Irenu Máchovou proběhla už v seriálu 2 $ocky a tam to docela sedlo.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Tomáš Slach »

V 9.díle 7.série Michal Michálek uveden pod pseudonymem Ondřej Vomela.
Naposledy upravil(a) Tomáš Slach dne 07 říj 2019 19:21, celkem upraveno 33 x.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od therak »

semir píše:Zdá se mi to nebo Howarda v 10.sérii dabuje Petr Neskusil?
Ano, je to on. Taky jsem se musel na moment zaposlouchat, abych ho poznal. Ta podobnost je opravdu velká. Teď by to chtělo akorát zjistit, proč nebyl Hádek obsazen. Vzhledem k předešlé aféře s přeobsazením k tomu musí být nějaké vysvětlení jako třeba nemoc. Doufám ale, že to nebylo kvůli penězům, to bych teda nebral.

Pokud tedy bylo vážně najít náhradu, tak Petr Nezkusil se povedl. Jinak prosím o info k této změně.
GZCrew
Příspěvky: 20
Registrován: 04 kvě 2016 17:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od GZCrew »

Ano, taky sem na poprve nepoznal, ze tam neni Hadek ale Neskusil, ale doufam, ze se Hadek vrati,. Zkusil sem napsst Prime doufam ze odpovi ;)
Uživatelský avatar
KarelR
Příspěvky: 7
Registrován: 02 pro 2009 11:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od KarelR »

Vyjádření je tady ;)
Kéž by se takhle dařilo všude... :) http://film.moviezone.cz/star-trek/dvd/
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ReDabér »

PN je perfektní volba. Vím, že jednu chvíli jsem znejistěl, jestli je to opravdu MH, ale myšlenku jsem hned zapudil, protože jsme si řekl, že to není po té aféře s přeobsazením Penny a Amy možné :) Vůbec mi to nepřišlo, děkuji za citlivou výměnu :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“