Fargo / Fargo

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od bundaboy »

Ano ve druhé epizodě kolem 19. minuty vypadl na chvíli zvuk a potom už byl zvuk posunutý o tak moc, že to bylo opět nesledovatelné... :roll: :->

Už jsem si začínal myslet, že tyhle chyby na AMC neuvidím, když dokázali správně odvysílat celou S3 Better Call Saula a několik dalších premiér... Bohužel jsem se mýlil, ach jo. :|
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Sitron
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2017 22:21

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Sitron »

Jestli tohle někomu přijde normální, tak to má ten dotyčný dobré a zřejmě si nikdy nebude stěžovat na dabing :D
Já jsem docela velký fanda dabingu, ale čeho je moc. Kolik chlapů se vyskytuje v první epizodě? Dejme tomu +-10 a skoro všichni jsou nadabovaní 3 dabéry. V závěru první epizody jsem se už tak smál, jak byla scéna s tím policajtem a jeho dcerkou. Říkal jsem si, že to bude zase ten stejný a bohužel ano(Pavel Vondra) :D. Vrchol toho je, když z jedné postavy v jedné scéně přeskočí hned scéna na úplně jinou postavu se stejným hlasem. Nebyla ani chuť jaksi odlišit ten hlas. A taky mám výtku k synchronizaci, ta byla velice otřesná. Dále to vidím s originálem :D
digi_mike
Příspěvky: 1
Registrován: 27 lis 2017 09:44

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od digi_mike »

Zdravím všechny "nadšence" dabingu, ikdyž jak se mi doneslo zrovna na počet herců/dabérů si v tomto seriále určitě stěžovat nelze. Dostal jsem kompletní obsazení, a 3 tam jistě nejsou. Emmit Stussy / Ray Stussy – Saša Rašilov
Sy Feltz – Igor Bareš, Gloria Burgle – Petra Tišnovská, Nikki Swango – Anna Brousková, V.M. Varga – Ivo Novák
Ennis Stussy – Bohuslav Kalva, Maurice LeFay – Jakub Saic, Horst – Jiří Schwarz , Stella Stussy – Regina Řandová, Buck Olander – Jiří Kudla, Nathan Burgle – Jakub Nemčok, Ron Burgle - Svatopluk Schuller, Dale – Daniel Krejčík, Grace Stussy – Kateřina Halešová, Moe – Pavel Vondra, Donny – Tomáš Juřička, Scotty – Petr Meissel, Yurij – Vojtěch Hájek , Winnie – Šárka Vondrová, Paul Marrane – Otmar Brancuzský, Howard Zimmerman – Ladislav Cigánek, Ruby Goldfarbová – Radana Hermannová, Meemo – Ivo Hrbáč, Crowley – Jan Battěk. :nesouhlas: . Co se týče synchronu vysílání bohužel tecnicky se vysílá zvlášť zvuk a zvlášt obraz do vícero zemí tudíž toto řešení pořináší sebou i občasné problémy latence a synchronu. Nicméně je to spíš téma k řešení jinde než na dabingforu :-? nahlédnout do pozadí výroby takových projektů je občas očiotevírající,..
Dene12
Příspěvky: 68
Registrován: 27 lis 2011 19:00

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Dene12 »

Další absolutně nevýrazný dabing k seriálu. Divím se, že si mohli dovolit zaplatit Sašu Rašilova. 8-)
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od bundaboy »

HBO uvede v prosinci výpravný Soumrak templářů. Natáčen byl i v Praze - DigiZone.cz
Nově ale bude zařazen například kultovní seriál Misfits (Zmetci, celkem natočeno 5 řad) a ceněné krimi drama Fargo (tři řady po deseti dílech) s Billy Bobem Thorntonem a Martinem Freemanem.
Myslíte, že je šance, že by HBO vyrobilo nový dabing? :-?
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1317
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Stanley Roe »

Chtěl jsem to tu napsat včera, neb se o Fargu zmiňuje už i fimotéka HBO GO v sekci SERIÁLY.. JIŽ BRZY.. , ale pak sem propadl těžké skepsi.. HBO, respektive filmotéka HBO GO, poslední dobou hojně používá dabingy vyrobené pro AMC respektive MGM, takže doufat v novotu je takřka bezpředmětné. ;)
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od bernyz »

Ano, je tam dabing AMC.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od bundaboy »

:roll: Takže nezbývá než doufat, že seriál někdy koupí ČT a udělá konečně kvalitní dabing, který si Fargo zaslouží.
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od tomas.prochazka »

V amc dostali větší rozpočet? Hurá!
Odpovědět

Zpět na „Seriály“