Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Zamčeno
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Ištván87: nevidím důvod, proč by se sem výrazy "pravdoláskařský a proamerický cenzor" nepatřily. Jsme země, kde veřejnoprávní TV na objednávku pravice točí protikomunistické seriály a filmy? JSME! Jsme zemí, kde 90% veškerého vysílacího času všech našich TV stanic tvoří americká tvorba? JSME! Pak jsou tu takové výrazy na místě a je mi fuk, že jsem divákům komerčních braků k smíchu (ostatně, historie nás již tolikrát přesvědčila, že ti, kteří byli národu pro smích vždycky nakonec měli pravdu). Mně je zas k smíchu, že mám plno cenných nahrávek, které po mně mnozí škemrají a nedočkají se jich.:D A pokud se někdo skutečně domnívá, že na sjezdech KSČM nebo na zpravodajských diskusích (čím to, že každého vždy napadnou jenom Novinky, nikdy ne třeba iDNES) se diskutuje o starých, dlouho nevysílaných seriálech a že by je v TV měli znovu reprízovat a kritizují se ty současné, tak je mi k smíchu dvojnásob.:D
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Lukiz »

Krikri píše:Jsme země, kde veřejnoprávní TV na objednávku pravice točí protikomunistické seriály a filmy? JSME!
LEŽ. To se točí na objednávku nekomunistické levice.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od filip »

TAK TO NESLEDUJTE, KDYŽ VÁS TO NEZAJÍMÁ. TEČKA. RADŠI STOKRÁT AMERICKOU TVORBU, NEŽ TO CO SE TADY DĚLO DŘÍV. JAKO V HAVRANOVI: UŽ NIKDY VÍC.
TŘEBA VYSOKÝ, JEDNA ZNÁMA DNES MOHLA BÝT VYNIKAJÍCÍ DOKTORKA, ALE KVŮLI KÁDROVÉMU POSUDKU NA TU MEDICÍNU NEMOHLA. KVŮLI KÁDRU - ABSURDITA. ZVĚRSTVO DŘÍVĚJŠÍ DOBY, A NENÍ TO JENOM TOHLE, ŽE JO...
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

A co mně je po nějaké doktorce?? To už s tématem této diskuse absolutně nesouvisí. A když už tu někdo zmiňuje zvěrstva, tak by si mohl zjistit, kolik lidských životů po celém světě má na svědomí národ, jež má na našich obrazovkách už přes 25 let výhradní monopol, neboť je ČR jejich poslušným vazalem.
Já TV už hodně dlouho nezapínám, neboť pro mě v ní poslední roky nic nedávají, ale pak ať se ti, pro které v TV furt něco běží nediví, že se s nima nechci podělit o své seriály a filmy. Oni mají ideální TV program podle jejich představ, zatímco na můj seriálový vkus všechny stanice už dlouhé roky kašlou a už to tak zůstane navždy, tak ať po mně ti televizní šťastlivci ještě drze neškemrají to málo, co jsem si před lety stačil nahrát nebo poshánět!
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od cenda »

Teda nezlob se, ale to je alibismus jako prase. Jednu otázku mi prosím dovol. Máš pocit, že jsme se něčím vazalem (libovolnýho státu) stali až po roce 1989?
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Krikri »

Minimálně v oblasti kultury jednoznačně až po roce 89. Nezažil jsem mnoho z doby před listopadem, ale najisto vím, že dnešní mládeží tolik opovrhovaná sovětská a celkově východní tvorba tehdy nezabírala ani desetinu prostoru na našich TV, než co v posledních 25 letech ta americká. Stejné je to v oblasti hudby, literatury, životního stylu i politiky. ČR je zkrátka jasně viditelným vazalem Američanů a v té kultuře a TV produkci je to znát nejvíc. Tehdejší rusifikace a sovětizace byly jen velmi slabým odvarem dnešní všudypřítomné a vnucované amerikanizace a já jsem hrdým disidentem amerikanistické totality. A víc se k tomu už nehodlám vyjadřovat!
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od jajda0 »

Lukiz píše:Kondenzované shrnutí původní diskuze:
kapitalisti...kapitalisti...cenzura..cenzura...Helena a její chlapci...kapitalisti....Opičí král...cenzura
EDIT: Doplněno
Já bych taky dodal další shrnutí původní diskuze, ale řeknu to objektivně, já je četl:

První tři komentáře byli o tom, co bude na SMÍCHOVĚ, hned po něm pár lidí se zlobilo na rozrůstávání kanálů v ČR. Poslední komentář u úplně první stránky vlákna nastoupil Kri-kri a řekl, že tehdy v ČST vysílali kvalitní pořady. Od té doby se řešilo (4 roky) o tom, jak dabingy a kvalita pořadů upadává, že se opakují pořád ty samé filmy, že za komunistů by to nebylo. Když Lukiz ukázal, že v 70. letech v ČR taky vysílali americké pořady (Charlie Chaplin, Laurel a Hardy), tak Pomajz řekl, že "žádné emerické filmy tu nevidí". Že by se mělo vysílat i jinou starou evropskou tvorbu a ne jenom tu hrstku. Pak, že ČT je propaganda kapitalismu, PRIMA opakuje pořád to samé a žádné starší pořady nevysílá. HonzaXXII řekl, že migrace je záhuba a že neměl být žádný převrat. ČT je podle odkazu oficiálně propagace humanismu, michaela řekla, že je to islámismus. Nedorozumění mezi Kri-krim a ještě někým ohledně Margyt a ještě něčeho. Pak Kri-kri řekl, že ČST dabingy Disneyovek a jiných se likvidují, protože američani nechtějí vzpomínky na komunismus. Poslední komentáře byly hlavně o opakování pořadů a nedovolení starých dabingů.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od HonzaXXII »

jajda0: Je to trochu objektivnější, než jak to popsala místní pobočka pražské kavárny Lukiz, ale ještě pořád to není přesně. Navíc jak jsem psal, ty diskuze vyloženě o politice, komunistech a kapitalistech, nebo migrantech se mohly klidně promazat už dávno. Ale celý téma ani omylem.

P.S: Ne, že by to do tohohle tématu (nebo vůbec na DF) patřilo, ale do roku 89 jsme ničím vazalem nebyli. A ano, kéž by žádný (uměle vytvořený a CIA řízený) převrat nikdy nebyl. Bylo by nám stoprocentně líp. Samozřejmě grázlům a zamindrákovaným pseudointelektuálům ne, ale to by bylo jedině dobře.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Pomajz »

jajda0 ty jsi to tak shrnul že jsi z nás všech co tam jmenuješ udělal totální blbce. :-:
RETROFILM
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Kvalita a nabídka dnešních televizních stanic

Příspěvek od Lukiz »

HonzaXXII píše: ale do roku 89 jsme ničím vazalem nebyli.
Okupace v 68 je jasný důkaz že ani českoslovenští "komunisté" si v té době nemohli dělat cokoliv, a dostali od ústředí v Moskvě pěkně po papuli.
HonzaXXII píše:A ano, kéž by žádný (...) převrat nikdy nebyl. Bylo by nám stoprocentně líp.
Určitě se nemáme hůře než třeba v Polsku, Maďarsku, Východním Německu, zemích Sovětské svazu, kde k žádným převratům nedošlo a docházelo k postupným změnám v režii vládnoucích komunistických stran.
Zamčeno

Zpět na „Mimo mísu“