Příšerky pod hladinou / Deep

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Příšerky pod hladinou / Deep

Příspěvekod filip » 27 dub 2017 06:08

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

V českém znění: Matěj Havelka - Justin Felbinger (Deep), Ivana Korolová - Lindsey Alena (Alice), Rudolf Kubík - Stephen Ezra Hughes (Evo), Tereza Bebarová - Elisabeth Catherine Gray (Maura), Ondřej Sokol - William Salyers (Darcy), Ladislav Županič - Dwight Schultz (Kraken), Bohuslav Kalva - Lewis MacLeod (Nathan), Zdeněk Mahdal - Joseph Hernandez (Rico), Helena Vondráčková - Anna Vocino (Norma), Richard Genzer - Jess Harnell (Luigi), Michal Suchánek - Bob Bergen (Ralf), Tomáš Juřička - Phil LaMarr (Artie), Libor Terš, Jiří Krejčí, Dana Pešková, Ivo Hrbáč, Jakub Saic, Miroslava Součková, Zbyšek Horák

Zpívají: Helena Vondráčková - Anna Vocino (Norma), Ivana Korolová - Beth Trollan (Alice), Jan Maxián, Zdeněk Mahdal, Dušan Kollár

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: David Pavlíček
Výsledný mix: Peter Kučera
Produkce Zdeněk Mahdal ml.
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Hudební režie a texty písní: Jan Maxián
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Příšerky pod hladinou / Deep

Příspěvekod KOMZA » 28 dub 2017 20:12

Obsazení téměř celé Partičky mě dost překvapilo, ale věřím, že to bude zajímavé. Zároveň mě těší obsazení Matěje Havelky, jeho hlas se mi opravdu hodně zalíbil, a pak i Heleny Vondráčkové, protože z té jsem byla v Na vlásku nadšená. Doufám, že se dabing vydaří, protože na tento film se těším, ale panu Balcárkovi věřím! ;)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod Ištván87 » 29 dub 2017 12:59

Když vidím to obsazení, tak bych z fleku nechal TSJP dělat všechny nedisneyovské animáky. Super!
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod DaveTheMan » 17 kvě 2017 20:10

DaveTheMan

Zpět na Filmy