Barrandov Televizní Studio, a. s.

Barrandov Televizní Studio, a. s.

Příspěvekod Tomáš Slach » 24 lis 2017 16:36

Obrázek
Zahájení vysílání: 11. ledna 2009

Filmy:
2018 Asijská spojka (režie Martin Těšitel)
2018 Lovec démonů (režie Michal Michálek)
2018 Na špatné straně hlavně (režie Filip Jančík)
2018 Rozmarné jaro: Až na konec světa (režie Jiří Balcárek)
2018 Rozmarné jaro: Divoké srdce Afriky (režie Jiří Balcárek)
2018 Rozmarné jaro: Nečekaná láska (režie Jiří Balcárek)
2018 Rozmarné jaro: Druhá šance (režie Jiří Balcárek)
2018 Rozmarné jaro: Osudné tajemství (režie Jiří Balcárek)
2018 Rozmarné jaro: Osudový omyl (režie Jiří Balcárek)
2018 Toreador zkázy (režie Filip Jančík)
2018 Život v temnotě (režie Michal Michálek)
2017 Ben Hur (režie Jiří Kvasnička)
2017 Boj o pevninu (režie Marek Libert)
2017 Bolest v srdci (režie Veronika Veselá)
2017 Cesta zpátky k nule (režie Vojtěch Hájek)
2017 Nová doba ledová (režie Marek Tomažič)
2017 Žraločí tornádo 4 (režie Marek Libert)
2016 Alpská klinika: Lék jménem láska (režie Miriam Chytilová)
2016 Alpská klinika: Touhy srdce (režie Michal Michálek)
2016 Alpská klinika: Záležitost srdce (režie Miriam Chytilová)
2016 Android Cop (režie Václav Knop)
2016 Ashley (režie Ivana Měřičková)
2016 Asteroid vs. Země (režie Miroslav Saic)
2016 Atlantic Rim - Útok z moře (režie Martin Kot)
2016 Avengers Grimm (režie Miriam Chytilová)
2016 Bermudská příšera (režie Jiří Kvasnička)
2016 Let 42 (režie Daniel Dítě)
2016 Mercenaries: Speciální komando (režie Petr Pospíchal)
2016 Nepohodlný svědek (režie Zuzana Taberyová)
2016 Pán elfů (režie Veronika Veselá)
2016 První láska (režie Václav Knop)
2016 San Andreas (režie Zuzana Taberyová)
2016 Sedmero dobrodružství Sindibáda (režie Michal Michálek)
2016 Shark Lake (režie Pavel Soukup ml.)
2016 Tajemná legenda (režie Jiří Kvasnička)
2016 Tajné spiknutí (režie Marek Libert)
2016 Tarzan (režie Michal Michálek)
2016 Turbo a Tacho (režie Jana Stejskalová)
2016 Venuše v kožichu (režie Jakub Wehrenberg)
2016 Zkáza Pompejí (režie Miroslav Saic)
2016 Žraločí tornádo 3 (režie Jiří Balcárek)
2015 50 odstínů vášně (režie Martin Kot)
2015 Anděl hledá lásku (režie Zuzana Taberyová)
2015 Bez šance (režie Zuzana Taberyová)
2015 Cesta za spravedlností: Srdcová královna (režie Zuzana Taberyová)
2015 Cesta za spravedlností: V dobrém či zlém (režie Zuzana Taberyová)
2015 Krevní pouto (režie Zuzana Taberyová)
2015 Láska s vůní máty (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Lilly Schönauer: Osudová setkání (režie Miriam Chytilová)
2015 Lilly Schönauer: Svatba mé sestry (režie Miriam Chytilová)
2015 Loosies (režie Zuzana Taberyová)
2015 Metusalém (režie Zuzana Taberyová)
2015 Místo dopadu: Berlín (režie Martin Těšitel)
2015 Mogadišu (režie Petr Pospíchal)
2015 Nákupní horečka (režie Daniel Dítě)
