Alone in the Dark

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Alone in the Dark

Příspěvekod TmavyCyklista » 08 srp 2010 14:35

Obrázek
Vydavatel: CD Projekt

V českém znění: Martin Stránský (Edward Carnby), Pavel Pípal (Theophile Paddington, Hermes, "hostitel"), Petra Jindrová (Anna), Bohuslav Kalva (Crowley, Dr. William Hartford, hlídač Jack, muž na římse, pracovník ve stokách), Pavel Tesař (Scoff, Hamlet, psycholog uvězněný v pokoji) a další

Vyrobilo: studio Fontána
2008
TmavyCyklista

Re: Alone in the Dark

Příspěvekod KOMZA » 23 črc 2017 16:50

? (Sarah Flores), Pavel Pípal (Hermes, "hostitel"), Bohuslav Kalva (Crowley, Dr. William Hartford, hlídač Jack, muž na římse, pracovník ve stokách), Pavel Tesař (Scoff, Hamlet, psycholog uvězněný v pokoji), Petra Jindrová-Lupínková (Anna)

Nevím jistě, zda Anna a Sarah mají jinou, dosud neznámou, dabérku - třeba někdo budete vědět víc - Anna, Sarah

Jinak co se týče samotného dabingu - dabérů je fakt málo, ale chápu, že na každou postavu mít někoho jiného, když jsou tam třeba 10 sekund a prohodí dvě věty, by fakt bylo trochu zbytečné. Na druhou stranu mě to nijak zvlášť nerušilo a celkově to dost Edward a Sarah dost vyvažují. Třeba až dnes mi došlo, že když se v úvodu baví Scoff a Hamlet, mluví vlastně Pavel Tesař sám se sebou :D Měla jsem dřív pocit, že když se pak Edward probere, mluví už jen Scoff, protože není pořádně vidět, kdo mluví. Možná je ve hře ještě pár dalších postav, aint-wiki už však další neudává a já si další také nepamatuji, každopádně dabéry už jsem asi žádné další neslyšela. Pokud se nepletu, tak v závěrečných titulkách české verze není žádné info o dabingu, ani nikde po internetu jsem nic nenašla, takže režisér a studio nám asi zůstane navždy utajeno.

Ukázka dabingu, která se objevila před vydáním demoverze: https://www.youtube.com/watch?v=li216Idn3J4
KOMZA

Příspěvekod ReDabér » 23 črc 2017 16:56

ReDabér

Příspěvekod KOMZA » 23 črc 2017 17:00

Díky, já si říkala, že ten hlas znám! ;)
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » 23 črc 2017 17:26

Coto? Někdo mě předběhnul? :nesouhlas:

Né, dík za doplnění :) Ale stejně si to budu muset zahrát, pro doplnění znalostí :D

Já bych to tipoval na tradiční Fontánu, ale kde nic, tu nic. Info nulový.

Jinak málo hlasů + špatný synchron je třeba i u hry Stranglehold, ale stejně jako v tomto případě to tam zachraňují samotní dabéři.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 23 črc 2017 17:27

Přeji hodně trpělivosti s ovládáním! :D A není zač ;)
---
On ten synchron mi nepřijde moc dobrý ani v originále :-?
KOMZA

Zpět na PC Hry