Wonder Woman (2017)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od therak »

Tak potom, co jsem měl možnost si poslechnout originál hlas Area, musím říct, že je to celý Bolek Polívka. Ten by ten hlas dal i bez filtrů. V originálu je ten hlas opravdu dost upravený, takže hercův hlas ani nejde poznat. V dabingu tedy nemuseli tolik šetřit s filtrem; ten pan Terš velmi potřebuje, protože dost vyčnívá. Na sira Patrika je dobrý, ale na Area moc nepasuje. Je pravda, že by to bylo do uší bijící, ale v rámci hlasové podobnosti s originálem by podle mě pan Polívka pasoval skvěle.
Ondra81
Příspěvky: 124
Registrován: 08 čer 2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od Ondra81 »

mozna ze v tomhle případě měly prohodit obsazeni pana Maryšky s panem Teršem, a Ares by byl nejspíš dokonalý
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od Ištván87 »

No jo, jenže pak by to zase odnesl generál Ludendorf. Zdeněk Maryška by možná na Area nezněl špatně (ovšem těžko říct, jak by zněl v první půlce role), ale Libor Terš se k Danny Hustoňovi hlasově vůbec nehodí. O hereckém projevu nemluvě.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od jackb »

Tak já jsem spokojený, hlavně je vidět, že si pan režisér přečetl největší výtku předchozích dabingů a to, málo dabérů na vedlejší role a tak to vyřešil perfektně tím, že obsadil neprofláklé hlasy a tak člověka ani moc nevyrůší, když se někdo objeví znova. Největší problém je asi Libor Terš, podle mě moc nepasuje ani na jednu záporákovu polohu - na druhou stranu je slyšet opravdu pevná ruka režiséra, protože jako Áres je držený hodně na uzdě (ve smyslu přehrávání). Zbytek mi přijde výborný a stejně jako Pine ve filmu, tak dabingově je nejlepší podle mě Libor Bouček. Podle mě hláškovat umí, ale musí se mu dát pár pokusů a hlavně mu pustit originál, aby vůbec tušil o co jde (u Deadpoola mi přišlo, že právě netuší).

Škoda té ignorace agenturních ze strany LS, dabovat Árese Otakar Brousek ml., tak by snad nebylo co vytknout. Ostatně by mě zajímala ta politika koho z agentury brát a koho ne, protože Batmana dabuje Lukáš Hlavica a ten v agentuře je.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od ocypuc »

Ostatně by mě zajímala ta politika koho z agentury brát a koho ne...
Ti co se během té aféry s agenturou nejvíc ozývali mají leckde útrum. A co vím, tak mezi ně patří i Otakar Brousek ml.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Wonder Woman (2017)

Příspěvek od Pan X »

Za sebe musím říct že dabing naprosto skvělý. :-: René Slováčková a Libor Bouček a taktéž všichni další, podali skvělé výkony :-: :-:. Libor Terš je podle mě dobrá náhrada za pana Brouska, a zahrál roli velmi dobře ;). Takže skvělé. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“