2015 Nashledanou v září (režie Daniel Dítě)
2015 Otec nebo syn? (režie Gustav Bubník)
2015 Princ ze sousedství (režie Zuzana Taberyová)
2011 Protokol (režie Daniel Dítě)
2015 Růže pouště (režie Veronika Veselá)
2015 Smrtelná pomsta (režie Daniel Dítě)
2015 Smrtící bumerang (režie Miriam Chytilová)
2015 Sopka: Místo přistání (režie Gustav Bubník)
2015 Sweeney Todd (režie Veronika Veselá)
2015 Špiónka (režie Michal Michálek)
2015 Vlna veder: Nikdo neunikne (režie Zuzana Taberyová)
2015 Vražedné svádění (režie Daniel Dítě)
2015 Zachráněné Vánoce (režie Ivana Měřičková)
2015 Závod (režie Martin Kot)
2015 Zrádná mysl (režie Michal Michálek)
2014 Dr. Jekyll & Mr. Hyde (režie Michal Pavlík)
2014 Inga Lindström: Černá labuť (režie Marie Fronková)
2014 Inga Lindström: Jiskra lásky (režie Filip Jančík)
2014 Údajný vrah (režie Jiří Ptáček)
2014 Utta Danella: Když se stahují mračna (režie Václav Knop)
2014 Ve znamení Monte Christa (režie Miroslav Saic)
2014 Vražedný dech (režie Kateřina Šustrová)
2014 Xanadu (režie Jiří Ptáček)
2013 2012: Doba ledová (režie Eduard Jenický)
2013 Inga Lindström: Láska v Sandbergenu (režie Karolína Průšová)
2013 Inga Lindström: Léto v Norrsundě (režie Karolína Průšová)
2013 Inga Lindström: Rasmus a Johanna (režie Vladimíra Wildová)
2013 Inga Lindström: Rozhodující léto (režie Karolína Průšová)
2013 Inga Lindström: Svatba v Hardingsholmu (režie Karolína Průšová)
2013 Láska pod bílými plachtami (režie Kateřina Šustrová)
2013 Na stopě vrahovi (režie Kateřina Šustrová)
2013 Soudcova žena (režie Michal Pavlík)
2013 Titanic - historie se opakuje (režie Eduard Jenický)
2013 Vraždící tornádo (režie Libor Hruška)
2013 Vražedná posedlost (režie Jiří Ptáček)
2012 Amanda Knox: Vražda v Itálii (režie Libor Hruška)
2012 Anglická manželka (režie Miroslav Saic)
2012 Cesta (režie Petr Pospíchal)
2012 Inga Lindström: Nová láska (režie Michal Pavlík)
2012 Inga Lindström: Tajemný náhrdelník (režie Kateřina Šustrová)
2012 Inspektor Popleta (režie Kateřina Šustrová)
2012 Instantní smích
2012 Most do země Terabithia (režie Libor Hruška)
2012 Nevyřešená minulost (režie Libor Hruška)
2012 Ničivé tornádo (režie Gustav Bubník)
2012 Superžralok (režie Libor Hruška)
2012 Šílená hra (Magda Landsmannová)
2012 Zabiják z dálnice I-5 (režie Eduard Jenický)
2011 Dvojčata v akci (režie Gustav Bubník)
2011 Ďáblovo pokušení (režie Jindřiška Švecová)
2011 Informátor (režie Jiří Ptáček)
2011 Inga Lindström: Divocí koně (režie Karolína Průšová)
2011 Inga Lindström: Hlas srdce
2011 Inga Lindström: Letní noc (režie Jindřiška Švecová)
2011 Inga Lindström: Nevhodný snoubenec
2011 Inga Lindström: Srdce mého otce (režie Jindřiška Švecová)
2011 Inga Lindström: Srdce mého otce (režie Martin Těšitel)
2011 Inga Lindström: Zrušená svatba (režie Karolína Průšová)
2011 Kapka krve (režie Gustav Bubník)
