Alone in the Dark

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Alone in the Dark

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Vydavatel: CD Projekt

V českém znění: Martin Stránský (Edward Carnby), Pavel Pípal (Theophile Paddington, Hermes, "hostitel"), Miluše Bittnerová (Sarah Flores), Petra Jindrová (Anna), Bohuslav Kalva (Crowley, Dr. William Hartford, hlídač Jack, muž na římse, pracovník ve stokách), Pavel Tesař (Scoff, Hamlet, psycholog uvězněný v pokoji) a další

Vyrobilo: studio Fontána
2008
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Alone in the Dark

Příspěvek od KOMZA »

Jinak co se týče samotného dabingu - dabérů je fakt málo, ale chápu, že na každou postavu mít někoho jiného, když jsou tam třeba 10 sekund a prohodí dvě věty, by fakt bylo trochu zbytečné. Na druhou stranu mě to nijak zvlášť nerušilo a celkově to dost Edward a Sarah dost vyvažují. Třeba až dnes mi došlo, že když se v úvodu baví Scoff a Hamlet, mluví vlastně Pavel Tesař sám se sebou :D Měla jsem dřív pocit, že když se pak Edward probere, mluví už jen Scoff, protože není pořádně vidět, kdo mluví. Možná je ve hře ještě pár dalších postav, aint-wiki už však další neudává a já si další také nepamatuji, každopádně dabéry už jsem asi žádné další neslyšela. Pokud se nepletu, tak v závěrečných titulkách české verze není žádné info o dabingu, ani nikde po internetu jsem nic nenašla, takže režisér a studio nám asi zůstane navždy utajeno.

Ukázka dabingu, která se objevila před vydáním demoverze: https://www.youtube.com/watch?v=li216Idn3J4
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 23 črc 2017 18:00, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Hry“