Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
GZCrew
Příspěvky: 20
Registrován: 04 kvě 2016 17:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od GZCrew »

Nechápu, co všichni mají, Petr Neskusil je skvělý, ale Matěj Hádek je prostě Matěj Hádek ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od KOMZA »

Zrovna včera jsem po dlouhé době zase viděla jeden díl. Něco mi tam nesedělo, ale tohle by mě vážně nenapadlo, podle mě odvedl Petr Neskusil výbornou práci a Michal Michálek měl dobrou ruku! :-:
Ovšem nad těmi komentáři zase zůstává rozum stát... :roll:
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od therak »

KOMZA píše:Ovšem nad těmi komentáři zase zůstává rozum stát... :roll:
Bohužel právě takové negativní komentáře nezasvěcených lidí nejvíce rezonují ve společnosti a jen dále přispívají k tomu, že další budou jen nadávat, jak je dabing špatný. Ale někteří lidé prostě nebudou brát jakékoli vysvětlení. Matěj Hádek má prostě moc práce, no. Někteří facebookoví negativisti si myslí, že on jen tak čeká celý rok na to, až mu zavolají, že se dabuje další řada. Další tamní komentáře není potřeba komentovat. Jen mě tak napadá, ve spojitosti se Simpsonovíma, že někteří by byli schopní nadávat na přeobsazení, i kdyby k němu muselo dojít v případě úmrtí dabéra (tím nechci nic přivolávat). Od takových lidí a dabingových haterů nemá smysl čekat racionální kritiku a vůbec by se neměli k tématu vyjadřovat, protože jejich stanovisko je vždy jasné.

Jinak jsem přesvědčený, že studio se snažilo Hádka získat, protože si muselo být vědomo, že by po aféře s Penny a Amy nemělo podruhé vstoupit do stejné řeky. Tato změna je ale velmi povedená. Nezkusil velmi dobře napodobil Hádka a při poslechu jsem si bez problému představoval, že je to Hádek. Podle vyjádření Primy to ale vyznívá, že s návratem Hádka do další řady už asi počítat nemáme, což by byla škoda, kdyby měl čas. Škoda, že nedabuje víc. Na Howardovi a Rudym z Misfits předvedl skvělé výkony.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ocypuc »

Hned jak Howard promluvil, bylo jasné, že to není Matěj Hádek. Možná i proto byl termín vysílání nové série oproti předchozím letům posunutý, protože se to dabovalo ve stejnou dobu jako předchozí série, a čekali jestli Matěj Hádek bude mít čas. Nicméně výběr Petra Neskusila byl podle mě dobrou volbou, sem tam byla slyšet i možná hlasová podoba s Matějem Hádkem. Tady se nějaký přešlap jako u předchozího přeobsazení nekoná.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Janek3b »

Valerie Zawadská na Katey Sagal potěšila! :-:
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Kubaz »

Musím opravdu pochválit Petrův výkon. Je ve velmi nevděčné pozici a zhostil se toho skvěle. Podoba je hodně přesná. Jediné v co doufám je, že berou toto obsazení jako dočasné a příště opět nabídnou roli jako prvnímu panu Hádkovi.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Eleanor »

therak píše:
Bohužel právě takové negativní komentáře nezasvěcených lidí nejvíce rezonují ve společnosti a jen dále přispívají k tomu, že další budou jen nadávat, jak je dabing špatný. Ale někteří lidé prostě nebudou brát jakékoli vysvětlení. Matěj Hádek má prostě moc práce, no. Někteří facebookoví negativisti si myslí, že on jen tak čeká celý rok na to, až mu zavolají, že se dabuje další řada. Další tamní komentáře není potřeba komentovat. Jen mě tak napadá, ve spojitosti se Simpsonovíma, že někteří by byli schopní nadávat na přeobsazení, i kdyby k němu muselo dojít v případě úmrtí dabéra (tím nechci nic přivolávat). Od takových lidí a dabingových haterů nemá smysl čekat racionální kritiku a vůbec by se neměli k tématu vyjadřovat, protože jejich stanovisko je vždy jasné.
No, já nejsem skalní fanynka TBBT, ale když se to tak dlouho nedabovalo, myslím, že si na to Matěj Hádek udělat čas měl. Přece jenom, dabing právě tohoto seriálu je podle reakcí fanoušků asi úplně nejsledovanější současný dabing vůbec a s malou přestávkou u Penny a Amy je od první série ve stejném obsazení ve všech hlavních rolích. Navíc Howard tam určitě nemá tolik textu, jako Sheldon nebo Leonard, takže by mě i celkem zajímalo, čím byl Matěj Hádek tak šíleně vytížený. Každopádně doufám, že se k TBBT ještě někdy vrátí. Přece jenom je to i pro něj zřejmě jeho nejvýznamnější dabingová role.
Jinak mě potěšilo dodržení většiny dabérů z předchozích sérií a nejvíc mě překvapilo dodržení Martina Zahálky na Deana Norrise v jedné z vedlejších rolí (spjatost s jeho postavou v Breaking Bad).
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od ocypuc »

U desáté série máš uvedené spojení Tereza Martinková - Laura Spencer (Emily), je pravděpodobné, že to tak bude, nicméně zatím se v žádném díle neobjevila a nevěřil bych příspěvku uživatele Tomáš Slach, který tu dost často mystifikuje a měl ho přichystaný už od dubna :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Slipio »

Aha, ja zatím všechny díly neviděl, informace doplnuji i na zakladě dalších příspěvků. Poté to kontroluji a případně opravuji
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Tomáš Slach »

Dne 8.1.2018 ve 20:15 bude na kanálu Prima Cool vysílán 1. díl 11. série.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“