2011 Milenec nebo vrah (režie Martin Těšitel)
2011 Nelítostná rasa (režie Jindřiška Švecová)
2011 Pippi dlouhá punčocha
2011 Pippi se připravuje na Vánoce
2011 Pipi v zemi Taka-Tuka
2011 Pronásledovaná (režie Karolína Průšová)
2011 Přesný cíl (režie Gustav Bubník)
2011 Přistání naslepo (režie Petr Pospíchal)
2011 Surfařská svoboda (režie Martin Kot)
2011 Symptom Pandorum (režie Petr Pospíchal)
2011 Šmoulové a kouzelná flétna (režie Alice Hurychová)
2011 Tajnosti Paříže
2011 Utta Danella: Pod křídly lásky (režie Alice Hurychová)
2011 Utta Danella: Sen se stává skutečností (režie Alice Hurychová)
2011 Únos (režie Jiří Ptáček)
2011 Vánoční polibek (režie Alice Hurychová)
2011 Vražedný termín (režie Karolína Průšová)
2011 Voják štěstěny (režie Jindřiška Švecová)
2010 Barbara Wood: Karibské tajemství (režie Alice Hurychová)
2010 Beznadějný útěk (režie Čestmír Gebouský)
2010 Dolanův cadillac (režie Miroslav Saic)
2010 Frankie a Johnny (režie Marie Fronková)
2010 Hranice smrti (režie Čestmír Gebouský)
2010 Inga Lindström: Hanna a její narozeniny (režie Alice Hurychová)
2010 Kdo s koho (režie Karolína Průšová)
2010 Minulost se vrací (režie Vladimír Žďánský)
2010 Nebezpečná posedlost (režie Miroslav Saic)
2010 Nebezpečné líbánky (režie Martin Kot)
2010 Nekonečný víkend (režie Alice Hurychová)
2010 Nevěsta přes internet (režie Kateřina Šustrová)
2010 Novocaine (režie Čestmír Gebouský)
2010 Odstřelovač (režie Kateřina Šusterová)
2010 Oprávněné vraždy (režie Václav Knop)
2010 Po přečtení spalte (režie Vladimír Žďánský)
2010 Přežít (režie Jiří Kvasnička)
2010 Řekl, řekla... (režie Petr Pospíchal)
2010 Utta Danella: Nebe ve tvých očích (režie Marek Tomažič)
2009 Barbara Wood: Duhový had (režie Zuzana Taberyová)
2009 Barbara Wood: Hra osudu (režie Zuzana Taberyová)
2009 Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů (režie Zuzana Taberyová)
2009 Bestseller (režie Miroslav Saic)
2009 Bezhlavý jezdec (režie Jiří Knot)
2009 B.T.K.
2009 Dívka v parku (režie Eduard Jenický)
2009 Hrůza v Connecticutu (režie Petr Pospíchal)
2009 Hříchy minulosti (režie Kateřina Šustrová)
2009 Krev Borgiů (režie Čestmír Gebouský)
2009 Krutá rasa (režie Libor Hruška)
2009 Nejsem na prodej (režie Marie Fronková)
2009 Neporazitelný II: Poslední zůstává (režie Magda Landsmanová)
2009 Poslední čas na lásku (režie Miroslav Saic)
2009 Samotář (režie Marie Fronková)
2009 Smrt čeká všude (režie Libor Hruška)
2009 Utta Danella: Duhový sen (režie Radka Stupková)
2009 Utta Danella: Letní šálek čokolády (režie Alice Hurychová)
2009 Utta Danella: Snoubenec mé nejlepší přítelkyně (režie Karolína Průšová)
2009 Ve jménu krále
2009 Vicky Cristina Barcelona (režie Václav Knop)
2009 Život podle Dana (režie Marie Fronková)
2008 Kasandřin sen (režie Libor Hruška)
2008 Utta Danella: Láska na konci léta (režie Martin Těšitel)

