Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

maty93
Příspěvky: 191
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od maty93 »

Oficiálně potvrzeno, že má TUTY momentálně koupených všech 224 epizod.
https://ygorganization.com/4k-media-sig ... le-etc-tv/
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Ovšem stylem, jakým to vysílají, potrvá pět let, než se dopracují konce :lol:

Každopádně, po té, co jsem ho teď několik sérií poslouchal v Rexovi, bych si na 95% vsadil na to, že ten, kdo teď mluví Kaibu je Ondřej Kavan. Necháván tomu pětiprocentní pochybnost, protože je samozřejmě možné, že se mýlím, ale ten hlas mi přijde téměř stejný.
maty93
Příspěvky: 191
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od maty93 »

Tak se TUTY dopracovalo k další várce (díly 31+) a s ní opět přišlo několik změn. Na konci znělky teď čtou název epizody. Do obsazení se vrátil Radek Hoppe, ale tentokrát jako Pegasův asistent, což ve chvíli, kdy není v záběru, úžasně mate. Kromě toho je podle všeho zpátky i Bohdan Tůma a pokud jsem se nepřeslechl, opět došlo k přeobsazení Mai.
A v neposlední řadě nasadili do vysílání verzi s ořezem obrazu 16:9, čímž vesele usekávají čísla v tabulkách se životy a útokem, prostě krása.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Existuje ořezaná japonská verze, ale neslyšel jsem o tom, že by existovala ořezaná verze od 4Kids (resp. 4K Media). Předpokládám tedy, že to je přímo dílo Tuty. Ostatně, už jsem u nich podobné ořezy viděl minimálně u dvou seriálu od Rainbow (Winx Club 4. série a nějaký seriál s drakem, na jehož jméno si teď nevzpomenu). Je to každopádně škoda, že to takto przní.
maty93
Příspěvky: 191
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od maty93 »

Tak dneska pro jistotu začali paralelně vysílat druhou řadu (tzn. díly 50-97 podle japonského číslování). A jsou v ní na konci uvedení tvůrci! :D
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Tak teď sleduju 49. díl na Tuty a koukám, že kostky najednou mají zcenzurované erby, zatímco v předchozích dvou dílech byly kostky necenzurované. Velmi matoucí. A hlavně je to velká škoda. Když už začali s necenzurovanou verzí, tak s ní měli pokračovat i v tomto posledním díle, kde se Dungeon Dice Monsters objeví.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

2. série: Bohdan Tůma (Odion, Duke Devlin)
A Bakuru převzal Roman Hajlich. Bohužel netuším přesně kdy. Zdá se, že historie z 1. série se opakuje a ještě v horším, protože teď tu máme hned dva dabéry s dvěma velkými rolemi.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Tak nám ve včerejším díle 81 přeobsadili Odiona, kterého teď mluví Ivo Novák, Ishizu a také Yugiho, ale jejich dabéry se mi identifikovat nepodařilo. Navíc Yugiho už v dnešním díle, 82, zase mluvil Krejčík. Hodně nepochopitelné, změnit hlavní postavu na jeden jediný díl. A už dřív, v díle 77, změnili i hlas Mai, ale ač mi ten hlas je povědomý, jméno k němu přiřadit nedokážu. No a Bakuru už taky mluví znovu Pařík, takže ta etapa s Hajlichem byla také jenom nějaký dočasný úlet.
maty93
Příspěvky: 191
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvek od maty93 »

Tak na Tuty začala třetí série (zatímco nedovysílaná druhá se přesunula do vysílacího slotu, kde doteď reprízovali první). Logika za tím mi sice uniká, ale aspoň už to není taková hrůza jako při přechodu z první na druhou dvacet dílů před koncem.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“