Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Prometheus (dějově předcházející), Vetřelec, Vetřelci, Vetřelec ³, Vetřelec: Vzkříšení (dějově následující)

V českém znění: Martin Stránský - Michael Fassbender (David / Walter), Anna Brousková - Katherine Waterston (Janet Danielsová), Filip Jančík - Billy Crudup (Chris Oram), Tomáš Juřička - Danny McBride (Tennessee Faris), Pavel Šrom - Demián Bichir (Lope), Kateřina Lojdová - Carmen Ejogo (Karine Oramová), Jiří Krejčí - Jussie Smollett (Ricks), Irena Máchová - Callie Hernandez (Upworthová), Kateřina Petrová - Amy Seimetz (Maggie Farisová), Radovan Vaculík - Nathaniel Dean (Hallett), Josef Pejchal - Benjamin Rigby (Ledward), Zdeněk Podhůrský - Uli Latukefu (Cole), Zuzana Slavíková - Lorelei King (Matka), Ladislav Cigánek - Guy Pearce (Peter Weyland), Vojtěch Hájek - James Franco (Branson), Ivo Hrbáč, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Petr Posolda
Mix: Deluxe Media
Produkce: Pavla Draxlerová
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. 2017
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od ravenin »

Díky za obsazení Martina Stránského!!! :-: :-: :-:
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od therak »

Já zase až tak nadšený z volby Stránského nejsem. Přece jenom je to druhý díl s postavou Davida, takže spojení s Vrtalem mělo zůstat a věřil jsem v něj, protože byla téměř 100% šance, že režii bude dělat opět Pospíchal a tudíž by se snažil obsazení dodržet. Na druhou stranu chápu, že se pan Pospíchal naučil dodržovat spojení Stránský-Fassbender a jsem za to rád, ale zde měl udělat výjimku.

Jsem ale rád, že překlad dělá pro změnu pan Kostiha, takže jsem zvědavý, jakou práci odvede. Přece jen, je to eRkový film, takže by se tvůrci nemuseli držet zpátky jako v Deadpoolovi.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od Eminem007 »

tak moc jsem se těšil na dabing a tak moc mě to zklamalo, čekal mnohem víc. jenom jsem zvědavý kdo daboval
Jamese Franca, ten pan Juřička se mi moc nezamlouvá.
richardda
Příspěvky: 1110
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od richardda »

Tomas Juricka na McBridea je pro vsechny fanousky serialu NAHORU A DOLU jedina mozna volba a je potreba za ni panu reziserovi podekovat. :-: Bohuzel opravdu divne je podle mne obsazeni Martina Stranskeho. Nejenom, ze ignoruje predchozi dil, ale co je horsi, Martin Stransky se na Fassbendera nehodi obecne (naprosto jiny hlas, naprosto jiny charakteristicky projev - ti co znaji original, urcite musi souhlasit). A v teto roli androida byl pan Vrtal opravdu skvela volba. Jediny kdo se na Fassbendera dle mne hodi nejlip je Jiri Dvorak. Tady ale mela byt opravdu dodrzena navaznost na predchozi dil. :( ----- Nejsem si 100% jisty, ale co se tyce Jamese Franca, tak se mi zda, ze ve filmu ani nepromluvi.
NOVA, jedině ona.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od therak »

richardda píše:Nejsem si 100% jisty, ale co se tyce Jamese Franca, tak se mi zda, ze ve filmu ani nepromluvi.
Franco má ve filmu asi tak jednu větu, když Danielsová pouští na tabletu jeho video z hor. Tady bych obsazení ani neřešil i kvůli zkreslení hlasu (i když Podhůrský nebo Cigánek by byli opravdu přes čáru), ale můj typ je Ivo Hrbáč. V takovéto miniroli jej nadaboval i v Úsvitu o planetu opic, kde byl Franco také na videu.
koubafire
Příspěvky: 113
Registrován: 02 čer 2010 22:55

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od koubafire »

Měli na Michaela Fassbendera nechat hlas z předchozího dílu.
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od Route95 »

Jamese Franca dabuje Vojtěch Hájek.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od Jack_6428 »

koubafire píše:Měli na Michaela Fassbendera nechat hlas z předchozího dílu.
Souhlasím... ale bohužel :( Obsadili ho i do jiného Fassbender filmu.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
koubafire
Příspěvky: 113
Registrován: 02 čer 2010 22:55

Re: Vetřelec: Covenant / Alien: Covenant

Příspěvek od koubafire »

Tady v tomhle dabingu mu prostě tu ,,svini,, nevěřim, ale Vrtlaovi bych ji s tou jeho intonací věřil hned. Například scénu kdy David mluví o tom jak dr. Shaw zemřela. Škoda no. Podobně bych nechtěl Stránského v Panchartech. Stránský je prostě Daryl (TWD), hodnej týpek co působí jako tvrďák.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“