Seriály:
2018 Big Ben - 5.série (režie Miroslav Saic)
2018 Big Ben - 6.série (režie Miroslav Saic)
2018 Wolffův revír - 9.série (režie Martin Těšitel)
2018 Zakázaná láska (režie Martin Velda)
2017 Síla lásky: Julia a Niklas - 10.série (režie Michal Pavlík)
2017 Tenká černá linie (režie Daniel Dítě)
2017 Vyměněné životy (režie Miriam Chytilová)
2016 Kriminálka Berlín (režie Ivana Měřičková)
2016 Kriminálka Istanbul (režie Martin Těšitel)
2016 Krtek a Panda (režie Martin Kot)
2016 Moc osudu (režie Martin Těšitel)
2016 Pomsta nebo láska (režie Martin Těšitel)
2016 Winx Club - 7. série (režie Kateřina Fuková)
2015 Omerta (režie Lucie Petra Svobodová, Lea Suchánková)
2015 Síla lásky: Julia a Niklas - 10.série (režie Michal Pavlík)
2015 Síla lásky: Pauline a Leonard - 9.série (režie Michal Pavlík)
2015 Velkolepé století - 4. série (režie Martin Těšitel)
2015 WINX CLUB VE FILMU (Hodinové speciály) (režie Kateřina Fuková)
2014 Červené růže (režie Petr Pospíchal)
2014 Navarro -18. série (režie Karolína Průšová)
2014 Navarro -17x02-17x04 (režie Karolína Průšová)
2014 Navarro -16x03-16x05 (režie Karolína Průšová)
2014 Síla lásky: Marlene a Konstantin - 8.série (režie Michal Pavlík)
2014 Síla lásky: Pauline a Leonard - 9.série (režie Michal Pavlík)
2014 Velkolepé století - 3. série (režie Martin Těšitel)
2013 Julie, cesta ke štěstí (režie Petr Pospíchal)
2013 Nekonečný příběh (režie Michal Pavlík)
2013 Pravidla zasnoubení - 5. série (režie Libor Hruška)
2013 Síla lásky: Marlene a Konstantin - 8.série (režie Michal Pavlík)
2013 Síla lásky: Theresa, Moritz a Konstantin - 7.série (režie Michal Pavlík)
2013 Velkolepé století - 2. série (režie Martin Těšitel)
2013 Volejte policii 110 - 40. série (režie Eduard Jenický)
2012 Borgia (Pavla Horňáková)
2012 Bugs Bunny a přátelé
2012 Julie, cesta ke štěstí (režie Petr Pospíchal)
2012 Méďa Béďa: Cesta za pokladem (režie Jiří Ptáček)
2012 Méďa Béďa a strážci galaxie (režie Jiří Ptáček)
2012 Méďa Béďa a vesmírný závod (režie Jiří Ptáček)
2012 Můj malý Pony: Přátelství je magické - 2. série (režie Hana Krtičková)
2012 Poslední polda - 4. série (režie Karolína Průšová)
2012 Poslední polda - 3. série (režie Karolína Průšová)
2012 Poslední polda - 2. série (režie Karolína Průšová)
2012 Poslední polda - 1. série (režie Karolína Průšová)
2012 Síla lásky: Eva a Robert - 6.série (režie Michal Pavlík)
2012 Síla lásky: Theresa, Moritz a Konstantin - 7.série (režie Michal Pavlík)
2012 Velkolepé století - 2. série (režie Martin Těšitel)
2012 Velkolepé století - 1. série (režie Martin Těšitel)
2012 Winx Club - 4. série (režie Eduard Jenický)
2012 Winx Club - 3. série (režie Eduard Jenický)
2012 Záhadný ostrov (režie Kateřina Šusterová)
2011 Bakugan (režie Petr Pospíchal)
2011 Flashpoint - 3.série (režie Kateřina Šustrová)
2011 Požárník Sam - 6.série (režie Helena Hanson Dytrtová)
2011 Síla lásky: Emma a Felix - 4.série (režie Michal Pavlík)
2011 Síla lásky: Eva a Robert - 6.série (režie Michal Pavlík)
2011 Síla lásky: Sandra a Lukas - 5.série (režie Michal Pavlík)
2011 Strach milovat (režie Karolína Průšová)
2011 Šmoulové (režie Alice Hurychová, Hana Krtičková, Magda Landsmannová)
2011 Velkolepé století - 1. série (režie Martin Těšitel)
2011 Winx Club - 2. série (režie Eduard Jenický)
2011 Winx Club - 1. série (režie Eduard Jenický)
2011 Želvy Ninja (režie Martin Kot)
2010 Bořek stavitel - 17.série (režie Iva Valentová)
2010 Flashpoint - 2.série (režie Kateřina Šustrová)
2010 Lokomotiva Tomáš - 12.série (režie Helena Dytrtová)
2010 Melrose Place (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pravidla zasnoubení - 1.-4.série (režie Libor Hruška)
2010 Síla lásky: Emma a Felix - 4.série (režie Michal Pavlík)
2010 Síla lásky: Miriam a Robert - 2.série (režie Michal Pavlík)
2010 Síla lásky: Samia a Gregor - 3.série (režie Michal Pavlík)
2010 Šmoulové (režie Alice Hurychová, Hana Krtičková, Magda Landsmannová)
2010 Šťastný Luke (režie Kateřina Šustrová)
2010 Transplantační jednotka (režie Jindřiška Švecová)
2009 Duchové a přízraky (režie Alice Hurychová)
2009 Flashpoint - 1.série (režie Kateřina Šustrová)
2009 Lásky ve městě (režie Martin Těšitel)
2009 Lokomotiva Tomáš - 11.série (režie Helena Dytrtová)
2009 Lokomotiva Tomáš - 10.série (režie Helena Dytrtová)
2009 Melrose Place (režie Jiří Kvasnička)
2009 Požárník Sam - 6.série (režie Helena Dytrtová)
2009 Síla lásky: Miriam a Robert - 2.série (režie Michal Pavlík)
2009 Síla lásky: Sladká Laura - 1.série (režie Michal Pavlík)
2009 Žena zákona - 34.-37.epizoda (režie Jindřiška Švecová)
2008 Lásky ve městě (režie Martin Těšitel)
2008 Síla lásky: Sladká Laura - 1.série (režie Michal Pavlík)

