Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvekod James55 » 14 lis 2017 20:00

James55

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvekod Ištván87 » 19 lis 2017 22:24

Ano, tak takhle nějak by to nemělo vypadat. :D Na druhou stranu to alespoň sedí věkem. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod ocypuc » 19 lis 2017 22:43

Už jenom čekám, kdy na Chucka Norrise obsadí Martina Dejdara :) Akorát to se nestane, protože aspoň tam ví, že ho má dabovat on.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka, Zdeněk Hruška, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod bloom » 19 lis 2017 23:45

Také mě mrzí, že v hlavních rolích nejsou J. Ježková a L. Hlavica, ale IMHO je kritika náhradních voleb trochu přehnaná. Martina Šťastná podle mě není typově žádný přestřel. Obsazení Bohdana Tůmy už se mi líbí méně, ale podle mě nejde o vůbec horší volbu než třeba v seriálu Luther.
bloom

Příspěvekod TmavyCyklista » 19 lis 2017 23:50

Tak černoch = Tůma, v tom bych problém neviděl 8-)
TmavyCyklista

Příspěvekod Michaela2 » 20 lis 2017 00:00

No právě že tenhle stereotyp černoch -Tůma je už trapný :( Herec má neskutečně sexy mužný hlas jako málokterý chlap, tak by vůbec nebylo od věci trošku snahy pro přiblížení se, Tůma na Idrise je prostě nuda, i když žádný přestřel. Jinak souhlasím s bloomem, M.Šťastná se mi papírově líbí, dokonce je mnohem blíže originálu než spjatá Jitka Ježková, líbila by se mi ale i Jolana Smyčková, která se v dabingu také vyskytuje. PP rpzhodně není můj oblíbený rejža, ale tenhle casting bych přiřadila rozhodně k těm lepším počinům. Jen škoda toho Elby, s Bohdanem přichází o polovinu svého kouzla, hlavně aby netlačil na pilu, tak jak to u černochů má ve zvyku :x
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod David Dizzer » 22 lis 2017 23:09

Hm, tak to jsem zklamán. Nejdřív králova zahradnice a pak tohle? Kate Winslett velice dobře dabuje ,,Ježková" a ta mi sedí, jsem na ni zvyklý. Jediné, co nesnáším, je neustálá či náhlá změna dabéra či dabérky na někoho, koho daboval celou dobu. Ježková ji dabuje skvěle, nevím no, to se raději nebudu dívat na české dabingy.
Co je k tomu vedlo, nevíte někdo, prosím? Proč ji nedabuje opět Ježková, jako téměř vždy?
David Dizzer

Příspěvekod Michaela2 » 22 lis 2017 23:52

David Dizzer píše:. Jediné, co nesnáším, je neustálá či náhlá změna dabéra či dabérky na někoho, koho daboval celou dobu.

Změna jistě není náhlá, v posledních letech KW téměř vždy dabuje někdo jiný než JJ.
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Dabované novinky - DVD