Minisérie:
2009 Kruhy v obilí (režie Magda Landsmannová)

Reality-show:
2011 Máte doma uklizeno? - 6.série (režie Jana Stejskalová)
2011 Máte doma uklizeno? - 5.série (režie Jana Stejskalová)
2011 Pekelná kuchyně - 6-7.série
2010 Drtivá porážka - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2010 Pekelná kuchyně - 4-5.série
2009 Drtivá porážka - 2.série (režie Magda Landsmannová)
2009 Drtivá porážka - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2009 Máte doma uklizeno? - 4.série (režie Jana Stejskalová)
2009 Máte doma uklizeno? - 3.série (režie Jana Stejskalová)
2009 Máte doma uklizeno? - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2009 Máte doma uklizeno? - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2009 Pekelná kuchyně - 1-3.série (režie Kateřina Šustrová)
2008 Máte doma uklizeno? - 4.série (režie Jana Stejskalová)
2008 Máte doma uklizeno? - 1.série (režie Jana Stejskalová)

Dokumenty:
2010 Příběh pana Beana (režie Eduard Jenický)
2009 Austrálie: Země plná papoušků (režie Jana Stejskalová)
2009 Rodina surikat (režie Jiří Waszmuth)
2009 Svět křížem krážem
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 167
Registrován: 19 črc 2016 12:04

Re: Barrandov televizní studio a. s.

Příspěvekod TmavyCyklista » 24 lis 2017 21:55

Možná se tomu budeš divit, ale správně je Barrandov Televizní Studio, a. s. Ke zbytku už se nevyjadřuju, nemá to cenu...

Edit: Ta čárka tam má být taky. To, že ji spousta firem neuvádí, neznamená, že je to tak správně. Bohužel neuvádět ji je celkem běžný, i když chybný...
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
 
Příspěvky: 4189
Registrován: 12 úno 2014 19:40
Bydliště: Jihomoravský kraj


Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály